20 Σεπ

Υπάλληλοι Γραφείου

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η CRYSTAL CUT AE είναι εταιρεία ομίλου πολυεθνικών οργανισμών διαφήμισης και επικοινωνίας, και εξειδικεύεται στην ανάπτυξη καινοτομικών προγραμμάτων marketing...

Σχετικες Αγγελιες

30 Μαι
Αθήνα [ATLAS ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ]

Η εταιρεία Atlas Κατασκευαστική με έδρα την Γλυφάδα ζητάει δύο άτομα από Δευτέρα έως Παρασκευή 10.30-15.30. Απαραίτητα προσόντα: Ευχέρεια λόγου και επικοινωνίας. Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή, Αγγλικά. Βιογραφικό στο e-mail mary.konstan@atlas-construction.gr Επικοινωνία: 2110137600-1 Μ. Κωνσταντινίδου

25 Ιουν
Αθήνα [Athens One Smart Hotel]

Ξενοδοχείο 4 αστέρων στην Αθήνα, ζητεί να προσλάβει προσωπικό για το τμήμα Υποδοχής, καθώς και Β' Μάγειρες. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε city hotel, καλή γνώση αγγλικών Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών. Βιογραφικά με φωτογραφία

19 Ιουν
Αθήνα [VITRUVIUS INVESTMENTS]

Η εταιρεία Vitruvius Investments αναζητά υπάλληλο γραφείου-πωλητή. Διαχείριση αλληλογραφίας Ελληνικά-Αγγλικά.. Εξυπηρέτηση πελατών στο χώρο του γραφείου και υπόδειξη ακινήτων. Άριστη γνώση Αγγλικών( γραπτά και προφορικά). Άριστη γνώση Η/Υ (Microsoft office ). Multitasking και οργανωτικό πνεύμα. Ομαδικότητα και συνεργασία. Εμπειρία σε παρόμοια θέση εργασίας. Εχεμύθεια. Σταθερός μισθός. Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

17 Ιουν
Αθήνα [TROP.GR]

Yπάλληλος για απασχόληση σε κατάστημα ειδών αυτοκινήτου στην περιοχή του Π. Φαλήρου. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος και αρμοδιότητες υπάλληλου γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η βασική γνώση Η/Υ, βασική γνώση αγγλικών και γνώσεις στο κομμάτι του αυτοκινήτου. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση.

13 Ιουν
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής επιθυμεί να προσλάβει για εργασία υπάλληλο με κύριο αντικείμενο τη διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου. Βιογραφικά στο παρακάτω email.