20 Σεπ

Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων ζητείται από τον ξενοδοχειακό όμιλο Zeus Hotels για τη σαιζόν 2019

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Όλες οι ειδικότητες ξενοδοχείου.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Εποχιακή απασχόληση, ευχάριστο περιβάλλον, μέσο μεταφοράς προς την εργασία, δυνατότητα στέγασης .

ZEUS HOTELS AE

Σχετικες Αγγελιες

16 Οκτ
Δήμος Τήνου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain, είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ξενοδοχείο πολυτελείας που διαχειρίζεται η εταιρία στην Τήνο αναζητά Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων για τη σεζόν 2018. Απαραίτητα

18 Οκτ
Αθήνα [Εστιατόριο-Καφετέρια]

ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ κουζίνας, ζητείται για 5ήμερη ή 6ήμερη εργασία σε καφετέρια-bistro με έμφαση στο πρωινό-brunch. Βιογραφικά στο e-mail: themis.kotsop@gmail

17 Οκτ
Αθήνα [Pizza Hut]

To εστιατόριo PIZZA HUT Καλλιθέας ζητά Προσωπικό Κουζίνας μερικής απασχόλησης με ενθουσιασμό και πνεύμα ομαδικότητας, ηλικίας 18 -30 ετών. Παρέχονται

16 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης, στο πλαίσιο στελέχωσης της σχολής διοίκησης επιχειρήσεων ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα: Financial Economics and Accounting για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα (κωδικός θέσης: BUSFA) Απαραίτητα προσόντα: Μεταπτυχιακές / διδακτορικές σπουδές ή/και

16 Οκτ
Αθήνα [Axel Accessories]

Η Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η