24 Σεπ

Υπάλληλος πρατηρίου - εντός αίθουσας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων εντός αίθουσας (μίνι μάρκετ-καφέ)
Αρμοδιότητες: παρασκευή καφέ, εξυπηρέτηση πελατών μίνι μάρκετ, έκδοση τιμολογίων
Απαραίτητα Προσόντα: γνώση παραγωγής καφέ
Επιθυμητά Προσόντα: γνώση του συστήματος εισροών-εκροών
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση και μισθό αναλόγως προσόντων

GAS TECh

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Cosmatos Group of Companies]

H εταιρία Hub Logistics A.E., μέλος του Cosmatos Group of Companies, που παρέχει υπηρεσίες 3PL στις ιδιόκτητες εγκαταστάσεις της στην περιοχή Β’ ΚΤΕΟ Θεσσαλονίκης, αναζητά Υπάλληλο Γραφείου Κίνησης / Logistics για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ σε σχετικούς τομείς Τουλάχιστον 3ετής προϋπηρεσία

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [POWERZ]

Η εταιρία Δ Μ ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. – POWERZ, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974, με έδρα την Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης, αναζητά για την εμπορική διεύθυνση που εδρεύει στην ΒΙ.ΠΕ. Καλοχωρίου Υπάλληλο Γραφείου Βασικά καθήκοντα: Επικοινωνία με

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΑΜΑΛΘΕΙΑ]

Υπάλληλος Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου Η εταιρία Αφοί Κομπατσιάρη Α.Ε. που δραστηριοποιείται στον χώρο της μαζικής εστίασης και της παρασκευής ετοίμων γευμάτων, αναζητά άτομο για τη στελέχωση του τμήματος ποιοτικού ελέγχου Β. Ελλάδας Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ Τεχνολόγου τροφίμων

13 Φεβ
Θεσσαλονίκη [MARLEX GROUP]

Ζητείται κυρία με άριστες γνώσεις του λογιστικού προγράμματος Soft1 για μόνιμη θέση εργασίας σε εταιρία στην Θεσσαλονίκη. Επιπλέον προσόντα η γνώση ξένων γλωσσών. Αποστολή βιογραφικών μόνο ηλεκτρονικά στο marlexgr@gmail.com

11 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Το νεόκτιστο 5* ξενοδοχείο Wellness Santa Resort, 145 δωματίων, που βρίσκεται στην παραλία της Αγίας Τριάδας στη Θεσσαλονίκη και θα λειτουργήσει για πρώτη φορά φέτος τον Απρίλιο, ζητεί να προσλάβει εξειδικευμένο προσωπικό για τη στελέχωση των τμημάτων του ξενοδοχείου. Υπάλληλος για Guest Relations Απαιτούμενα