24 Σεπ

Προωθήτριες / Πωλήτριες

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προωθήτριες / Πωλήτριες (ISP) Η προωθήτρια είναι υπεύθυνη για την προώθηση προϊόντων – υπηρεσιών πελατών της εταιρίας σε επιλεγμένα καταστήματα (supermarkets, καλλυντικών, φαρμακεία, ηλεκτρικών ειδών) σε όλη την Αττική. Προσόντα: Συνεπής Επικοινωνιακή, δραστήρια Χαμογελαστή Καλή εμφάνιση Με...

Σχετικες Αγγελιες

03 Δεκ
Πανελλήνια [PERIDEO SA]

H Perideo Group κατέχει ηγετική παρουσία στον χώρο του κοσμήματος με δίκτυο καταστημάτων σε περισσότερες από 23 χώρες. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης της εταιρίας αναζητούμε να εντάξουμε στη δυναμική ομάδα μας Πωλήτριες για τα καταστήματά μας στην Ερμού και στο The Mall. Αρμοδιότητες: Άριστη

03 Δεκ
Πανελλήνια [S CREATION]

Ψάχνουμε άμεσα Προωθήτριες 18 – 25 ετών για in–store προώθηση προϊόντων. Στείλε άμεσα το βιογραφικό σου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 8258100. http://www.screation.gr

03 Δεκ

Εταιρία παροχής υπηρεσιών με έδρα σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη αναζητά για την πόλη της Αθήνας Προωθήτριες για γευστική δοκιμή, πώληση προϊόντων ψυγείου σε καταστήματα supermarkets εντός του Νομού Αττικής. Η εταιρία παρέχει: Ικανοποιητική αμοιβή Πενθήμερη απασχόλη ή part-time (Παρασκευή - Σάββατο)

03 Δεκ

Η διαφημιστική εταιρία Sens Creation Advertising με έδρα την Αθήνα ζητάει νέες Προωθήτριες για προώθηση καταναλωτικών προϊόντων σε διάφορα καταστήματα λιανικής, εκθέσεις και πολυχώρους. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 8848360. http://www.screation.gr

03 Δεκ

Διαφημιστική εταιρία ζητά εμφανίσιμες Προωθήτριες 18 έως 30 ετών, επικοινωνιακές, με εμπειρία στις πωλήσεις για καθημερινή απασχόληση σε καταστήματα ηλεκτρικών ειδών εντός Αττικής. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 210 8848375. http://www.screation.gr