20 Σεπ

Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων ζητείται από τον ξενοδοχειακό όμιλο Zeus Hotels για τη σαιζόν 2019

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Όλες οι ειδικότητες ξενοδοχείου.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Εποχιακή απασχόληση, ευχάριστο περιβάλλον, μέσο μεταφοράς προς την εργασία, δυνατότητα στέγασης .

ZEUS HOTELS AE

Σχετικες Αγγελιες

27 Ιαν
Θήρα [KD Hotels]

Από τον ξενοδοχειακό όμιλο KD Hotels με ξενοδοχεία 4 & 5 αστέρων στη Σαντορίνη ζητούνται για εργασία για τη σεζόν Απρίλιος - Οκτώβριος 2019: προσωπικό όλων των ειδικοτήτων. Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση ξενοδοχείου 4-5 αστέρων Άψογη γνώση αγγλικής γλώσσας (δεύτερη ξένη γλώσσα θα εκτιμηθεί)

24 Ιαν
Χανιά [Antonis Kalaitzakis]

Αρμοδιότητες: Ζητείται βοηθός σερβιτόρου για τη σεζόν 2019 από Μάιο μέχρι Οκτώβριο,με προϋπηρεσία και γνώσεις αγγλικών,σε εστιατόριο στον Πλατανιά Χανίων,απογευματινό ωράριο ώρα έναρξης 5:00 απόγευμα. το εστιατόριο είναι το . Mythos Restaurant Platanias μπορείτε να το δείτε στο ίντερνετ.. Αποστολή βιογραφικού στο e-mail.. antoniskalaitzakis@yahoo.gr Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία και γνώσεις αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: προϋπηρεσία και γνώσεις αγγλικών...

... και μία δεύτερη γλώσσα..
Η εταιρία προσφέρει:

Tags:

24 Ιαν
Χαλκίδα [KALAMIA BEACH BAR ]

Ζητείται προσωπικό για Service, για την καλοκαιρινή season στο Kalamia Beach Bar, 6ο χλμ. Χαλκίδας-Αρτάκης, Νέα Αρτάκη, Εύβοια

24 Ιαν

Ζητείται προσωπικό για κουζίνα για την καλοκαιρινή season στο Kalamia Beach Bar, 6ο χλμ. Χαλκίδας-Αρτάκης, Νέα Αρτάκη, Εύβοια

24 Ιαν

Ζητείται προσωπικό για Bar, για την καλοκαιρινή season στο Kalamia Beach Bar, 6ο χλμ. Χαλκίδας-Αρτάκης, Νέα Αρτάκη, Εύβοια