24 Σεπ

Βοηθός Διευθυντή Εστιατορίου - Λευκωσία

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το Ταβερνάκι, μέρος της PHC Franchised Restaurants Public Ltd, μιας από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο εστίασης με πάνω από 100 μονάδες εστιατορίων έρχεται στο καινούριο mall Λευκωσίας. Ένα καινούριο και διαφορετικό concept ψητοπωλείων θα βρεθεί στο ολοκαίνουριο mall (Λακατάμιας) με στόχο να προσφέρει στους...

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιουν
Πανελλήνια [ευη]

βοηθός μάγειρα στη Χαλκιδική, άντρας ή γυναίκα Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία, να γνωρίζει μακαρονάδες, ριζότο κλπ Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή, ασφάλεια, μισθό 1000 ευρώ Βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.

08 Ιουν
Πανελλήνια [ΓΙΩΒΟΥ]

Ζητείται από παραθαλάσσιο εστιατόριο στη Σάρτη Χαλκιδικής, Βοηθός Μάγειρα με όρεξη για δουλειά και σπιρτάδα. Μισθός συζητήσιμος, διαμονή με συγκατοίκηση.

06 Ιουν
Πανελλήνια [ΑΝΝΑ ΓΙΩΒΟΥ]

λάντζα, καθαρισμός ψαριών, κρύα κουζίνα από εστιατόριο στη Σάρτη Χαλκιδικής. Έμπειρο άτομο, καθαρό, γρήγορο Η εταιρία προσφέρει: μισθό, ένσημα, διαμονή με συγκατοίκηση Τηλ επικοινωνίας: 6936640150

06 Ιουν
Καναλλάκι [Καφέ-Εστιατόριο \'Ο Σωτηρης\']

Ζητείται Έλληνας πασαδόρος εστιατορίου με εμπειρία στην παραμάνα για Ιούνιο - Σεπτέμβριο. Αρμοδιότητες: Πασαδόρος εστιατορίου. Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στην παραμάνα. Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρες ωράριο, πλήρη ασφάλιση.

26 Ιουν
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 5*]

Ξενοδοχείο 5* στη Λεμεσό Κύπρου αναζητά άτομα για λάντζα. Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή και μηνιαίο μισθό 850ευρώ καθαρά με 4 ρεπό.