24 Σεπ

Βοηθός Υπεύθυνου Προγραμματισμού Παραγωγής & Υλών

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης ελληνικής εταιρίας,...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

23 Νοε
Πανελλήνια [Αρτοζαχαροπλαστεία Πανδώρα ]

Η αλυσίδα αρτοζαχαροπλαστείων ΠΑΝΔΩΡΑ ζητά να προσλάβειγια μόνιμη και σταθερή απασχόληση  Βοηθούς Υπεύθυνους Καταστήματος Προσόντα: Nα έχει ευχάριστη προσωπικότητα Nα μπορεί να δουλεύει σε περιβάλλον με γρήγορους ρυθμούς Θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν αν έχει ακαδημαϊκά προσόντα στη

22 Νοε
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette AE, με παρουσία 41 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά: Βοηθός Παραγωγής Logistics Οι ιδανικοί υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν: Ηλικία 28 – 35 ετών Εμπειρία 2-3 έτη σε αντίστοιχη εταιρία ένδυσης ή σε τμήμα παραγωγής θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Πτυχίο κατεύθυνσης λογιστικής ή αντίστοιχα logistics

17 Δεκ
Πανελλήνια [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Στείλε μας το βιογραφικό σου για τη θέση: Βοηθός Ζαχαροπλάστη Αναφερόμενος/η στον διευθυντή καταστήματος, οι κύριες αρμοδιότητές σου θα είναι να: Φροντίζεις για την ποιοτική παρασκευή και την άριστη

17 Δεκ
Πανελλήνια [Tavernaki Vacancies]

Το Ταβερνάκι, μέρος της PHC Franchised Restaurants Public Ltd., μίας από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο εστίασης με πάνω από 100 μονάδες εστιατορίων, έρχεται στο καινούργιο mall Λευκωσίας. Ένα καινούργιο και διαφορετικό concept ψητοπωλείων θα βρεθεί στο ολοκαίνουργιο mall (Λακατάμιας) με στόχο να προσφέρει στους

15 Δεκ
Πανελλήνια [Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete]

Ο όμιλος Radisson Hotel Group αποτελεί έναν από τους μεγαλύτερους ομίλους ξενοδοχείων παγκοσμίως με περισσότερα από 1.350 ξενοδοχεία και παρουσία σε πέραν των 105 χώρες ανά τον κόσμο. Το Radisson Blu Beach Resort Milatos Crete, μέλος του πολυεθνικού ομίλου στη Μίλατο Λασιθίου, έχοντας ως πρωταρχικό στόχο την προσφορά πολυτελούς