24 Σεπ

Βοηθός Μάγειρα / Μαγείρισσα

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απο εταιρεία delivery & catering, στη Νέα Ερυθραία, ζητείται Βοηθός Μάγειρα / Μαγείρισσα για μερική απασχόληση (4-5 ώρες). Βιογραφικό στο info@dailybrunch.gr

Spyros Zoumboulis

Σχετικες Αγγελιες

08 Φεβ
Αθήνα [Αλυσίδα εστιατορίων ]

Από αλυσίδα εστιατορίων στα νότια προάστια ζητείται Βοηθός Μάγειρα για μόνιμη εργασία πλήρους απασχόλησης. Παρέχεται μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Φεβ
Δήμος Σιθωνίας [ACROTEL HOTELS & RESORTS]

O όμιλος ξενοδοχείων Αcrotel Hotels Resorts στη Σιθωνία Χαλκιδικής ζητά να προσλάβει για το ξενοδοχείο Athena Pallas Resort για την σεζόν 2019 Απρίλιο έως Οκτώβριο: Ψήστη / Μάγειρα ή Μαγείρισσα για a la carte εστιατόριο / ταβέρνα. Απαραίτητα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχες θέσεις Γνώση ελληνικής

15 Φεβ
Αθήνα [EAT AT MILTON\'S]

Το εστιατόριο Eat at Milton's εξακολουθεί σταθερά την επιτυχημένη πορεία του στον χώρο της εστίασης συνεχίζοντας τις διεθνείς συνεργασίες του με βραβευμένους chefs με τις υψηλές γαστρονομικές τεχνικές και τη δημιουργικότητά τους να είναι και πάλι πρωταγωνιστές. Αν επιθυμείτε να εργαστείτε σε ένα

14 Φεβ
Δήμος Θήρας [Pegasus Suites & Spa]

Το ξενοδοχείο Pegasus Suites Spa στη Σαντορίνη επιθυμεί να προσλάβει Βοηθό Μάγειρα για Πρωινά και Α la Carte Menu Η εταιρία μας προσφέρει: Εργασιά για την περίοδο Απρίλιος-Οκτώβριος 2019 Δυνατότητες εξέλιξης Επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας Δυνατότητα διαμονής σε κατοίκους εκτός Σαντορίνης Άριστες

14 Φεβ
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Η KSM Human Resources, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, Βοηθό Λογιστή Ο πελάτης: Πρόκειται για ένα μεγάλο λογιστικό γραφείο στην περιοχή της Νέας Ιωνίας.  Ο ρόλος:  Καταχωρίσεις βιβλίων Β' Γ΄ Κατηγορίας Προφίλ:  Πτυχιούχοι Οικονομικών/Λογιστικών Σπουδών  Προϋπηρεσία τουλάχιστον ενός έτους σε