20 Οκτ

Κοπέλα για καφετέρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπέλα με προυπηρεσία ζητείται για εργασία σε καφετέρια στην Αριδαια (Έδεσσας). Προσφέρεται δωρεάν διαμονή - καλές συνθήκες.
Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 6996 920 717, 2314 005 727
(ώρες επικοινωνίας : 9.00-13.00 και 17.30-19.30.

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

01 Νοε
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Ζητείται κοπέλα για Παραγωγή Καφέ – Σέρβις στα Πεύκα Θεσσαλονίκης. Πλήρους απασχόλησης, μισθό, ασφάλιση, δώρα, επιδόματα. τηλ. 2381100600 Ώρες Γραφείου: Δε-Πα 08.00-16.00

25 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Αγγελική Γκελη ]

Γεια σας! Αναζητώ κυρία η κοπέλα από ανατολική Θεσσαλονίκη για κατοίκων μάθημα γερμανικών με έμφαση στο προφορικό λόγο. 3 φορές την βδομάδα 4€ την ώρα Γνωρίζω εξ αρχής ότι τα χρήματα είναι λίγα για τέτοιου είδους εκμαθηση αλλά οι ώρες κατόπιν συνεννόησης μπορεί να αυξηθούν. (Είμαι 23,έχω μια πολύ μικρή βάση στα γερμανικά αλλά αρκετά καλή προφορά)

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια επιτυχημένης παρουσία στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής κα έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά άτομο για τη θέση του: Προϊσταμένου Τεχνικού Τμήματος Μερικές από τις αρμοδιότητες του περιλαμβάνουν:

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [HUMAN VALUE]

Για λογαριασμό πελάτη μας, πολυεθνικής εμπορικής επιχείρησης προϊόντων βιομηχανικής χρήσης, επιθυμούμε να καλύψουμε την παρακάτω θέση: ​   International Sales Executive Με έδρα τη Θεσσαλονίκη | Κωδικός Θέσης: ISE-1118   ​ ​ Γενικά για τη θέση​ ​ Ο πελάτης μας είναι εταιρεία που εμπορεύεται α' ύλες για βιομηχανές,

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος TOR HOTEL GROUP, με παρουσία άνω των 90 ετών στον χώρο της φιλοξενίας, αναζητεί να προσλάβει ταλαντούχο επαγγελματία για μόνιμη απασχόληση. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία City Hotel Excelsior, αναζητούμε Α' Μάγειρα (Ζεστή Κουζίνα) Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μαγειρικής σχολής