23 Σεπ

Συνεργατης για.εταιρια διανομης βιολογικων κρεατω και αλλαντικων αθηνα,

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γνωστης μαρκεντινκ και τις.Αγοράς. Είδος Εργασίας: Πλήρης...

Σχετικες Αγγελιες

18 Δεκ
Αθήνα [BAZAAR]

Στην Bazaar Α.Ε., μέλος του ομίλου εταιριών Βερούκα, όλοι οι άνθρωποί μας για πάνω από 25 χρόνια είναι δίπλα στον καταναλωτή με στόχο την άψογη εξυπηρέτησή του. Έχοντας 147 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα, καλύπτουμε τις καθημερινές ανάγκες των πελατών μας. Πρωταρχικοί στόχοι μας είναι η ικανοποίηση των

18 Δεκ

18 Δεκ
Αθήνα [COSMETIC DERMA MEDICINE]

Ο βραβευμένος όμιλος δερματολογίας, πλαστικής χειρουργικής και μεταμόσχευσης μαλλιών CDM Medical Group αναζητά κυρία ως Καθαρίστρια για εννιάωρη ή μερική απασχόληση στην Αθήνα. Προσφέρεται ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών. Παρακαλούμε, αποστείλατε το βιογραφικό σας σημείωμα απαραίτητα με

17 Δεκ
Αθήνα [ROYAL OLYMPIC ]

Το ξενοδοχείο Royal Olympic στην Αθήνα επιθυμεί να προσλάβει: Καμαριέρα / Καθαρίστρια Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Τουλάχιστον 2 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Θετική συμπεριφορά Ευχέρεια στην επικοινωνία Υψηλό πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας Ευχάριστη προσωπικότητα

17 Δεκ
Αθήνα [EUROTRAINING]

Ο εκπαιδευτικός οργανισμός Εurotraining Α.Ε. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Για τη στελέχωση της κεντρικής δομής του στην Αθήνα ζητεί Web Developer για πλήρη απασχόληση. Αντικείμενο απασχόλησης: Δημιουργία ιστοσελίδων σε Wordpress Προγραμματισμός σε responsive κώδικα Επιθυμητές γνώσεις