24 Σεπ

Στέλεχος για Σύνταξη & Υποβολή Επενδυτικών Προτάσεων - Αθήνα & Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

H Pk Consulting Group, αναζητά Στέλεχος για την κάλυψη θέσης στα γραφεία της στην Αθήνα και Θεσσαλονίκη, για σύνταξη και υποβολή επενδυτικών προτάσεων υπαγωγής στον αναπτυξιακό νόμο και σε προγράμματα του ΕΣΠΑ. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ / TEI οικονομικής κατεύθυνσης Τουλάχιστον διετής εμπειρία στη...

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ψυχολογίας ζητά να προσλάβει καθηγητή μερικής απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στο επιστημονικό πεδίο της Γνωσιακής Συμπεριφοριστικής Ψυχοθεραπείας Kωδικός θέσης: PSY_CBP18 για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο

11 Δεκ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ψυχολογίας ζητά να προσλάβει καθηγητή μερικής απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στο επιστημονικό πεδίο της Αναπτυξιακής / Σχολικής Ψυχολογίας Kωδικός θέσης: PSY_EDU18 για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ψυχολογίας

06 Δεκ
Πανελλήνια [KVADA ΑΕ]

Μεγάλη βιομηχανική εταιρία που δραστηριοποιείται στον χώρο της βιομηχανίας πετρελαίων και αερίων, παραγωγής ενέργειας και γενικών κατασκευαστικών έργων αναζητά άτομο για τη στελέχωση της παρακάτω θέσης: Στέλεχος Λογιστηρίου Ο κάτοχος της θέσης θα αναλάβει αρμοδιότητες που αφορούν σε όλο το

06 Δεκ
Πανελλήνια [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, ζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της Sales Representative για τις περιοχές της Θεσσαλονίκης και της Αθήνας. Επιθυμητό προφίλ υποψηφίου: Πτυχίο ΤΕΙ ή ΑΕΙ σε Οικονομικά, Διοίκηση Επιχειρήσεων, πολυτεχνικών σχολών Απαραίτητη η

05 Δεκ
Πανελλήνια [FIGURA ]

Ο όμιλος Figura - Eonia στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής του αναζητά Νοσηλευτές / Νοσηλεύτριες Χειρουργείου για τα ιατρεία σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη. Προσφέρουμε: Εξειδικευμένη εκπαίδευση Δυνατότητες επαγγελματικής ανάπτυξης και εξέλιξης Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και bonus Σύγχρονο