21 Σεπ

Λογιστής /στρια / Στέλεχος Μισθοδοσίας - Θεσσαλονίκη

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λογιστής /στρια / Στέλεχος Μισθοδοσίας H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή/στρια – Στέλεχος Μισθοδοσίας. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Υποστήριξη στη...

Σχετικες Αγγελιες

11 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. O πελάτης μας είναι εμπορική εταιρία με

11 Δεκ
Πανελλήνια [Ιδιωτικός φορέας]

Μεγάλος ιδιωτικός φορέας με μακρόχρονη παρουσία στον χώρο της επαγγελματικής εκπαίδευσης και κατάρτισης αναζητά Στέλεχος Διαχείρισης Διασφάλισης Ποιότητας Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Κωδικός θέσης: Κ011 Αρμοδιότητες θέσης: Οργάνωση εκπαιδευτικών προγραμμάτων (κατάρτιση ωρολογίων

11 Δεκ
Πανελλήνια [Εταιρία στον χώρο των υπηρεσιών]

Από το τμήμα ανθρώπινου δυναμικού μεγάλης εταιρίας στον χώρο των υπηρεσιών αναζητούνται νέοι – νέες έως 25 ετών για την κάλυψη της θέσης: Στέλεχος Υποδοχής / Διοικητικής Υποστήριξης Κωδικός θέσης: Α015 Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν καλή γνώση αγγλικών και άνεση στην επικοινωνία. Οι

11 Δεκ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ψυχολογίας ζητά να προσλάβει καθηγητή μερικής απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στο επιστημονικό πεδίο της Γνωσιακής Συμπεριφοριστικής Ψυχοθεραπείας Kωδικός θέσης: PSY_CBP18 για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο

11 Δεκ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ψυχολογίας ζητά να προσλάβει καθηγητή μερικής απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στο επιστημονικό πεδίο της Αναπτυξιακής / Σχολικής Ψυχολογίας Kωδικός θέσης: PSY_EDU18 για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ψυχολογίας