22 Σεπ

διανομεας στην πιτσαρια στο νεο ηρακλειο ζητιται με δικο του μηχανακι μισθος ασφαληση

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Ιουν
Αθήνα [Caffeology]

Διανομέας ζητείται στο Χαλάνδρι πρωινές ώρες πλήρης απασχόληση Αρμοδιότητες: Delivery Απαραίτητα Προσόντα: Μηχανάκι

12 Ιουν
Αθήνα [Αλεξάνδρα]

Ζητείται διανομής για γνωστή αλυσίδα καφέ στο Γουδί. Πλήρης απασχόληση 8:00-16:00, εκτός Κυριακών Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση 8:00-16:00 εκτός Κυριακών.

09 Ιουν
Αθήνα [Γιοκαρη Ευδοκία]

Ζητείτε νέος-α για μπουφέ, με εμπειρία, για πλήρη απασχόληση

04 Ιουν
Αθήνα [Δημήτρης]

Διανομέας Απαραίτητα Προσόντα: Ζητείται διανομέας για οκτάωρη απασχόληση, με δίπλωμα μηχανής 125cc και αυτοκινήτου, χωρίς οικογενειακές υποχρεώσεις έως 35 ετών. Η εταιρία προσφέρει:Βασικός μισθός, ασφάλιση Περιοχή Καματερό. Τηλ.6945826042, 210- 2318636

03 Ιουν
Πάτρα [PIZZA FAN (Αγίας Σοφίας 48-50, ΠΑΤΡΑ)]

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ. Από κεντρικό κατάστημα Εστίασης στην Πάτρα, ζητούνται διανομείς με δικό τους μηχανάκι, για ΜΕΡΙΚΗ απασχόληση. Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλώ να επικοινωνήσουν με το εξής τηλ: 6972441338-κ.Γεωργοπούλου. Ή να περάσουν από το κατάστημα: Αγίας Σοφίας 48-50 (Pizza Fan) ώρες: 20:00-23:00.