18 Σεπ

Swiss B2C Sales Agent

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Are you a Swiss German speaker? Do you have what it takes to be a Swiss B2C Sales Agent?Are you are a self-motivated individual with a true hunter mentality? Do you have strong communication negotiation skills to seek new customers as well as service grow revenue for existing customers? Would you like to experience the Mediterranean lifestyle in a beautiful sunny city like Athens, Greece? If the answer is yes to all the above, then look no further! Benefits: The company offers for this Swiss B2C Sales Agentposition: There are real opportunities to develop within the role ...

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 5*]

Ξενοδοχείο 5* στη Λεμεσό Κύπρου αναζητά άτομα για λάντζα. Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή και μηνιαίο μισθό 850ευρώ καθαρά με 4 ρεπό.

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [HUBERT SCHMID Recycling und Umweltschuz GmbH]

Ο όμιλος εταιρειών UBERT SCHMID δραστηριοποιείται παραδοσιακά στον τομέα της κατασκευής, της ανακύκλωσης, του περιβάλλοντος, της ενέργειας και αναζητά προσωπικό για μόνιμη ή εποχική εργασία στην Γερμανία. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη Επιθυμητά Προσόντα: Γλώσσα προαιρετικά, Γερμανικά, Αγγλικά θα εκτιμηθούν Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΟΙβΗ 14-15€/ώρα

24 Ιουν
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ζητείται Μάγειρας Γ ή πρακτική άσκηση για 5* ξενοδοχείο στη Σαντορίνη. Απαραίτητα Προσόντα: Καλή αντίληψη, συνέπεια στην εκτέλεση συνταγών Επιθυμητά Προσόντα: Εργατικότητα, πειθαρχία, προϋπηρεσία σε a la carte εστιατόριο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, άριστες συνθήκες εργασίας

24 Ιουν
Πανελλήνια [Κωνσταντίνος Μιχάλαγας]

Ζητούνται άτομα από εμπορική επιχείρηση τροφίμων, ως πωλητές, για μερική ή πλήρη απασχόληση, Τηλ. 6977584367 αποστολη βιογραφικου: askost@hotmail.com http://www.bizwork.gr/

21 Ιουν
Αθήνα [Τ & Α]

Call Center ζητά Agents για πρωινή 8ωρη πενθήμερη απασχόληση, προώθηση παρόχων ηλεκτρικής ενέργειας και παρόχων τηλεφωνίας. Ανάλογη προϋπηρεσία με αντίστοιχες απολαβές. Απαραίτητα προσόντα: ευφράδεια λόγου, ευγένεια και ευελιξία, αυτοπεποίθηση και δυναμισμός. Βασικός σταθερός μισθός, ΙΚΑ, extra bonus παραγωγικότητας, σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον, στο Μοναστηράκι (Μετρό – Ηλεκτρικός) επί της οδού Αθηνάς. Αμοιβή 700€ Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω...