21 Σεπ

υπαλληλος γραφείου

Βούλα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου ζητείται για φροντιστήριο ξένων γλωσσών στη Βούλα, απογευματινή μερική απασχόληση, βιογραφικά στο stella.k.papadopoulou@gmail...

Σχετικες Αγγελιες

11 Φεβ
Δήμος Θήρας [Γραφείο σκαφών]

Ζητείται από γραφείο σκαφών στη Σαντορίνη Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις αγγλικών. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

10 Φεβ
Αθήνα [Μεταφορικη εταιρεία]

υπαλληλος γραφειου με γνωσεις λογιστικης και εμπειρια στον Ασπρόπυργο Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:βασικό μισθο με δυνατοτητα εξελιξης

09 Φεβ
Αθήνα [A. Svolos]

Ζητείται σχεδιάστρια – υπάλληλος γραφείου με γνώσεις διακόσμησης από εταιρεία με έπιπλα κουζίνας. Απαραίτητη γνώση Αγγλικών και βασικών προγραμμάτων Η/Υ. Θα εκτιμηθεί η γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων 1992 και Fusion. Άμεση πρόσληψη , μόνιμη εργασία , πλήρες ωράριο. Αποστολή βιογραφικών : info@svolos-sa.gr

06 Φεβ
Θεσσαλονίκη [VERNICOL]

Από μεγάλη ανώνυμη τεχνική εταιρεία ζητείται υπάλληλος γραφείου με άριστη γνώση Ρουμανικής και Ελληνικής γλώσσας. Η γνώση αγγλικής γλώσσας θα θεωρηθεί επιπρόσθετο προσόν και θα ληφθεί υπόψη. Αποστολή βιογραφικών στο email: cv@vernicol.com

31 Ιαν
Αθήνα [ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΚΛΙΝΙΚΗ ΑΘΗΝΩΝ ΑΕ]

Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου Κίνησης από την Κεντρική Κλινική Αθηνών. Καθήκοντα θέσης: Προγραμματίζει τις εισαγωγές και έχει άμεση επικοινωνία με τα υπόλοιπα τμήματα της κλινικής. Καταχωρεί τις νοσηλείες στο μηχανογραφημένο σύστημα της κλινικής. Φροντίζει για την άμεση εξυπηρέτηση των