24 Σεπ

Βοηθός Μάγειρα / Μαγείρισσα

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απο εταιρεία delivery & catering, στη Νέα Ερυθραία, ζητείται Βοηθός Μάγειρα / Μαγείρισσα για μερική απασχόληση (4-5 ώρες). Βιογραφικό στο info@dailybrunch.gr

Spyros Zoumboulis

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Αθήνα [bluedot careers]

Η *bluedot careers*, μέρος του Βρετανικού ομίλου Cadeb Holdings, είναι μία εταιρεία ανθρωπίνου δυναμικού που εστιάζει αποκλειστικά στην εύρεση εξειδικευμένου

15 Οκτ
Αθήνα [Ι. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ-ΔΗΜ.ΤΣΙΛΙΚΟΣ &ΣΙΑ ΟΕ]

κρυα κουζινα Αρμοδιότητες: Βοηθος Μαγειρα Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνας μεχρι 28 ετων Επιθυμητά Προσόντα: πεπειραμμενος Η εταιρία προσφέρει:πληρη απασχοληση-ασφαλιση .τηλ 2108986015 αυστηρα 12.00-15.00μμ .Aποστολη βιογραφικων aplask@hotmail.com

19 Σεπ
Αθήνα [Παλιά Αγορά]

Ζητείται Βοηθός Μάγειρα κυρίως για ζύμες. Η εταιρία: Η Παλιά Αγορά είναι μία από τις παλαιότερες και πιο επιτυχημένες επιχειρήσεις στον τομέα της εστίασης με μία σειρά επιτυχημένων εστιατόριων – μπαρ στο ενεργητικό της, όπως το Lajoya και το Deals. Η θέση θα αναφέρεται στον υπεύθυνο κουζίνας. Θα

18 Οκτ
Δήμος Θήρας [Ελληνικός όμιλος εταιριών]

Ελληνικός όμιλος εταιριών ζητά για εστιατόριό του στο Καμάρι Σαντορίνης: Βοηθό Μάγειρα Προφίλ υποψηφίου – απαραίτητα προσόντα: Πτύχιο σχολής μαγειρικής Ηλικία έως 30 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση (η προϋπηρεσία σε ελληνικό μενού θα ληφθεί ιδιαιτέρως υπ' όψιν) Ικανότητα

18 Οκτ
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 145 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των