24 Σεπ

ΤΜΗΜΑ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗΣ ΠΕΛΑΤΩΝ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΘΕΣΗΣ: Εταιρεία παροχής υπηρεσιών στο Νέο Ηρ΄άκλειο Αττικής, αναζητά για πρόσληψη κυρία 28 - 40 ετών για θέση γραφείου στο τμήμα εξυπηρέτησης πελατών (όχι πωλήσεις).
ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Άριστη χρήση Η/Υ και Internet, άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση εργασίας.
ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Τυφλό σύστημα πληκτρολόγησης, γνώση Photoshop.
Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ: Ωράριο εργασίας 09:00 - 17:00, Δευτέρα-Παρασκευή και μισθός 700€ (καθαρά) και ασφάλιση.
Θα προτιμηθούν υποψήφιοι που μένουν σε κοντινή περιοχή.
Στείλτε το βιογραφικό σας μέσω email με την ένδειξη "Βιογραφικό - ΕΞΠ" στο θέμα του μηνύματος

MC

Σχετικες Αγγελιες

20 Μαι
Αθήνα [TZAMBA SPITI]

Υπάλληλοι Τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών Αποστολή μας Στο Tzambaspiti.gr ο πελάτης είναι στο επίκεντρο της προσοχής μας. Θέλουμε πραγματικά να τον καλοδεχθούμε, να τον ακούσουμε και μιλώντας ειλικρινά να τον βοηθήσουμε να αγοράσει αυτό ακριβώς που χρειάζεται. Φροντίζουμε να ικανοποιηθεί απόλυτα, να

21 Μαι
Πανελλήνια [ΚΩΣΤΑΣ Α. ΠΑΠΑΕΛΛΗΝΑΣ]

Η εταιρία Κώστας Α. Παπαέλληνας (Ελλάς) Α.Ε.Β.Ε. δραστηριοποιείται από το 1969 στην ελληνική αγορά στους τομείς της υγείας, της φροντίδας, της ομορφιάς και της διατροφής. Στο πλαίσιο της δυναμικής ανάπτυξής της η εταιρία στοχεύει να ενδυναμώσει το τμήμα ιατρικού τομέα με μια θέση εξυπηρέτησης

13 Ιουν
Αθήνα [ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ]

Υπάλληλος Τηλεφωνικής Εξυπηρέτησης πελατών ζητείται από e-shop των βορείων προαστίων για Μερική Απασχόληση. Με άνεση στην επικοινωνία, ευχέρεια λόγου και προϋπηρεσία. Αποστείλατε το βιογραφικό σας αποκλειστικά μέσω e-mail.

10 Ιουν
Αθήνα [Actionline]

Διακρίνεστε για τις επικοινωνιακές σας δεξιότητες; Θεωρείτε βασικό ανταγωνιστικό πλεονέκτημά σας την εξυπηρέτηση πελατών; Αν «ΝΑΙ» τότε είστε ο άνθρωπος που ψάχνουμε! Η ΑCTIONLINE, εταιρεία επιλογής προσωπικού για λογαριασμό πελάτη της αναζητά άτομα για στελέχωση εξυπηρέτησης πελατών σε τηλεφωνικό κέντρο. Περιγραφή Θέσης - Τηλεφωνική υποστήριξη & εξυπηρέτηση πελατών - Διαχείριση αιτημάτων εισερχόμενων κλήσεων, επίλυση τεχνικών και άλλων προβλημάτων -...

... Δημιουργία στέρεων σχέσεων με πελάτες εξυπηρετώντας τους γρήγορα, αποτελεσματικά & με απόλυτο επαγγελματισμό

Προσόντα
- Θέληση για εργασία και επαγγελματική εξέλιξη
- Απόφοιτοι Λυκείου ή τριτοβάθμιας εκπαίδευσης
- Εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο (σε εταιρείες τηλεπικοινωνίας, ασφαλιστικού τομέα, ενέργειας)
- Ικανότητα επικοινωνίας και διαπραγμάτευσης
- Εξοικείωση με χρήση Η/Υ

Παροχές
- Υψηλές αμοιβές και ασφάλιση
- Πενθήμερη part- time απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο
- Συνεχής υψηλού επιπέδου εκπαίδευση σε ένα σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Μετά τη συλλογή και αξιολόγηση των βιογραφικών, το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού της ACTIONLINE θα επικοινωνήσει με τους υποψηφίους που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης προς στελέχωση.

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Tags:

28 Μαι
Αθήνα [ΕΤΑΙΡΙΑ]

Άτομα σοβαρά με αξιοπιστία και ικανότητα επικοινωνίας ζητούνται για εξυπηρέτηση πελατών, από ανώνυμη εμπορική επιχείρηση. Μόνο σοβαρές περιπτώσεις.