20 Σεπ

Προσωπικό Πώλησης – Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Προσωπικό Πώλησης – Θεσσαλονίκη Κωδικός θέσης: ΠΠΘ01 Περιγραφή: H Axel Αccessories είναι μια 100% ελληνική εταιρία μόδας με το βλέμμα της στραμμένο σε ολόκληρο τον κόσμο. Η πρωτοτυπία, η διορατικότητα, το πάθος, η γνώση, η φαντασία, η αποτελεσματικότητα και η θετική στάση ζωής όλων των συνεργατών της είναι τα...

Σχετικες Αγγελιες

14 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για το Τμήμα των Πωλήσεων για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Βασικές γνώσεις Η/Υ Ηλικία ως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και

10 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΑΥΚΑΣ]

[Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.kafkas.gr

30 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Ναυτιλιακών Σπουδών ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στους τομείς: Shipping / Ναυτιλιακά (κωδικός θέσης: SHIMAR_01) για διδασκαλία στην ελληνική και την αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Μεταπτυχιακός τίτλος σπουδών στη ναυτιλιακή

30 Νοε

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για Μπουφέ για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Ηλικία έως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και ασφάλιση Πλήρης απασχόληση Συνεχής

26 Νοε

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης του Τμήματος Φυσικοθεραπείας ζητά να προσλάβει Διδακτικό Προσωπικό Μερικής Απασχόλησης στο πεδίο της Καρδιοαναπνευστικής Φυσικοθεραπείας Κωδικός θέσης: CARDIO18 για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο