24 Σεπ

Βοηθός Διευθυντή Εστιατορίου - Λευκωσία

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ταβερνάκι, μέρος της PHC Franchised Restaurants Public Ltd, μιας από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο εστίασης με πάνω από 100 μονάδες εστιατορίων έρχεται στο καινούριο mall Λευκωσίας. Ένα καινούριο και διαφορετικό concept ψητοπωλείων θα βρεθεί στο ολοκαίνουριο mall (Λακατάμιας) με στόχο να προσφέρει στους...

Σχετικες Αγγελιες

05 Οκτ
Πανελλήνια [Burger King Cyprus]

Ευκαιρίες Καριέρας στην Κύπρο! Βοηθός Διευθυντή Εστιατορίου Τα Burger King Κύπρου, μέρος της διεθνούς αλυσίδας, αναπτύσσονται και προσφέρουν μοναδικές ευκαιρίες καριέρας για τη θέση ως Βοηθός Διευθυντή Εστιατορίου σε ολόκληρη την Κύπρο. Τα άτομα που θα επιλεγούν θα έχουν την ευκαιρία να

24 Σεπ
Πανελλήνια [Tavernaki Vacancies]

Το Ταβερνάκι, μέρος της PHC Franchised Restaurants Public Ltd, μιας από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο εστίασης με πάνω από 100 μονάδες εστιατορίων έρχεται στο καινούριο mall Λευκωσίας. Ένα καινούριο και διαφορετικό concept ψητοπωλείων θα βρεθεί στο ολοκαίνουριο mall (Λακατάμιας) με στόχο να προσφέρει στους

12 Οκτ
Πανελλήνια [Constantinou Bros Hotels]

Η εταιρία Constantinou Bros Hotels στην Πάφο, στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει προσωπικό για τη στελέχωση των ξενοδοχειακών της μονάδων: Βοηθό Διευθυντή Σπα Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Κάτοχος πτυχίου ή αντίστοιχης σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ικανότητα εργασίας σε ομάδα Εμπειρία επιθυμητή

12 Οκτ

Η εταιρία Constantinou Bros Hotels στην Πάφο, στην Κύπρο, ζητά να προσλάβει προσωπικό για τη στελέχωση των ξενοδοχειακών της μονάδων: Βοηθό Διευθυντή Καταστημάτων Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων: Κάτοχος πτυχίου ή αντίστοιχης σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Ικανότητα εργασίας σε ομάδα Διετής

05 Οκτ

Ευκαιρίες Καριέρας στην Κύπρο! Διευθυντής Εστιατορίου Τα Burger King Κύπρου, μέρος της διεθνούς αλυσίδας, αναπτύσσονται και προσφέρουν μοναδικές ευκαιρίες καριέρας για τη θέση ως Διευθυντής Εστιατορίου σε ολόκληρη την Κύπρο. Τα άτομα που θα επιλεγούν θα έχουν την ευκαιρία να εκπαιδευτούν με βάση τα