20 Σεπ

Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων ζητείται από τον ξενοδοχειακό όμιλο Zeus Hotels για τη σαιζόν 2019

Ηράκλειο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Όλες οι ειδικότητες ξενοδοχείου.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει: Εποχιακή απασχόληση, ευχάριστο περιβάλλον, μέσο μεταφοράς προς την εργασία, δυνατότητα στέγασης .

ZEUS HOTELS AE

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Δήμος Τήνου [HOTEL BRAIN]

Η HotelBrain είναι μια ανεξάρτητη εταιρία που εξειδικεύεται στη διαχείριση και την ανάπτυξη ξενοδοχειακών μονάδων, καθώς και στην παροχή συμβουλευτικών υπηρεσιών. Ξενοδοχείο πολυτελείας στην Τήνο που διαχειρίζεται η εταιρία αναζητά Προσωπικό όλων των ειδικοτήτων για τη σεζόν 2019. Απαραίτητα

17 Δεκ
Δήμος Ηρακλείου [BRINK\'S HELLAS]

Ο όμιλος Brink's Hellas, η μεγαλύτερη εταιρία security στην Ελλάδα, πολυεθνική με ηγετική θέση πακοσμίως, προσλαμβάνει άμεσα προσωπικό, δίνοντας τη δυνατότητα για επαγγελματική εξέλιξη σ' ένα αξιόπιστο περιβάλλον εργασίας. Αν ενδιαφέρεσαι να εργαστείς ως υπάλληλος ασφαλείας (στατικές φυλάξεις, patrol,

16 Δεκ
Πανελλήνια [ΑΝΕΜΟΕΣΣΑ]

BOUTIQUE HOTEL 4* στην Μύκονο ζητεί να προσλάβει για την σεζον 2019 - Υπάλληλο υποδοχής ( κωδ. Θέσης RE 2 -19 ) - Σερβιτόρο ( κωδ. Θέσης WA 3 -19 ) - Μάγειρα ( κωδ. Θέσης CH 2 -19 ) - Barman ( κωδ. Θέσης BM 1 -19 ) - Καθαρίστρια ( κωδ. Θέσης CL 2 -19 ) - Αχθοφόρο - γενικων καθηκοντων ( κωδ. Θέσης GG 1 -19 ) Απαραίτητες προϋποθέσεις : - Επαγγελματική εμπειρία σε αντίστοιχη θέση τουλάχιστον 2 ετών - Άριστη γνώση Αγγλικών...

... ( επιθυμητή 2η γλώσσα για τις θέσεις υποδοχής + σερβιτόρου )
- Επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
- Ικανότητα να εργάζεται υπό πίεση, να θέτει προτεραιότητες και να τηρεί προθεσμίες
- Απαραίτητη πρόσφατη φωτογραφία στο βιογραφικό

Παρέχονται :

- μισθός
- πλήρη ασφάλιση
- διαμονή
- πλήρη διατροφή
- Bonus επίτευξης στόχων
- Άριστο περιβάλλον εργασίας

Βιογραφικά και επικοινωνία στο e-mail manageranemoessa@gmail.com
με απαραίτητη την αναγραφή ονοματεπώνυμου και
του κωδικού θέσης στον τίτλο του μηνύματος

Τα στοιχεία των αιτήσεων (με επισυναπτόμενη πρόσφατη φωτογραφία)
θα παραμείνουν εμπιστευτικά.

Επικοινωνία θα γίνει μόνο με τους/τις υποψήφιους/ες
που ανταποκρίνονται στις απαιτήσεις της θέσης.

Tags:

11 Δεκ
Δήμος Κω [MEETING POINT HELLAS AE]

H ξενοδοχειακή αλυσίδα Meeting Point Hotels του ομίλου FTI αποτελείται από 60 μονάδες και περισσότερα από 14.000 δωμάτια, με παρουσία σε 10 χώρες και 4 ηπείρους, και αναζητά για τα ξενοδοχεία της στην Ελλάδα (Κέρκυρα, Ρόδο και Κω) για τη σεζόν 2019 υποψηφίους για την κάλυψη θέσεων σε Τμήμα Συντήρησης • Στελέχη Τμήματος

10 Δεκ
Δήμος Ηρακλείου [IRINI MARE HOTEL Ξενοδοχειο ]

Το ξενοδοχείο Irini Mare 4 αστέρων στην περιοχή Αγίας Γαλήνης (Νομός Ηρακλείου - Κρήτης) αναζητά Προσωπικό για το Τμήμα Οροφοκομίας (Καμαριέρες) για την περίοδο 2019. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Υπεύθυνος επικοινωνίας: Διευθυντής κ. Δάντης Τηλέφωνο: 6932 908650.