21 Σεπ

υπαλληλος γραφείου

Βούλα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου ζητείται για φροντιστήριο ξένων γλωσσών στη Βούλα, απογευματινή μερική απασχόληση, βιογραφικά στο stella.k.papadopoulou@gmail...

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιουν
Καβάλα [P & K ΕΠΕ.]

Οδηγός Ε κατηγορίας με γνώσεις χειρισμού γερανού και υπάλληλος γραφείου με γνώσεις λογιστικής Αρμοδιότητες: Οδηγός επικαθήμενου φορτηγού - Καταχώρηση τιμολογίων, ταμειακές εγγραφές, έκδοση ζυγολογίων Απαραίτητα Προσόντα: Κάτοχος διπλώματος Ε κατηγορίας - γνώσεις λογιστικής, ξένες γλώσσες Αγγλικά, Ιταλικά, Γερμανικά Επιθυμητά Προσόντα: Χειρισμός γερανού - οργανωτικ΄ές ικανότητες Η εταιρία προσφέρει: Μόνο αποστολή βιογραφικών...

27 Μαι
Θεσσαλονίκη [Εταιρία παραγωγής]

Από παραγωγική εταιρία στη Θεσσαλονίκη ζητείται υπάλληλος γραφείου για στελέχωση εμπορικού τμήματος. Υποχρεωτική προϋπηρεσία τουλάχιστον 5 έτη σε αντίστοιχο τμήμα εντός εταιρίας. Απαραίτητη άριστη γνώση αγγλικών. Γνώσεις τιμολόγησης και εξυπηρέτησης πελατών θα εκτιμηθούν.

25 Μαι
Αθήνα [NSTR]

Αρμοδιότητες: Ζητείται Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις αγγλικών και Η/Υ (word , excel , PPT ) . Θα εκτιμηθούν γνώσεις και εμπειρία Marketing , επικοινωνίας , social media.

17 Ιουν
Αθήνα [TROP.GR]

Yπάλληλος για απασχόληση σε κατάστημα ειδών αυτοκινήτου στην περιοχή του Π. Φαλήρου. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος και αρμοδιότητες υπάλληλου γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η βασική γνώση Η/Υ, βασική γνώση αγγλικών και γνώσεις στο κομμάτι του αυτοκινήτου. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση.

15 Ιουν
Μαρκόπουλο [Μαρκόπουλος Μαρκος]

Υπάλληλος γραφείου πολύ καλή γνώση του Msoffice, του Softone και αγγλικων.