17 Σεπ

Κοπέλες για in–store Προώθηση Προϊόντων

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπέλες για In–store Προώθηση Προϊόντων Ψάχνουμε άμεσα κοπέλες 1825 ετών για in–store προώθηση προϊόντων. Στείλε άμεσα το βιογραφικό σου στο e-mail: [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8258100. http:// www.screation.gr...

Σχετικες Αγγελιες

10 Οκτ
Πανελλήνια [KAVOURAS GROUP]

Η εταιρία POP – AIR αναζητά άτομα ως Visual Merchandisers in store Κωδικός θέσης: VISUAL MERCHANDISERS ATHENS Αναζητάμε δημιουργικούς και ταλαντούχους virtual merchandisers που θα στελεχώσουν τα καταστήματά της. Βασικές αρμοδιότητες: Υπεύθυνος για τον προγραμματισμό της εμπορικής και οπτικής εικόνας του καταστήματος Παρουσίαση των

27 Σεπ
Πανελλήνια [Κ. ΠΙΕΤΡΗΣ & ΣΙΑ ΟΕ]

Μεγάλη αλυσίδα εστίασης στην περιοχή της Αττικής στο πλαίσιο αναδιοργάνωσης και ανάπτυξής της ζητεί να προσλάβει Πωλητές / Πωλήτριες In Store Τυχόν προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα ληφθεί σοβαρά υπ' όψιν. Προσφέρονται: Μισθός βάσει προσόντων Bonus βάσει στόχων Συνεχής εκπαίδευση με βάση τα νέα

25 Σεπ
Πανελλήνια [Ανώνυμη εταιρία]

Ζητούνται Υπάλληλοι Γραφείου για τηλεφωνική προώθηση προϊόντων και υπηρεσιών. Απαραίτητα προσόντα: Άνεση στην επικοινωνία και ευχέρεια στη διαπραγμάτευση Ορθή χρήση του προφορικού λόγου Γνώση Η/Υ Ευελιξία ωραρίου Συνέπεια Στοχοθεσία Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

25 Σεπ
Πανελλήνια [MANPOWER]

Σύμβουλοι Πωλήσεων Προϊόντων Τεχνολογίας (Inbound Calls) Είσαι εξοικειωμένος με την Τεχνολογία; Σου αρέσουν τα gadgets και ενημερώνεσαι συνεχώς για καινούρια προϊόντα; Τώρα σου δίνεται η ευκαιρία να ξεκινήσεις δυναμικά την καριέρα σου σε πολυεθνική εταιρία ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών! H ManpowerGroup,

24 Σεπ
Πανελλήνια [PNK ENERGY TELECOMS]

Συνεργάτες για Τηλεφωνική Προώθηση Προϊόντων Η PnK με πολυετή παρουσία στην τηλεφωνική προώθηση προϊόντων, σε συνεργασία με τον Ηρων, μία από τις μεγαλύτερες εταιρίες παροχής ενέργειας, επιθυμεί να προσλάβει άμεσα συνεργάτες για την προώθηση υπηρεσιών του. Η εταιρία μας προσφέρει: Σταθερό