23 Σεπ

Συνεργατης για.εταιρια διανομης βιολογικων κρεατω και αλλαντικων αθηνα,

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γνωστης μαρκεντινκ και τις.Αγοράς. Είδος Εργασίας: Πλήρης...

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Αθήνα [Γνωστός ξενοδοχειακός όμιλος]

Ξενοδοχειακός όμιλος εταιριών ζητεί για τα κεντρικά γραφεία του στην Αθήνα: Προϊστάμενο Λογιστηρίου Η θέση αναφέρεται στον Πρόεδρο και στον Γενικό Διευθυντή του ομίλου. Κύριες αρμοδιότητες: Οργάνωση και επίβλεψη της ορθής λειτουργίας του λογιστηρίου και των οικονομικών υπηρεσιών των

15 Φεβ
Αθήνα [TOURGREECE ΑΕ]

Η εταιρία ΤourGreece S.A. αναζητά Υπάλληλο για το Τμήμα Προσφορών (Quotation) για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στον εισερχόμενο τουρισμό (GIT / FIT) Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τμήματος προσφορών / κοστολογήσεων πακέτων σε τουριστικό γραφείο

15 Φεβ

Η εταιρία ΤourGreece S.A. αναζητά Yπάλληλο για το Tμήμα Προσφορών (Quotation) για μόνιμη απασχόληση στα κεντρικά γραφεία της στην Αθήνα για την αγορά της Λατινικής Αμερικής. Απαραίτητα προσόντα: Εμπειρία στον εισερχόμενο τουρισμό (GIT / FIT) Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση τμήματος προσφορών / κοστολογήσεων

15 Φεβ
Αθήνα [VODAFONE]

Ειδικός της Ομάδας Ready - Κέντρο Αθήνας Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ότι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι

15 Φεβ

Ειδικός της Ομάδας Ready - Αθήνα Προσφέρουμε μια απίστευτη εμπειρία εξυπηρέτησης φέρνοντας τους πελάτες, μέσω της τεχνολογίας, πιο κοντά σε ότι αγαπάνε. Ξεπερνάμε πάντα τις προσδοκίες των πελατών μας, κάνοντας την καθημερινότητά τους πιο συναρπαστική. Είμαστε δημιουργικοί, αεικίνητοι και