21 Σεπ

ΧΗΜΙΚΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΤΑ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΩΝ \´ALCHEMIST LABS\´ , ΣΤΑ ΣΠΑΤΑ ΑΤΤΙΚΗΣ,  ΖΗΤΟΥΝ ΣΗΜΙΚΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΜΕΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ[Για να στειλετε βιογραφικο καντε κλικ εδω.]

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Πανελλήνια [PEOPLE AT WORK]

Η People at Work Hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Ο πελάτης μας είναι εταιρία παραγωγής

07 Φεβ
Πανελλήνια [MECCANICA GROUP A.E.]

Η εταιρία Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά Χημικό Μηχανικό Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο Χημικού Μηχανικού Π.Ε. Άδεια άσκησης επαγγέλματος Τ.Ε.Ε. Γνώση αγγλικής γλώσσας επιπέδου τουλάχιστον Lower ή ισοδύναμου Εμπειρία 5ετή κατ’ ελάχιστο στο αντικείμενο χημικού μηχανικού

06 Φεβ
Πανελλήνια [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, μεγάλης ελληνικής εταιρίας

06 Φεβ
Πανελλήνια [BROS ΦΑΡΜΑΚΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ ΕΠΕ]

Η φαρμακοβιομηχανία BROS ΕΠΕ ζητά να προσλάβει Εργάτες Παραγωγής - Kαθαρίστριες Εργασιακά καθήκοντα: Να φροντίζει για την τήρηση των κανόνων ασφαλείας, GMPs και υγιεινής του χώρου εργασίας του/της Είναι υπεύθυνος για τη σωστή εφαρμογή των οδηγιών παραγωγής και τη σωστή συμπλήρωση των εντύπων που τα

30 Ιαν
Πανελλήνια [ALOUETTE]

Η Alouette A.E., με παρουσία 43 χρόνων στον χώρο του παιδικού ενδύματος, αναζητά: Βοηθό Παραγωγής Logistics Οι ιδανικοί υποψήφιοι πρέπει να διαθέτουν: Ηλικία 28 – 40 ετών Εμπειρία 2-3 έτη σε αντίστοιχη εταιρία ένδυσης ή σε τμήμα παραγωγής θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Πτυχίο κατεύθυνσης λογιστικής ή αντίστοιχα logistics