24 Σεπ

Υπάλληλος πρατηρίου - εντός αίθουσας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος πρατηρίου καυσίμων εντός αίθουσας (μίνι μάρκετ-καφέ)
Αρμοδιότητες: παρασκευή καφέ, εξυπηρέτηση πελατών μίνι μάρκετ, έκδοση τιμολογίων
Απαραίτητα Προσόντα: γνώση παραγωγής καφέ
Επιθυμητά Προσόντα: γνώση του συστήματος εισροών-εκροών
Η εταιρία προσφέρει: πλήρη απασχόληση και μισθό αναλόγως προσόντων

GAS TECh

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΤΑΚΗΣ]

Ζητείται Υπάλληλος αποθήκης – Τεχνίτης για εργασία σε εταιρεία κουφωμάτων και εξαρτημάτων αλουμινίου στην Ανατολική Θεσσαλονίκη . Επιπλέον προσόν χειρισμός κλαρκ. Προϋπηρεσία επιθυμητή . Απαραίτητα εκπληρωμένη η στρατιωτική θητεία Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

06 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Bougazza]

Ζητείται άτομο(αγόρι/κορίτσι) μέχρι 30 ετών για μπουγάτσα /καφέ στην περιοχή του Κορδελιού. Απαραίτητες γνώσεις στο service και στην παρασκευή καφέ.Παρέχεται μισθός και ασφάλιση.

06 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΥΦΗΜΙΑ]

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ/ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΙΑΤΡΕΙΟ ΣΤΗΝ ΑΝΩ ΤΟΥΜΠΑ - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΠΡΟΤΙΜΑΤΑΙ ΓΝΩΣΗ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΣΥΝΤΑΓΟΓΡΑΦΗΣΗΣ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΟΥ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ email.

04 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΨΑΡΟΤΟΠΟΣ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΙΧΘΥΟΠΩΛΕΙΟΥ Αρμοδιότητες: ΚΑΘΑΡΙΣΜΑ ΨΑΡΙΩΝ ΚΑΙ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΣΥΝΕΠΕΙΑ, ΕΥΓΕΝΕΙΑ, ΗΛΙΚΙΑΣ 20 - 50 ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΑΛΟΓΗ ΘΕΣΗ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

02 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Τσαρίκογλου Σωτήριος]

Υπάλληλος σε πρακτορείο ΟΠΑΠ Απαραίτητα Προσόντα: Γνώση του αντικειμένου Η εταιρία προσφέρει: Μισθό και ένσημα