22 Σεπ

ΠΩΛΗΤΕΣ/ΤΡΙΕΣ για το κατάστημά μας στη Ραφήνα, Λ.Φλέμινγκ 1

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ΕΤΑΙΡΙΑ : Ο Γρηγόρης, πιστός στις αξίες του και στην Ελληνικότητά του, προσφέρει με αγάπη τις μοναδικές του γεύσεις, γεμίζοντας με χαρά την καρδιά των...

Σχετικες Αγγελιες

14 Ιουν
Αθήνα [ΗΡΑ ΒΕΒΕ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΤΟΥ ΚΗΦΙΣΟΥ Καθήκοντα: Διασφάλιση άψογης εξυπηρέτησης πελατών και διαδικασιών καταστήματος Παρακολούθηση ανταγωνισμού Απαραίτητα προσόντα: 5ετή εμπειρία σε θέση πωλήτριας σε βρεφικά/παιδικά είδη (απαραίτητο) Γνώσεις Η/Υ Δυναμικότητα και ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και οργάνωσης Βιογραφικά στο παρακάτω email.

21 Μαι
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco για λογαριασμό πελάτη της, ελληνικής εταιρίας, αναζητά (2)

17 Ιουν
Αθήνα [TROP.GR]

Yπάλληλος για απασχόληση σε κατάστημα ειδών αυτοκινήτου στην περιοχή του Π. Φαλήρου. Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών καταστήματος και αρμοδιότητες υπάλληλου γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα: Απαραίτητη η βασική γνώση Η/Υ, βασική γνώση αγγλικών και γνώσεις στο κομμάτι του αυτοκινήτου. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης απασχόληση.

22 Μαι
Αθήνα [LIDL]

Υπάλληλοι Καταστήματος (μερική απασχόληση) στην Αθήνα (περιοχή Αμπελοκήπων) Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

22 Μαι
Αθήνα [MANPOWER]

Πωλητής/τρια Καταστήματος εταιρίας ηγέτιδας στον χώρο της θέρμανσης Διαθέτεις εμπειρία στην πώληση D2D ή ως hunter; Είσαι επικοινωνιακός και στοχεύεις στη βέλτιστη εξυπηρέτηση του πελάτη; Τώρα έχεις τη δυνατότητα να απασχοληθείς για λογαριασμό εταιρίας ηγέτιδας! Ο πελάτης: Η ManpowerGroup Greece για