24 Σεπ

Υπεύθυνος Μισθοδοσίας – Λογιστής/τρια

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος Μισθοδοσίας – Λογιστής/τρια με 5 χρόνια προϋπηρεσία. Άριστη γνώση εργατικών και μισθοδοσίας, γνώση προγράμματος Epsilonet θα συνεκτιμηθεί...

Σχετικες Αγγελιες

16 Φεβ
Αθήνα [Delta Consulting]

ΛΟΓΙΣΤΗΣ/ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ απόφοιτος ΑΕΙ/ΤΕΙ ζητείται για πλήρη και αποκλειστική απασχόληση σε εταιρεία παροχής λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, προϋπηρεσία 5ετής απαραίτητη, με άριστη γνώση και εμπειρία σε διπλογραφικά βιβλία και άριστη γνώση Αγγλικών. [Για να στειλετε βιογραφικο καντε

15 Φεβ
Δυτικής Αττικής [Τεχνική εταιρία]

Τεχνική εταιρία με έδρα τον Ασπρόπυργο ζητεί Βοηθό Λογιστή / Υπεύθυνο Μισθοδοσίας Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΙΕΚ / ΤΕΙ Λογιστικής Άριστη γνώση της εργατικής και της ασφαλιστικής νομοθεσίας Γνώση λογιστικής με διπλογραφικά βιβλία Θα εκτιμηθεί η γνώση των προγραμμάτων Epsilon Μισθοδοσία και

14 Φεβ
Αθήνα [NEW CULT ΕΠΕ]

Εταιρία στον χώρο των ενδυμάτων – υποδημάτων στη Γλυφάδα αναζητά Υπεύθυνο Καταστήματος Απαιτούμενα προσόντα: Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε ανάλογη θέση Ικανότητα άριστης επικοινωνίας, διοίκησης ανθρώπινου δυναμικού και οργάνωσης Διασφάλιση εύρυθμης λειτουργίας του

14 Φεβ
Αθήνα [Εταιρία παιδικών ενδυμάτων]

Εταιρία παιδικών ενδυμάτων με πολυετή παρουσία στον χώρο αναζητά: Υπεύθυνο Αγορών Α’ και Β’ υλικών στο τμήμα παραγωγής Ο ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: 5ετή εμπειρία στις αγορές Α’ και Β’ υλικών για κατασκευή ρούχων (θα προτιμηθεί εμπειρία στα παιδικά ενδύματα). Γνώση και δυνατότητα

13 Φεβ
Αθήνα [MADEL FOOD LTD]

H γαλλική πολυεθνική εταιρία PAUL αναζητά για τα καταστήματά της άτομα για τη θέση: Υπεύθυνος/η Βάρδιας Με ηγετική θέση στον χώρο της αρτοποιίας / ζαχαροπλαστικής και café-εστίασης και με παρουσία σε πάνω από 30 χώρες, αναγνωρίζουμε ότι η ομάδα των ανθρώπων μας είναι το απαραίτητο συστατικό για την