21 Σεπ

Λογιστής /στρια / Στέλεχος Μισθοδοσίας - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής /στρια / Στέλεχος Μισθοδοσίας H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή/στρια – Στέλεχος Μισθοδοσίας. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Υποστήριξη στη...

Σχετικες Αγγελιες

13 Φεβ
Πανελλήνια [Thessaloniki #JobFestival 2019]

Λογιστής/ Λογίστρια Εταιρία στην Κύπρο βρίσκεται στην ευχάριστη θέση να προσκαλέσει υποψηφίους για την κάλυψη της θέσης του Λογιστή/ Λογίστριας για την υποστήριξη της διαδικασίας λήψης αποφάσεων μέσα από την ανάλυση των δεδομένων, όπως επίσης και τη διαχείριση των χρηματοοικονομικών

13 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EPSILON NET AE]

Η εταιρία Epsilon Net Α.Ε., μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες πληροφορικής στην Ελλάδα και βραβευμένη για τέταρτη συνεχόμενη χρονιά ως Best Workplace αναζητά για το τμήμα υποστήριξης Business και Pylon Μισθοδοσίας στη Θεσσαλονίκη: Στέλεχος Τμήματος Εξυπηρέτησης Πελατών Μισθοδοσίας (κωδ: SUP_PAYR_SKG) Ως στέλεχος του

08 Φεβ
Πανελλήνια [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Εξαγωγική βιομηχανία με έδρα τη Θεσσαλονίκη ζητά Στέλεχος Τμήματος Εξαγωγών (κωδ.: 10/2019) Αρμοδιότητες: Σύνταξη προσφορών Επικοινωνία με πελάτες εξωτερικού Διεκπεραίωση πωλήσεων εξωτερικού Συντονισμός φορτώσεων σε συνεργασία με το τμήμα αποθήκης Τιμολόγηση, έκδοση φορτωτικών εγγράφων,

21 Ιαν

Το λογιστικό γραφείο Τερζιάδης και Συνεργάτες (Terziadis.com) στη Θεσσαλονίκη αναζητά Έμπειρο Λογιστή για την κάλυψη ανάλογης θέσης. Σύντομη περιγραφή καθηκόντων – χαρακτηριστικών: Ο/Η λογιστής/τρια έχει εποπτικό και εκτελεστικό ρόλο για τις λειτουργίες και τις δραστηριότητες του τμήματος. Είναι

21 Ιαν

Στέλεχος Επιστημονικής Ομάδας Τηλεφωνικής Υποστήριξης Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ανώτερης/ανώτατης σχολής σε κλάδο οικονομικής κατεύθυνσης Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε λογιστικό γραφείο Εμπειρία στη χρήση εφαρμογών της Epsilon Net Γενικές γνώσεις λογιστικής, φορολογίας