23 Σεπ

γραμματέας εμφανίσιμη

Γαλάτσι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ εμφανίσιμη 25-35 ετών, ζητείται για πλήρη απασχόληση σε ιδιωτικό ιατρείο, για 10μηνη εργασία, περιοχή Γαλάτσι, αποστολή βιογραφικών στο e-mail:...

Σχετικες Αγγελιες

18 Οκτ
Πανελλήνια [Aegean Star Hotels]

Ο όμιλος Αegean Star Hotels επιθυμεί να προσλάβει Γραμματέα Διοίκησης Η/Ο ιδανική/ός υποψήφια/ος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ / ΙΕΚ Διοίκησης Επιχειρήσεων ή Τουριστικών Επιχειρήσεων Τουλάχιστον πενταετή εμπειρία σε ανάλογη θέση Άριστη γραφή, ομιλία και ανάγνωση της αγγλικής γλώσσας Γνώση της

17 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MAKE ME UP COSMETICS]

Η Makemeup Cosmetics είναι κορυφαία εταιρία στον κλάδο του επαγγελματικού καλλυντικού με επώνυμα ποιοτικά brands. Στο πλαίσιο της περαιτέρω ανάπτυξης της εταιρίας αναζητούνται κατάλληλοι υποψήφιοι για να καλύψουν άμεσα την παρακάτω θέση με έδρα τη Θεσσαλονίκη: Γραμματέας Διοίκησης Προσόντα υποψηφίων:

17 Οκτ
Αθήνα [PD LAW OFFICES]

Χρηση υπολογιστη Αγγλικη γλωσσα Είδος Εργασίας: Πλήρης

16 Οκτ
Μαρούσι

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ 18 - 22 ετών από φορολογικό περιοδικό στο Μαρούσι, άριστη γνώση Η/Υ, ωράριο εργασίας 10.00 - 16.00, 640 ευρώ μεικτά, αποστολή βιογραφικών στο email

16 Οκτ
Χαλάνδρι

ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ για ενδοκρινολογικό ιατρείο. Ωράριο εργασίας απογευματινό 17.00-21.00 και δύο πρωινά Προοπτική πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα Αριστη