18 Σεπ

Διευθυντής Πωλήσεων - Θεσσαλονίκη

Δήμος Θεσσαλονίκης
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες της Ελλάδος στον κλάδο της εμπορίας κουρτινών - υφασμάτων leader στον κλάδος της, με εξαγωγές σε πάνω από πενήντα χώρες, με έδρα τη Θεσσαλονίκη, ζητεί: Διευθυντή Πωλήσεων (Κωδικός θέσης: 28992/18) Περιγραφή θέσης: Διατήρηση και ανάπτυξη πελατολογίου Διαμόρφωση και...

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία παραγωγής σύνθετων δομικών υλικών]

Ανώνυμη εταιρία παραγωγής σύνθετων δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ: Προγράμματα MS Office και ERP Προϋπηρεσία στις πωλήσεις βιομηχανικών ειδών

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Πολυεθνική εταιρία με έδρα την Θεσσαλονίκη, αναζητεί: Στέλεχος Πωλήσεων Εξωτερικού Κωδικός: 27677/18 Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη και διατήρηση ισχυρών και μακροχρόνιων συνεργασιών με τους πελάτες Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της πλήρους ικανοποίησής τους Ανάπτυξη

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Mad Sales]

Στελέχη Πωλήσεων – Ανατολική Θεσσαλονίκη Η εταιρία Mad Sales, εταιρία προώθησης προϊόντων γνωστού παρόχου ηλεκτρικής ενέργειας, αναζητά άμεσα άτομα για τη στελέχωση τμήματος πωλήσεων. Τα γραφεία μας βρίσκονται στην ανατολική Θεσσαλονίκη, Καλαμαριά. Η εργασία αφορά: Μόνιμη πενθήμερη πρωινή 4ωρη

14 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία Παροχής Υπηρεσιών]

Στελέχη Marketing Πωλήσεων Εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη, επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της νέους/νέες έως 32 ετών, για μόνιμη συνεργασία με προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης. Παράλληλα, προσφέρεται συνεχής εκπαίδευση με δυνατότητα πιστοποίησης, διεύρυνση εμπειριών και γνώσεων και

13 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Από τα ζαχαροπλαστεία Τερκενλής ζητείται Προσωπικό για το Τμήμα των Πωλήσεων για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητα προσόντα: Γνώση αγγλικών Βασικές γνώσεις Η/Υ Ηλικία ως 35 ετών Επικοινωνιακές ικανότητες Ευχάριστη προσωπικότητα Ευελιξία ωραρίου Παροχές: Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών και