20 Σεπ

Ζητούνται άτομα για το πόστο του Σέρβις

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο IANOS αναζητά άτομα για service για το ΙΑΝΟS CAFE στην Αθήνα, Σταδίου 24! Απαραίτητα Προσόντα: Υπευθυνότητα, αξιοπιστία, ευγένεια, προθυμία, ομαδικό πνεύμα...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Αθήνα [Meintanis-Strong Motors]

Η εισαγωγική *Meintanis**Srtong Motors*στο Περιστέρι, *ζητεί* *άμεσα 6**άτομα* *με Ι.Χ.*στο νέο τμήμα πωλήσεων για πλήρη απασχόληση. *Η Προϋπηρεσία δεν είναι

10 Δεκ
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στη Γλυφάδα ζητά άτομα ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση: Ταμείο / Service. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο: 214 6871200, fax: 211 8004885.

10 Δεκ
Αθήνα [DHI GLOBAL EUROPE ΕΠΕ]

Η DHI Medical Group, παγκόσμια πρωτοπόρος εταιρία με κύρια δραστηριότητα την αντιμετώπιση προβλημάτων του τριχωτού της κεφαλής, ζητά να προσλάβει: Άτομα για το Τηλεφωνικό Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών (part-time) Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Ανεπτυγμένη ικανότητα στην τηλεφωνική επικοινωνία

07 Δεκ

03 Δεκ
Αθήνα [GREEKA Hellas]

H Codibee με 18 χρόνια εμπειρία στον κλάδο του τουρισμού και εξειδίκευση στο website design, marketing και ειδικότερα σε travel internet solutions, ενδιαφέρεται να προσλάβει: Άτομα για Γραμματειακή Υποστήριξη έως 28 ετών, για τα γραφεία της στο Σύνταγμα. Αρμοδιότητες: Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου Ενημέρωση, διαχείριση