12 Σεπ

Τμήμα πωλήσεων εξωτερικού

Κηφισιά
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Fontana Fountains αναζητά νέο για το τμήμα πωλήσεων B2B για την έδρα της στην Κηφισιά Αττικής. Η θέση Μηχανολόγου Πωλήσεων στην Fontana απαιτεί καθημερινή...

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Πολυεθνική εταιρία με έδρα την Θεσσαλονίκη, αναζητεί: Στέλεχος Πωλήσεων Εξωτερικού Κωδικός: 27677/18 Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη και διατήρηση ισχυρών και μακροχρόνιων συνεργασιών με τους πελάτες Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της πλήρους ικανοποίησής τους Ανάπτυξη

14 Φεβ
Πανελλήνια [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο ανάπτυξης των εμπορικών δραστηριοτήτων του ζητεί να προσλάβει Προϊστάμενο (Team Leader) Τμήματος Εγγραφών / Πωλήσεων Εκπαιδευτικών Προγραμμάτων Κωδικός θέσης: TL_ADM_18 Η θέση: Διοίκηση, εκπαίδευση, ανάπτυξη ομάδας πωλητών Καθορισμός, παρακολούθηση και επίτευξη στόχων

14 Φεβ
Δήμος Καλαμαριάς [TELERAISE]

Άτομα για Τμήμα Τηλεφωνικών Πωλήσεων - Καλαμαριά Θεσ/ικης Η εταιρία Spark επίσημος συνεργάτης της Wind στο πλαίσιο επέκτασής της αναζητά προσωπικό για τις τηλεφωνικές πωλήσεις. Η εταιρία μας αναπτύσσεται καθημερινά στους τομείς των παροχών υπηρεσιών και αναζητά άτομα για τη στελέχωση του έμψυχου

13 Φεβ
Πανελλήνια [AUTO MARIN]

Η Α. Μαρινάτος A.E. αναζητά Στέλεχος για το Τμήμα Πωλήσεων VW με έδρα την Αθήνα. Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Πτυχίο δευτεροβάθμιας εκπαίδευσης, Τ.Ε.Ι. ή Α.Ε.Ι. Γνώση Microsoft Office Εμπειρία στον τομέα της εμπορίας αυτοκινήτων Οργανωτική ικανότητα Προσφέρονται: Μισθός και bonus Δυνατότητα εξέλιξης

13 Φεβ
Δήμος Σιθωνίας [PORTO CARRAS]

Tο Porto Carras Grand Resort στη Χαλκιδική, το ομορφότερο και πληρέστερο ξενοδοχειακό συγκρότημα στην Ελλάδα, επιθυμεί να προσλάβει με έδρα το Πόρτο Καρράς Υπάλληλο Τμήματος Πωλήσεων με εμπειρία στη ρωσική και τη βαλκανική αγορά. Κωδικός θέσης: SPCR Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ανώτατης ή ανώτερης σχολής