24 Σεπ

Μασέρ / Αισθητικός - Σαντορίνη

Δήμος Θήρας
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites 5 αστέρων, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Μασέρ / Αισθητικό Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής αισθητικής Γνώση διάφορων ειδών μασάζ Γνώση αγγλικών Επαγγελματική εμφάνιση και...

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Δήμος Θήρας [AQUA HOTELS ΑΞΤΕ]

Το 5* ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites, που βρίσκεται στη Σαντορίνη, ζητεί να καλύψει τη θέση του/της Μασέρ / Αισθητικού Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής αισθητικής Γνώση διάφορων ειδών μασάζ Γνώση Αγγλικών Επαγγελματική εμφάνιση και

12 Δεκ

Το ξενοδοχείο Aqua Luxury Suites 5 αστέρων, που βρίσκεται στη Σαντορίνη ζητεί να καλύψει τη θέση του: Μασέρ / Αισθητικό Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη πείρα σε ανάλογη θέση σε ξενοδοχείο 5 αστέρων Απόφοιτος σχολής αισθητικής Γνώση διάφορων ειδών μασάζ Γνώση αγγλικών Επαγγελματική εμφάνιση και

19 Νοε

15 Νοε

12 Δεκ
Δήμος Θήρας [SUITES OF THE GODS]

Το Suites of The Gods Luxury Spa Hotel στην καλντέρα του Μεγαλοχωρίου Σαντορίνης, επιθυμεί να προσλάβει: Αισθητικό / Φυσιοθεραπεύτρια Εποχιακή απασχόληση (Απρίλιος – Οκτώβριος). Προσόντα: Απαραίτητη η άριστη γνώση αγγλικών Προσφέρεται: Διαμονή Διατροφή Στο θέμα του e-mail σας παρακαλώ να αναφέρεται η θέση για την