14 Οκτ

ζητηται πακετας

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

διανομεας
Αρμοδιότητες: διανομη πιτσας
Απαραίτητα Προσόντα: ευγενικος στους πελατες
Επιθυμητά Προσόντα: συνεργασιμος και ευγενικος
Η εταιρία προσφέρει: 4ημερη 6ωρης απασχολησης

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

08 Ιαν
Θεσσαλονίκη [PATAFRITAS SA]

Ζητείται υποψήφιος για την κάλυψη της θέσης του Delivery / πακετάς σε ψητοπωλείο, το οποίο βρίσκεται στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

11 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΤΟΨΗΣ ΑΕ]

ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΝΤΑΛΛΑΚΤΙΚΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΕΔΡΑ ΤΟ ΡΕΤΖΙΚΙ-ΠΕΥΚΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΖΗΤΑ ΔΙΑΝΟΜΕΑ ΗΛΙΚΙΑΣ 20-35 ΚΑΤΟΧΟ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟΥ. ΤΗΛ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ 2310675675 ΣΕ ΩΡΕΣ 13.00-17.00ΜΜ

07 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Roma Pizza All Day]

Delivery -Διανομέας-Πακετας Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα και δικό του μηχανάκι. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:Υπάρχει θέση για πλήρης απασχόληση και για ημιαπασχόληση. Ευέλικτα ωράρια.

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College, το πρώτο ιδιωτικό αγγλόφωνο κολέγιο στην Ελλάδα από το 1977, ζητεί να προσλάβει για το παράρτημα της Θεσσαλονίκης Ακαδημαϊκό Υπεύθυνο Business School Κωδικός θέσης: BUS19 Συνοπτική περιγραφή: Η εύρυθμη εκπαιδευτική λειτουργία των προγραμμάτων ευθύνης του / της, ο συντονισμός φοιτητών και

18 Ιαν
Δήμος Θεσσαλονίκης [DRC GREECE]

Protection Team Leader - National Contract Introduction The Danish Refugee Council assists refugees and internally displaced persons across the globe: we provide emergency aid, fight for their rights, and strengthen their opportunity for a brighter future.We work in conflict-affected areas, along the displacement routes, and in the countries where refugees settle.In cooperation with local communities, we strive for responsible and sustainable solutions.We work...

... toward successful integration and – whenever possible – for the fulfillment of the wish to return home. The