21 Σεπ

ΠΑΚΕΤΑΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εστιατόριο στο χώρο του THE MART στην Ανατολική Θεσσαλονίκη, ζητά να προσλάβει Πακετά - Διανομέα
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία τουλάχιστον δύο (2) ετών σε αντίστοιχη θέση, ιδιόκτητο μηχανάκι
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, ασφάλιση

ΠΟΛΥΜΕΡΑΚΗ ΡΟΥΛΑ

Σχετικες Αγγελιες

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Δέσποινα]

πακετάς Αρμοδιότητες: διανομέας πίτσας Απαραίτητα Προσόντα: να γνωρίζει από περιοχές Κορδελιού -Ευόσμου Επιθυμητά Προσόντα: συνεργάσιμος κι ευγενικός Η εταιρία προσφέρει: 5ημερη και 6ωρη απασχόληση

11 Ιουν
Αθήνα [ΕΣΤΙΑΣΗ]

Για κατάστημα εστίασης στο Χαλάνδρι, ζητείται "πακετάς" για εργασία με ημι-απασχόληση.

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στη Θεσσαλονίκη (Πυλαία / Ευκαρπία). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Easyenergy]

Ζητείται, από τεχνική εταιρεία στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός για πλήρη και μόνιμη απασχόληση. Αντικείμενο φωτοβολταϊκά, ενεργειακά, πρατήρια καυσίμων. Θα προτιμηθεί διπλωματούχος ΑΕΙ, απαραίτητο δίπλωμα αυτοκινήτου. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Grecruitment]

Ο πελάτης μας είναι μια κορυφαία εταιρία συμβούλων μηχανικών με εμπειρία 50 ετών και ειδίκευση στη μελέτη και στη διαχείριση έργων, με ετήσιο τζίρο 420 εκ. Ευρώ και 3200 εργαζόμενους σε 40 γραφεία παγκοσμίως. Η εταιρία μεταφέρει ένα τμήμα σχεδιασμού στη Θεσσαλονίκη και αναζητά 10 μηχανικούς βιομηχανικού και κτιριακού σχεδιασμού BIM / CAD. Τα καθήκοντα του υποψηφίου: • Δημιουργία σχεδίων στον τομέα του τεχνικού εξοπλισμού κτιρίων (MEP/HVAC) • Έλεγχος...

... τροποποίηση, προσαρμογή σχεδίων
• Σχεδιασμός και υπολογισμός εξαρτημάτων τεχνικού εξοπλισμού κτιρίων
• Εφαρμογή μεθόδων BIM χρησιμοποιώντας πρότυπα, οδηγούς και εργαλεία για διαχείριση έργων
Προφίλ υποψηφίου:
• Απόφοιτος Μηχανικός ΑΕΙ/ΑΤΕΙ με γνώσεις βιομηχανικού σχεδιασμού (CAD/BIM)
• Τουλάχιστον 1 χρόνο εμπειρίας σχεδιασμού CAD για θέσεις junior ή
• Τουλάχιστον +5 χρόνια εμπειρίας σχεδιασμού CAD για θέσεις senior
• Καλή γνώση MicroStation, TriCAD ή/και Autodesk Revit MEP
• Γνώση Γερμανικής γλώσσας επιπέδου Β2 επιθυμητή σε συνδυασμό με άριστη γνώση Αγγλικών
Ο πελάτης προσφέρει:
• Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης στην Ελλάδα και στο εξωτερικό
• Μακροχρόνια συνεργασία με εξατομικευμένο πλάνο εκπαίδευσης
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους και τα σχετικά έγγραφα (πτυχίο μεταφρασμένο στα γερμανικά ή αγγλικά, πτυχία γλωσσομάθειας, motivation letter, portfolio) σε ηλεκτρονική μορφή στο παρακάτω email.