21 Σεπ

Λογιστής /στρια / Στέλεχος Μισθοδοσίας - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής /στρια / Στέλεχος Μισθοδοσίας H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή/στρια – Στέλεχος Μισθοδοσίας. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Υποστήριξη στη...

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Πανελλήνια [PK CONSULTING GROUP]

H Pk Consulting Group, αναζητά Στέλεχος για την κάλυψη θέσης στα γραφεία της στην Αθήνα και Θεσσαλονίκη, για σύνταξη και υποβολή επενδυτικών προτάσεων υπαγωγής στον αναπτυξιακό νόμο και σε προγράμματα του ΕΣΠΑ. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ / TEI οικονομικής κατεύθυνσης Τουλάχιστον διετής εμπειρία στη

21 Σεπ
Πανελλήνια [LINK]

Λογιστής /τρια H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών και συμβουλευτικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή /τρια. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Τήρηση διπλογραφικών βιβλίων Σύνταξη δηλώσεων

21 Σεπ
Πανελλήνια [KASSANDRA PALACE HOTEL & SPA]

Το ξενοδοχείο Kassandra Palace Hotel Spa 5* στην Κρυοπηγή Χαλκιδικής ζητά: Λογιστή με επιθυμητή προϋπηρεσία σε ξενοδοχειακή επιχείρηση για μόνιμη απασχόληση. Η θέση αναφέρεται σε Θεσσαλονίκη και Χαλκιδική. Επιθυμητή φωτογραφία στα βιογραφικά. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

15 Οκτ
Πανελλήνια [ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΑΕΒΕ]

Η Papadatos S.A., η οποία δραστηριοποιείται στον χώρο του σχεδιασμού και παραγωγής επίπλων, με δίκτυο πωλήσεων σε περισσότερες από 42 χώρες, ζητεί να προσλάβει: Στέλεχος Τμήματος Customer Service Εξαγωγών Αρμοδιότητες της θέσης: Παρακολούθηση και επιβεβαίωση παραγγελιών του υπάρχοντος πελατολογίου

12 Οκτ
Πανελλήνια [VIOKEF LIGHTING]

Η εταιρία VIOKEF S.A. με σκοπό τη βέλτιστη εξυπηρέτηση των πελατών της, αναζητά νέα και δυναμικά άτομα να καλύψουν την παρακάτω θέση εργασίας: Στέλεχος Μηχανογράφησης / Project Manager Περιγραφή εργασίας: Διαχείριση των συστημάτων μηχανογράφησης της εταιρίας και της βάσης δεδομένων Επίβλεψη και διασφάλιση