24 Σεπ

Πωλείται πιτσαρία

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πιτσαρία πωλείται στην περιοχή Λ. Στρατού Θεσ/νίκη με έτοιμη ενεργή πελατεία σε ντελίβερι
Μόνο σοβαρές προτάσεις
Ώρες επικοινωνίας 17:00-19:00
τηλ. 6974 901808
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [KING KONG]

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΤΟΙΜΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ SPORTS CAFE ΣΕ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΤΟΥ ΕΥΟΣΜΟΥ ΛΟΓΩ ΑΝΑΧΩΡΗΣΗΣ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ Κ. ΑΝΤΩΝΗΣ 6934 062957

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για μεσημέρι-βράδυ εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλ. 2310245265 (μετά τη 1 μμ) ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1 μμ) Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Πιτσαρί]

Ζητείται ψητάς-πιτσαδόρος με εμπειρία για πιτσαρία στο Κέντρο της Θεσσαλονίκης. Επικοινωνία: 6980021533

10 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Πιτσαρία]

04 Οκτ