21 Σεπ

Λογιστής /στρια / Στέλεχος Μισθοδοσίας - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής /στρια / Στέλεχος Μισθοδοσίας H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή/στρια – Στέλεχος Μισθοδοσίας. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Υποστήριξη στη...

Σχετικες Αγγελιες

11 Ιουν
Πανελλήνια [Melissa Gold Coast IKE]

Λαντζιέρα Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 σεζόν Η εταιρία Melissa Gold Coast, στα Ψακούδια Χαλκιδικής, προσφέρει: Μισθό, διαμονή & διατροφή. Τηλ επικ. 2371051107, 10-20 ώρα, αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

07 Ιουν
Θεσσαλονίκη [VERNICOL SA]

Από Βιοτεχνική-Τεχνική Ανώνυμη εταιρεία στα Διαβατά ζητείται λογιστής/τρια με 5ετή εμπειρία. Γνώση αγγλικών. Επιπλέον ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν. Αποστολή βιογραφικών στο email: cv@vernicol.com με τίτλο ΛΟΓΙΣΤΗΣ/ΤΡΙΑ

01 Ιουν
Πανελλήνια [Hotel natasa]

Καθαρίστρια δωματίων και κοινόχρηστων χώρων: Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά Επιθυμητά Προσόντα: Εμφανίσιμη και συνεργάσιμη Η εταιρία προσφέρει: Διαμονή και διατροφή

26 Ιουν
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 5*]

Ξενοδοχείο 5* στη Λεμεσό Κύπρου αναζητά άτομα για λάντζα. Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή και μηνιαίο μισθό 850ευρώ καθαρά με 4 ρεπό.

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [HUBERT SCHMID Recycling und Umweltschuz GmbH]

Ο όμιλος εταιρειών UBERT SCHMID δραστηριοποιείται παραδοσιακά στον τομέα της κατασκευής, της ανακύκλωσης, του περιβάλλοντος, της ενέργειας και αναζητά προσωπικό για μόνιμη ή εποχική εργασία στην Γερμανία. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη Επιθυμητά Προσόντα: Γλώσσα προαιρετικά, Γερμανικά, Αγγλικά θα εκτιμηθούν Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΟΙβΗ 14-15€/ώρα