20 Σεπ

Γραμματειακή υποστήριξη

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα από δερματολογικό ιατρείο για full time .Επιθυμητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχο χώρο .Αποστολη βιογραφικών μόνο με φωτογραφία

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Αθήνα [iTechScope M.Ε.Π.Ε. ]

iTechScope is the first Technical Recruitment Agency established in Greece. With offices in Athens, London Dubai we offer Recruitment Services covering the sectors of IT, Digital Engineering. Prestigious Multinational companies Innovative Start-Ups find in us an indispensable and valuable recruitment partner while job seekers discover an experienced ally in the process of finding the ideal position.   The role Handle phone calls. Providing effective administrative...

03 Οκτ
Αθήνα [ΝΕΑ ΓΝΩΣΗ ΑΕ]

Voucher 18-24 Διοικητική Υποστήριξη Άνεργοι νέοι ζητούνται από επιχειρήσεις για διοικητική - γραμματειακή υποστήριξη. O εκπαιδευτικός οργανισμός Nέα Γνώση με έδρα την Αθήνα αναλαμβάνει την επιμόρφωση και προώθηση σε θέσεις εργασίας, στον τομέα της γραμματειακής υποστήριξης. Οι θέσεις αναφέρονται

15 Οκτ
Αθήνα [EXPRESS PUBLISHING ΑΕΕ]

Κέντρο ξένων γλωσσών με έδρα τα Άνω Πατήσια ζητά Υπάλληλο για την Γραμματειακή Υποστήριξη του κέντρου. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτερης ή ανώτατης σχολής Γνώση αγγλικών Άριστος χειρισμός Η/Υ (Microsoft Office) Προσφέρεται μόνιμη και πλήρης απασχόληση, μισθός ικανοποιητικός. [Για να στείλετε το

12 Οκτ
Πανελλήνια [Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας]

Μεγάλη εταιρία εναλλακτικού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας, επεκτείνει τη δραστηριότητά της και επιθυμεί να προσλάβει άμεσα: Υπάλληλο για Γραμματειακή Υποστήριξη / Customer Care Αρμοδιότητες: Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου, CRM και αλληλογραφίας Συντονισμός εύρυθμης λειτουργίας γραφείου

12 Οκτ
Δήμος Μυκόνου [ARTE & MARE ELIA SUITES]

Το ξενοδοχείο Arte Mare Elia Mykonos Suites ζητά να προσλάβει: Κοπέλα για Γραμματειακή Υποστήριξη στη Μύκονο. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ελληνικού ή ξένου πανεπιστημίου Πολύ καλή γνώση προφορικά και γραπτά της αγγλικής γλώσσας Γνώση επιπλέον ξένων γλωσσών θα συνεκτιμηθεί Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ: MS Office