20 Οκτ

Κοπέλα για καφετέρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπέλα με προυπηρεσία ζητείται για εργασία σε καφετέρια στην Αριδαια (Έδεσσας). Προσφέρεται δωρεάν διαμονή - καλές συνθήκες.
Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 6996 920 717, 2314 005 727
(ώρες επικοινωνίας : 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

19 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MONGO]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΛΑΝΤΖΑ ΚΑΙ ΠΡΟΕΤΟΙΜΑΣΙΑ ΓΙΑ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΑΣΙΑΤΙΚΗΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΗ. ΤΗΛΕΦΩΝΟ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ: 6980809376 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ: anestis@mongo.gr

08 Μαρ
Θεσσαλονίκη [MR FAST MON.IKE]

BARISTA Αρμοδιότητες: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΣΕ ΚΑΦΕ ΜΑΓΑΖΙ Απαραίτητα Προσόντα: BARISTA ΠΡΟΣΧΑΡΗ ΚΑΙ ΕΥΓΕΝΙΚΗ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΚΑΛΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ

04 Μαρ
Θεσσαλονίκη [Μεζεδοπωλείο ο κωστας]

Ζητείται κοπέλα για κουζινα για πλήρη απασχοληση. Απαραίτητη προυπηρεσια σε τηγανια και σχάρα. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

28 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ξενια]

ζητείται πωλήτρια σε φουρνο στην τούμπα θεσσαλονίκης για απογευματινή 6ωρη βαρδια 2-8 με απαραίτητη προυπηρεσία .παρακαλώ επικοινωνήστε μαζι μας μόνο στο 6948077683

19 Μαρ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Μεγάλη εταιρία (Υπηρεσίες Marketing)]

Νέες θέσεις εργασίας από Σεπτέμβριο 2 Nέοι για τη Στελέχωση Τμήματος Marketing Μεγάλη εταιρία (Υπηρεσίες Marketing) στο πλαίσιο συνεχούς ανάπτυξης της εμπορικής της δραστηριότητας ζητά για το γραφείο της Θεσσαλονίκης νέους ανεξαρτήτως προϋπηρεσίας για τη στελέχωση 4 νέων θέσεων. Απαραίτητα προσόντα