24 Σεπ

Βοηθός Μάγειρα / Μαγείρισσα

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Απο εταιρεία delivery & catering, στη Νέα Ερυθραία, ζητείται Βοηθός Μάγειρα / Μαγείρισσα για μερική απασχόληση (4-5 ώρες). Βιογραφικό στο info@dailybrunch.gr

Spyros Zoumboulis

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουν
Πανελλήνια [ευη]

βοηθός μάγειρα στη Χαλκιδική, άντρας ή γυναίκα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 1000 ευρώ Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

14 Ιουν
Αθήνα [citycampus.gr]

Το Citycampus.gr αναζητά νέες και νέους για να στελεχώσουν το τμήμα επικοινωνίας και διαφήμισης του site. Στα καθήκοντα του/της βοηθού είναι η προώθηση των δράσεών του citycampus και η προώθηση διαφημιστικού χώρου σε συνεργαζόμενες εταιρείες και οργανισμούς. Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακή άνεση Διαπραγματευτικές ικανότητες Ομαδικότητα - συνεργασία Προσήλωση στην επίτευξη στόχων Η εταιρία προσφέρει: Αμοιβή Εκπαίδευση...

... και καθοδήγηση στον τομέα της διαφήμισης
Απόκτηση επαγγελματικής εμπειρίας
Επαφή με το πραγματικό πεδίο της αγοράς
Ανάπτυξη ηγετικών και οργανωτικών ικανοτήτων
Δυνατότητα εξέλιξης στον οργανισμό
Συμμετοχή στα workshops του citycampus
Ανάπτυξη ομαδικού πνεύματος και δημιουργικότητας
Εξέλιξη στην ιεραρχία

Tags:

14 Ιουν
Αθήνα [Ξενοδοχείο]

Πολυτελές ξενοδοχείο στο κέντρο της Αθήνας αναζητά βοηθούς ορόφων Απαραίτητα Προσόντα: 2-3 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση ,καλή γνώση αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: πολύ καλή επικοινωνιακή σχέση με τους πελάτες

13 Ιουν
Αθήνα [ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ]

Βοηθός Φαρμακοποιού ζητείται από φαρμακείο των βορείων προαστίων. Αποστείλατε το βιογραφικό σας αποκλειστικά μέσω e-mail.

09 Ιουν
Αθήνα [Γιοκαρη Ευδοκία]

Ζητείται βοηθός αρτοποιού, για πλήρη ή μερική απασχόληση