24 Σεπ

Μασέρ / Αισθητικός - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites 5 αστέρων, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Μασέρ / Αισθητικό Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής αισθητικής Γνώση διάφορων ειδών μασάζ Γνώση αγγλικών Επαγγελματική εμφάνιση και...

Σχετικες Αγγελιες

12 Φεβ
Δήμος Θήρας [SANTORINI PRINCESS SPA HOTEL]

Το Santorini Princess Luxury Spa Hotel στο Ημεροβίγλι και το Santorini Princess Presidential Suites στο Ακρωτήρι ζητούν να προσλάβουν έμπειρη Αισθητικό / Φυσικοθεραπεύτρια για εποχική απασχόληση (από τον Απρίλιο έως τον Οκτώβριο). Προσόν: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Προσφέρεται διαμονή και διατροφή. Στο θέμα του e-mail σας

08 Φεβ
Δήμος Θήρας [SUITES OF THE GODS]

Το Suites of The Gods Luxury Spa Hotel στην καλντέρα του Μεγαλοχωρίου Σαντορίνης, επιθυμεί να προσλάβει: Αισθητικό / Φυσιοθεραπεύτρια Εποχιακή απασχόληση (Απρίλιος – Οκτώβριος). Προσόντα: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Προσφέρεται: Διαμονή Διατροφή Στο θέμα του e-mail σας παρακαλώ να αναφέρεται η θέση για την

19 Φεβ
Δήμος Θήρας [Classico Restaurant & Bar]

Το Classico Restaurant Bar στην Kαλντέρα Σαντορίνης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Βοηθό Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Τουλάχιστον 1 έτους προϋπηρεσία σε a la carte εστιατόριο Γνώσεις τεχνικών service Επικοινωνιακές δεξιότητες Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Προσήλωση στην ικανοποίηση του

19 Φεβ
Δήμος Θήρας [Restaurant & Bar]

Το Classico Restaurant Bar στην Kαλντέρα Σαντορίνης επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019 Βοηθό Μάγειρα Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος σχολής τουριστικών επαγγελμάτων / μαγειρικής Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών Γνώση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας των τροφίμων Κάτοχος πιστοποιητικού ΕΦΕΤ

19 Φεβ
Δήμος Θήρας [Pegasus Suites & Spa]

Το ξενοδοχείο Aelia by Eltheon στη Σαντορίνη επιθυμεί να προσλάβει Receptionist / Υπάλληλο Υποδοχής Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος τουριστικής ή ανάλογης σχολής Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας σε επίπεδο τουλάχιστον C1 Επιθυμητή η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας Επαγγελματικές ικανότητες: Σοβαρότητα και