24 Σεπ

ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ: Εταιρεία παροχής υπηρεσιών στο Νέο Ηρ΄άκλειο Αττικής, αναζητά για πρόσληψη κυρία 28 - 40 ετών για θέση γραφείου στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών (όχι πωλήσεις).
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Άριστη χρήση Η/Υ και Internet, άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση εργασίας.
ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Τυφλό σύστημα πληκτρολόγησης, γνώση Photoshop.
Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ: Ωράριο εργασίας 09:00 - 17:00, Δευτέρα-Παρασκευή και μισθός 700€ (καθαρά) και ασφάλιση.
Θα προτιμηθούν υποψήφιοι που μένουν σε κοντινή περιοχή.
Στείλτε το βιογραφικό σας μέσω email με την ένδειξη "Βιογραφικό - ΕΞΠ" στο θέμα του μηνύματος

MC

Σχετικες Αγγελιες

10 Δεκ
Αθήνα [DHI GLOBAL EUROPE ΕΠΕ]

Η DHI Medical Group, παγκόσμια πρωτοπόρος εταιρία με κύρια δραστηριότητα την αντιμετώπιση προβλημάτων του τριχωτού της κεφαλής, ζητά να προσλάβει: Άτομα για το Τηλεφωνικό Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών (part-time) Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο λυκείου Ανεπτυγμένη ικανότητα στην τηλεφωνική επικοινωνία

14 Νοε

Η DHI Medical Group, παγκόσμια πρωτοπόρος εταιρία με κύρια δραστηριότητα την αντιμετώπιση προβλημάτων του τριχωτού της κεφαλής, ζητά να προσλάβει: Άτομα για το Τηλεφωνικό Τμήμα Εξυπηρέτησης Πελατών (part time) Απαραίτητα προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Ανεπτυγμένη ικανότητα στην τηλεφωνική επικοινωνία

06 Δεκ
Αθήνα [Εκπαιδευτικό forum χρηματοοικονομικού ομίλου]

Aπό εκπαιδευτικό forum χρηματοοικονομικού ομίλου ζητούνται απόφοιτοι ΑΕΙ-ΤΕΙ που με πρόγραμμα εκπαίδευσης και αξιολόγησης θα ενταχθούν στα παρακάτω τμήματα: Τμήμα Εξυπηρέτησης και Διαχείρισης Πελατών Προϋποθέσεις εργασίας: Επικοινωνιακές ικανότητες με προσανατολισμό στην επίτευξη

14 Νοε
Αθήνα [ONE εκδοτική]

Γνωστό περιοδικό, λόγω της ραγδαίας εξέλιξης του, επιθυμεί να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό του,2 άτομα για να στελεχώσουν το τμήμα Marketing & εξυπηρέτησης

07 Δεκ
Αθήνα [ICAP Group]

Η ICAP Employment Solutions, για λογαριασμό της VODAFONE–ΠΑΝΑΦΟΝ Α.Ε.Ε.Τ., αναζητά υποψήφιους για την κάλυψη θέσεων 8ωρης απασχόλησης για το τμήμα τεχνικής