24 Σεπ

Συνεργάτη για το Εμπορικό Τμήμα - Αυλώνας Αττικής

Ανατολικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Α. Γερολυμάτος A.E βιομηχανία παραγωγής ρολών και γκαραζοπορτών με έδρα τον Αυλώνα Αττικής αναζητεί Συνεργάτη για το Εμπορικό Τμήμα κωδ: 1 Απαραίτητα προσόντα: Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές ικανότητες Άριστη γνώση χρήσης όλων των εργαλείων του Microsoft Office Καλή γνώση αγγλικών Η γνώση ιταλικών ή...

Σχετικες Αγγελιες

21 Μαι
Ανατολικής Αττικής [APOLLONION BAKERY]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης, της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην ευρύτερη περιοχή της Αθήνας, ζητά να προσλάβει για το κατάστημά της στο Κορωπί Κυρία για το Τμήμα Παραγωγής σε

21 Μαι
Ανατολικής Αττικής [Εισαγωγική εταιρία]

Μία από τις μεγαλύτερες εισαγωγικές εταιρίες στην Ελλάδα με μακρόχρονη εμπειρία στον χώρο των πρώτων υλών τροφίμων αναζητά Οδηγό Φορτηγού Οχήματος για πλήρη απασχόληση σε πενθήμερη βάση στις εγκαταστάσεις της στις Αχαρνές Αττικής. Κύρια καθήκοντα: Έγκαιρη και ασφαλής μεταφορά των προϊόντων

20 Μαι
Ανατολικής Αττικής [LIDL]

Καθαριστής-τρια Καταστήματος (μερική απασχόληση) στο Μαρκόπουλο Αττικής Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

12 Ιουν
Τρίκαλα [Επιχείρηση Εμπορίας Ξύλου]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Ζητείται Υπεύθυνος Τμήματος Υλικών Επιπλοποιίας Προσόντα Υποψηφίου: Εμπειρία σε διαχείριση υλικών (ανεξαρτήτου κλάδου) Γνώση Η/Υ (επιθυμητή) Γνώση Αγγλικής γλώσσας (επιθυμητή) Παροχές: Ανταγωνιστικός μισθός Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

24 Μαι
Ανατολικής Αττικής [OPTIMAL HR GROUP]

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλη εταιρεία στον τομέα της επίγειας εξυπηρέτησης, αναζητά, για πλήρη απασχόληση, με σύμβαση ορισμένου χρόνου (5μερη εργασία, κυλιόμενο ωράριο)   Loaders – Φορτοεκφορτωτές Αεροσκαφών   Βασικές Αρμοδιότητες: Φόρτωση/εκφόρτωση και διαχωρισμός αποσκευών,