22 Σεπ

διανομεας στην πιτσαρια στο νεο ηρακλειο ζητιται με δικο του μηχανακι μισθος ασφαληση

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

08 Οκτ
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο της γυναικείας ένδυσης, αναζητά: Αποθηκάριο - Νέο Ηράκλειο Απαιτούμενα προσόντα: Απόφοιτος λυκείου / ΙΕΚ / ΤΕΙ Προϋπηρεσία σε μηχανογραφημένη αποθήκη με χρήση scanner / RF / PDA Απαραίτητη προϋπηρεσία τουλάχιστον 2

02 Οκτ
Αθήνα [village pizza]

ΔΙΑΝΟΜΕΑΣ για πιτσαρία στη Μεταμόρφωση, με δικό του μηχανάκι έως 40 ετών, ασφαλεια ,μισθος 6978953227 Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση,

18 Οκτ
Αθήνα [Crepes de france]

Ζητείτε γνώση της περιοχής σχετική προηπιρεσια Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση, Μερική απασχόληση Μισθός: 4,00€

18 Οκτ
Αθήνα [Accurate Health Auditing and Consulting]

Η Accurate Health Auditing & Consulting αναζητεί ιατρούς κλινικών ειδικοτήτων, για πρωινή ή απογευματινή συνεργασία (πλήρους ή μερικής απασχόλησης), προκειμένου να στελεχώσουν τα ιατρεία της στα Ιδιωτικά Νοσοκομεία της Αθήνας που συνεργάζονται με Ασφαλιστικές Εταιρείες. Προσφέρεται επαγγελματικό περιβάλλον εργασίας, προοπτική καριέρας και επιπλέον παροχές σε μία μεγάλη Ελληνική εταιρεία του τομέα παροχής ιατρο-ασφαλιστικών υπηρεσιών. Οι ενδιαφερόμενοι...

... ιατροί μπορούν να αποστείλουν το πλήρες βιογραφικό τους σημείωμα, στο email hr@accurate.com.gr. Για όλες τις υποψηφιότητες τηρείται απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Tags:

17 Οκτ
Αθήνα [proson.gr]

ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΝΕΟΤΕΡΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνο, συνολικά δύο (2) ατόμων, για την