20 Σεπ

Ζητείται κάλυψη θέσης σε καφε μπαρ μικρού ξενοδοχείου στο κεντρο

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η concierge Athens hotel ampapartments Ζητάει κοπέλα/ Barista / μπουφέ για την κάλυψη θέσης cafe bar και υποδοχής /check in τουριστών σε διαμερίσματα...

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

25 Οκτ
Αθήνα [Διαγνωστικό Κέντρο]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ γραφείου σε διαγνωστικό κέντρο στα δυτικά προάστια. Απαραίτητη προϋπόθεση προϋπηρεσία στον ίδιο χώρο. Βιογραφικά στο e-mail: idpolag@gmail

25 Οκτ
Αθήνα [Απολλώνιον ΑΒΕΕ]

Σας γοητεύει ο χώρος της εξυπηρέτησης και του καφέ; Η εταιρία Απολλώνιον ΑΒΕΕ, η οποία διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην

24 Οκτ
Αθήνα [Cofee Island]

BARISTA με εμπειρία ζητείται από κατάστημα γνωστής αλυσίδας καφέ ( COFFEE ISLAND ) στο Μαρούσι και απαραίτητη προϋπηρεσία κατά προτίμηση σε κατάστημα της

14 Νοε
Αθήνα [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει τα καταστήματά της στο κέντρο της Αθήνας ζητά άτομα από 20-35 ετών για τη θέση του Delivery. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλ.: 214 6871200 - Fax: 211 8004885.

13 Νοε
Αθήνα [Μεγάλος όμιλος ιατρικών εταιριών]

Από μεγάλο όμιλο ιατρικών εταιριών στο Χαλάνδρι ζητούνται Υπάλληλοι Τηλεφωνικού Κέντρου (Ραντεβού για Διαγνωστικές Εξετάσεις) Απαραίτητα προσόντα: Θα ληφθούν υπόψη μόνο υποψηφιότητες με εμπειρία σε τηλεφωνικό κέντρο Ιδιαίτερα επιθυμητή η εμπειρία στον χώρο της υγείας Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ