21 Σεπ

ΠΑΚΕΤΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εστιατόριο στο χώρο του THE MART στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει Πακετά - Διανομέα
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση, ιδιόκτητο μηχανάκι
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, ασφάλιση

ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗ ΡΟΥΛΑ

Σχετικες Αγγελιες

21 Ιαν
Θεσσαλονίκη [MONGO ASIAN FOOD]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΠΑΚΕΤΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ MONGO ASIAN FOOD ΣΤΟΝ ΕΥΟΣΜΟ. ΑΠΟΔΟΧΕΣ: 4,50 ΕΥΡΩ/ΩΡΑ.

01 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza All Day Kamara ]

Ντελίβερι - Διανομή. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα και δικό του μηχανάκι. Επιθυμητά Προσόντα: Γνώστης της δουλειάς και της περιοχής. Η εταιρία προσφέρει:

26 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για μεσημέρι-βράδυ εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλ. 2310245265 (μετά τη 1 μμ, εκτός Δευτέρας) ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1 μμ, εκτός Δευτέρας)

18 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά Διευθυντικά Στελέχη για καταστήματα στη

18 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

AMD Telecom, the global SMS Voice connectivity provider launched the new brand Routee, a Web API cloud communication solution, aiming to expand and simplify communication capabilities between people, applications, corporations and machines. The means to achieve such goals are through its provided products; Text (SMS) Voice Messaging, Text to Speech, Email Messaging, Two Factor Authentication, Number Lookup, Number Validation and various plugins. Our global...

... clients are revolutionaries, pioneers some all-stars blue-chip companies, financial institutions, fashion icon