24 Σεπ

Υπάλληλος πρατηρίου - εντός αίθουσας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων εντός αίθουσας (μίνι μάρκετ-καφέ)
Αρμοδιότητες: παρασκευή καφέ, εξυπηρέτηση πελατών μίνι μάρκετ, έκδοση τιμολογίων
Απαραίτητα Προσόντα: γνώση παραγωγής καφέ
Επιθυμητά Προσόντα: γνώση του συστήματος εισροών-εκροών
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση και μισθό αναλόγως προσόντων

GAS TECh

Σχετικες Αγγελιες

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Γιωργήδες Volvo]

Γιωργήδες Volvo η εταιρία μας, συνεργείο φορτηγών, αυτοκινήτων, εμπορία ανταλλακτικών και αυτοκινήτων με έδρα στην περιοχή Β' ΚΤΕΟ Καλοχώρι Θεσσαλονίκης επιθυμεί να καλύψει την θέση Υπάλληλος Γραφείου / Βοηθός Λογιστή (κατά προτίμηση άνδρας) για τη διαχείριση παραστατικών και τηλεφωνικού

17 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [NOVA PACKAGING HELLAS S.A.]

H Nova Packaging Ελλάς, μέλος διεθνούς ομίλου στον κλάδο της χαρτοβιομηχανίας, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙΠΕΘ στη Σίνδο: Υπάλληλο Τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου Ο κάτοχος της θέσης θα αναφέρεται στον Υπεύθυνο του τμήματος Ποιοτικού Ελέγχου και τα κυριότερα

17 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από εταιρία ειδών υγιεινής-πλακιδίων για μερική ή πλήρη απασχόληση Αρμοδιότητες: - οργάνωση - παραγγελιοληψία - τιμολόγηση - παρακολούθηση αποθεμάτων - τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών - ικανότητα διαχείρισης χρόνου. Απαραίτητα Προσόντα: - Εμπειρία στην παραγγελιοληψία. - Καλή γνώση ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ 5. - Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE. - Kαλή Γνώση Αγγλικής γλώσσας. Η εταιρία προσφέρει: -Ανταγωνιστικό...

... πακέτο αποδοχών.

-Προοπτικές εξέλιξης.

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στο email:info@loukas-bagno.gr

fax:2310464981

Επικοινωνία 11:00-13:00 στο τηλέφωνο 231046403

Κατάστημα: Εύοσμος Θεσσαλονίκης

Tags:

14 Δεκ
Θεσσαλονίκη [Thessaloniki Doors]

Υπάλληλος για τοποθετήσεις κουφωμάτων - Θεσσαλονίκη Ζητείται υπάλληλος για τοποθετήσεις κουφωμάτων PVC, θωρακισμένων πορτών και τζαμιών απο κατάστημα στο κέντρο Θεσσαλονίκης, για πλήρη και μόνιμη εργασία. Απαραίτητη σχετική εμπειρία και ερασιτεχνικό δίπλωμα αυτοκινήτου και μηχανής. Δίδονται μισθός & πλήρης αφάλιση. Αποστολή βιογραφικού στο thessdoors @ gmail . com.

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [POWERZ]

Υπάλληλος Γραφείου Η εταιρία ΔΜ Ζαχαρόπουλος ΚΑΙ ΣΙΑ Ο.Ε. – Powerz, που δραστηριοποιείται στον χώρο του ηλεκτρολογικού υλικού από το 1974, με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητεί για πλήρη απασχόληση υπάλληλο γραφείου, για την εμπορική διεύθυνση που εδρεύει στη ΒΙ.ΠΕ. Καλοχωρίου. Βασικά καθήκοντα: