14 Οκτ

ζητηται πακετας

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

διανομεας
Αρμοδιότητες: διανομη πιτσας
Απαραίτητα Προσόντα: ευγενικος στους πελατες
Επιθυμητά Προσόντα: συνεργασιμος και ευγενικος
Η εταιρία προσφέρει: 4ημερη 6ωρης απασχολησης

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

29 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Molto Bene]

Ζητείται πακετάς από την πιτσαρία Molto Bene (Κέντρο Θεσσαλονίκης) για μεσημέρι-βράδυ εκτός Δευτέρας, με δικό του μηχανάκι. 4€/ώρα Τηλ. 2310245265 (μετά τη 1 μμ) ή περάστε από την επιχείρηση: Δοϊράνης 42, Κέντρο (μετά τη 1 μμ)

22 Οκτ

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για Groups και FIT’ S) Άριστη γνώση συστήματος κρατήσεων και GDS (Worldspan / Amadeus /

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ERMIA HOTELS & RESORTS]

Reservations Agent (Bulgarian Speaking) Η Ermia Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει για τα κεντρικά της γραφεία στη Θεσσαλονίκη, Reservations Agent, που να μιλάει βουλγαρικά: Απαραίτητα προσόντα: Άπταιστη γνώση βουλγαρικών, κατά προτίμηση ως μητρική γλώσσα Ηλικία έως 35 ετών Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία, σε άλλη τουριστική επιχείρηση

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Η εταιρία WSPOT – WIND, από τις πλέον δυναμικές και αξιόπιστες εταιρίες τηλεπικοινωνιών και προώθησης προϊόντων, αναζητά άμεσα άτομα για τη στελέχωση τμήματος πωλήσεων. Τα γραφεία μας βρίσκονται στη Δυτική Θεσσαλονίκη. Η εργασία αφορά: Μόνιμη πενθήμερη 6ωρη απασχόληση, πρωινή ή απογευματινή.