24 Σεπ

Πωλείται πιτσαρία

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Πιτσαρία πωλείται στην περιοχή Λ. Στρατού Θεσ/νίκη με έτοιμη ενεργή πελατεία σε ντελίβερι
Μόνο σοβαρές προτάσεις
Ώρες επικοινωνίας 17:00-19:00
τηλ. 6974 901808
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

10 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά διανομείς για πιτσαρία. Περιοχή:  Καλαμαριά. Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 50 ετών. Κατοχή δικύκλου. Παροχές: Μισθός. Ασφάλιση. 6ήμερη εργασία. Ωράριο 17:00 - 01:00

10 Ιουν

Η ManDynamic αναζητά σερβιτόρες για πιτσαρία στη Θεσσαλονίκη. Περιοχή: Εύοσμος Απαραίτητα προσόντα: Από 20 έως 35 ετών. Προϋπηρεσία στο σέρβις Παροχές: Μισθός, Ασφάλιση 6 ήμερη εργασία

28 Μαι
Θεσσαλονίκη [Πιτσαρία]

Ζητείται ψητάς για πιτσαρία με εμπειρία σε πίτσα στο ταψί. Πλήρης απασχόληση. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη.

20 Μαι
Θεσσαλονίκη [ΠΙΤΣΑΡΙΑ]

18 Ιουν

Η ManDynamic αναζητά Εργάτη-ρια Παραγωγής για Βιομηχανία Κατεψυγμένων Προϊόντων Περιοχή: Νεοχωρούδα, Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 40 ετών, 2 ετή προϋπηρεσία σε βιομηχανία τροφίμων, Θεωρητικές & Τεχνολογικές γνώσεις & δεξιότητες σχετικές με το αντικείμενο, Επίπεδα γνώσεων σε θέματα Υγιεινής & Ασφάλειας Επιθυμητά προσόντα: Προσοχή στην λεπτομέρεια και να προβάλει κουλτούρα υψηλών προδιαγραφών και απαιτήσεων Ικανότητα εργασίας σε καταστάσεις...

... πίεσης Εμπειρία εργασίας σε παρόμοια εργασιακά περιβάλλοντα Συνέπεια στην υψηλή ποιότητα, η οποία ακολουθεί τα υψηλά εταιρικά standards