20 Σεπ

Ζητείται ηλεκτροσυγκολλητής - Λαγυνά Θεσσαλονίκη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται έμπειρος ηλεκτροσυγκολλητής , στα Λαγυνά Θεσσαλονίκης ,για πλήρη απασχόληση . Αποστολή βιογραφικών στο masterofmetal@hotmail.gr

Θανάσης

Σχετικες Αγγελιες

09 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Θανάσης]

18 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που

18 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [LINK]

Λογιστής /τρια - Φοροτεχνικός H Link, με έδρα τη Θεσσαλονίκη και με 29 χρόνια τεχνογνωσίας σε παροχή λογιστικών και φοροτεχνικών υπηρεσιών, ζητά να εντάξει στο δυναμικό της Λογιστή/τρια - Φοροτεχνικό. Αναφερόμενος στη διοίκηση, θα αναλάβει ενεργά καθήκοντα για: Τήρηση απλογραφικών βιβλίων Ίδρυση -

18 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [OXFORD COMPANY ΑΒΕΕ]

Η εταιρία Οxford Company ΑΒΕΕ που δραστηριοποιείται στον χώρο της ένδυσης και υπόδησης με έδρα στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης ζητεί: Λογιστή/τρια Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Εμπειρία 5 τουλάχιστον ετών σε λογιστήριο με διπλογραφικό σύστημα Επαρκής γνώση χειρισμού του Microsoft Excel Εκπληρωμένες

18 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία]

Τηλεφωνητής - Θεσσαλονίκη Ο συνεργάτης ο οποίος βρίσκεται στην πρώτη γραμμή επικοινωνίας και υποδοχής των υποψήφιων και υφιστάμενων πελατών με στόχο την καλύτερη εξυπηρέτησή τους. Αρμοδιότητες: Άριστη γνώση των υπηρεσιών και των προϊόντων της εταιρίας Άριστη γνώση των προωθητικών ενεργειών