21 Σεπ

ΧΗΜΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ \´ALCHEMIST LABS\´ , ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ,  ΖΗΤΟΥΝ ΣΗΜΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ[Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]

Σχετικες Αγγελιες

09 Οκτ
Πανελλήνια [Βιομηχανία]

Βιομηχανία στη Θεσσαλία ζητά να προσλάβει Χημικό Μηχανικό για το Τμήμα Παραγωγής κωδ θέσης: Χ.Μ.1 O υποψήφιος θα πρέπει να διαθέτει: Πτυχίο Χημικού Μηχανικού (Α.Ε.Ι.) Μεταπτυχιακό τίτλο σπουδών (επιθυμητός) Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας σε γραπτό και προφορικό λόγο Επιθυμητή εμπειρία σε

19 Οκτ
Πανελλήνια [RANDSTAD]

Έχεις εργαστεί ως Εργάτης Παραγωγής σε τμήμα παραγωγής τροφίμων; Σε ενδιαφέρει η εργασία στο τμήμα παραγωγής μιας οργανωμένης και δυναμικής βιομηχανίας τροφίμων; Αν ναι, κάνε ηλεκτρονικά την αίτησή σου και θα σε καλέσουμε άμεσα. Αρμοδιότητες: Ο Εργάτης Παραγωγής θα έχει τις παρακάτω

18 Οκτ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, πολυεθνικής φαρμακευτικής

17 Οκτ
Πανελλήνια [West SA]

Η West A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών sales marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια, συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Αθήνας: Προωθήτριες Δερμοκαλλυντικών Εάν πιστεύετε ότι σας εκφράζουν η

16 Οκτ
Πανελλήνια [STOHOS FOOD STORIES]

Ζητείται άτομο Γεωπόνος, Χημικός ή Τεχνολόγος Τροφίμων για την παραγωγή και τον ποιοτικό έλεγχο από εταιρία τροφίμων με έδρα το Λάκκωμα, Χαλκιδικής Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος AEI / TEI Ηλικία 28 - 42 ετών Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 ετών σε δυναμικό περιβάλλον οργανωμένης επιχείρησης Άριστη γνώση