24 Σεπ

Υπεύθυνος Μισθοδοσίας – Λογιστής/τρια

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος Μισθοδοσίας – Λογιστής/τρια με 5 χρόνια προϋπηρεσία. Άριστη γνώση εργατικών και μισθοδοσίας, γνώση προγράμματος Epsilonet θα συνεκτιμηθεί...

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Αθήνα [RANDSTAD]

Είσαι επικοινωνιακός και έμπειρος στην εξυπηρέτηση για να εργαστείς ως Υπεύθυνος Εξυπηρέτησης Πελατών για πολυεθνική εταιρία ηλεκτρικών ειδών; Έχεις ισχυρές οργανωτικές και διεκπεραιωτικές δεξιότητες; Επιθυμείς να γίνεις μέλος πολυεθνικής εταιρίας και να ξεκινήσεις τώρα από το τμήμα

17 Οκτ
Αθήνα [Κατάστημα PLAY]

Ζητείται Υπεύθυνος Καταστήματος για πλήρη απασχόληση σε νέο κατάστημα Play στα βόρεια προάστια. Το άτομο που θα επιλεγεί θα είναι υπεύθυνο για την τήρηση των διαδικασιών λειτουργίας του καταστήματος με στόχο την καλύτερη δυνατή εμπειρία ψυχαγωγίας Play για τον πελάτη. Απαραίτητα προσόντα: Ηλικία 30

16 Οκτ
Αθήνα [FOOD PLUS ]

Η Pizza Hut KFC (Food Plus S.A) αναζητεί: Υπεύθυνο Βάρδιας Καθήκοντα: Ο υποψήφιος θα είναι μέρος της ομάδας των καταστημάτων της Pizza Hut KFC και τα καθήκοντά του θα είναι: Εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος καθ’ όλη τη διάρκεια της βάρδιάς του Επίβλεψη όλων των λειτουργιών του καταστήματος (επίβλεψη ποιότητας και

16 Οκτ
Αθήνα [ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ]

Ζητείται Υπεύθυνος Υποστήριξης Πληροφορικών Συστημάτων από εισαγωγική - εξαγωγική εταιρεία με έδρα στο Κορωπί , η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο των

16 Οκτ
Αθήνα [SIGMA PHONE ]

Team Leader Ζητούνται κυρίες ως Υπεύθυνες Ομάδας Η εταιρία SigmaPhone είναι μία από τις δυναμικότερες εταιρίες προώθησης τηλεπικοινωνιακών υπηρεσιών, χρηματοπιστωτικών και ασφαλιστικών προϊόντων. Με εμπειρία στον χώρο του telemarketing και του direct marketing δραστηριοποιείται ως επίσημος εμπορικός