24 Σεπ

Στέλεχος για Σύνταξη & Υποβολή Επενδυτικών Προτάσεων - Αθήνα & Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Pk Consulting Group, αναζητά Στέλεχος για την κάλυψη θέσης στα γραφεία της στην Αθήνα και Θεσσαλονίκη, για σύνταξη και υποβολή επενδυτικών προτάσεων υπαγωγής στον αναπτυξιακό νόμο και σε προγράμματα του ΕΣΠΑ. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ / TEI οικονομικής κατεύθυνσης Τουλάχιστον διετής εμπειρία στη...

Σχετικες Αγγελιες

22 Μαι
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

21 Μαι
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ψυχολογίας ζητά να προσλάβει καθηγητή μερικής απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στο επιστημονικό πεδίο της Γνωσιακής Συμπεριφοριστικής Ψυχοθεραπείας Kωδικός θέσης: PSY_CBP18 για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο

21 Μαι

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ψυχολογίας ζητά να προσλάβει καθηγητή μερικής απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στο επιστημονικό πεδίο της Αναπτυξιακής / Σχολικής Ψυχολογίας Kωδικός θέσης: PSY_EDU18 για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ψυχολογίας

21 Μαι

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ψυχολογίας ζητά να προσλάβει καθηγητή μερικής απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στο επιστημονικό πεδίο της Ποιοτικής και Ποσοτικής Έρευνας και Στατιστικής Ανάλυσης Kωδικός θέσης: PSY_STAT18 για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα

21 Μαι

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ψυχολογίας ζητά να προσλάβει καθηγητή μερικής απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στο επιστημονικό πεδίο της Ψυχολογίας της Υγείας Kωδικός θέσης: PSY_HEALTH18 για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ψυχολογίας