20 Σεπ

Ζητούνται άτομα για το πόστο του Σέρβις

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ο IANOS αναζητά άτομα για service για το ΙΑΝΟS CAFE στην Αθήνα, Σταδίου 24! Απαραίτητα Προσόντα: Υπευθυνότητα, αξιοπιστία, ευγένεια, προθυμία, ομαδικό πνεύμα...

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιουν
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΙΑ]

Ζητούνται άτομα από εμπορική επιχείρηση τροφίμων, ως πωλητές, για μερική ή πλήρη απασχόληση.

21 Ιουν
Αθήνα [WELLNESSCOACH]

Σύμβουλος ευεξίας Αρμοδιότητες: Παροχή υπηρεσιών Απαραίτητα Προσόντα: Άνω τον 18 χρόνων Επιθυμητά Προσόντα: Γνώστης H/Y και social media Η εταιρία προσφέρει: συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική υποστήριξη με δυνατότητα καριέρας Μόνο σοβαρές προτάσεις.

21 Ιουν

ΠΩΛΗΤΕΣ ΠΡΟΩΘΗΤΕΣ άνω των 18 ετών ζητούνται για άμεση εργασία και άμεσες αποδοχές. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία , ευχάριστη προσωπικότητα, βασικές γνώσεις χειρισμού Η/Υ. Εμπειρία στην πώληση θα θεωρηθεί προσόν. Παρέχεται σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας, εκπαίδευση και καθοδήγηση, καθώς και προοπτικές εξέλιξης.

20 Ιουν
Αθήνα [Όμιλος εταιρειών]

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας Απαραίτητη προϋπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

19 Ιουν

Σύμβουλος ευεξίας Αρμοδιότητες: Παροχή υπηρεσιών Απαραίτητα Προσόντα: Άνω τον 18 χρόνων Επιθυμητά Προσόντα: Γνώστης H/Y και social media Η εταιρία προσφέρει: συνεχής εκπαίδευση, επαγγελματική υποστήριξη με δυνατότητα καριέρας