21 Σεπ

Customer Analyst Associate Manager

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Are you energized by solving tough business problems, using diverse sources of data? Are you curious? Do you love diving into data sets? We are passionate...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

04 Δεκ
Αθήνα [Google]

Qualifications Minimum qualifications: Bachelor's degree or equivalent practical experience. Experience in tech marketing, brand management, consulting,

27 Νοε
Αθήνα [Photo Frame Show]

Software E-Marketing & Customer Relations Manager Junior/Intermediate Level, Full time We are seeking creative, tech-savvy candidates for the "Software E

22 Νοε
Αθήνα [Microsoft]

The Small and Medium Business (SMB) segment at Microsoft is at the leading edge of our transformation. It is a tremendous growth engine for the company,

19 Νοε
Αθήνα [Philip Morris International]

CHOOSE your journey & APPLY for Customer Experience Project Manager Are you inquisitive and self-driven? Will you make a difference to our Company and

17 Δεκ
Αθήνα [citycampus.gr]

To Citycampus αναζητά *Assistant Event Manager* για να οργανώσει και να διοικήσει ανοικτά Events του site. Θα αποκτήσεις ιδιαίτερη επαγγελματική εμπειρία και