12 Σεπ

Τμήμα πωλήσεων εξωτερικού

Κηφισιά
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Fontana Fountains αναζητά νέο για το τμήμα πωλήσεων B2B για την έδρα της στην Κηφισιά Αττικής. Η θέση Μηχανολόγου Πωλήσεων στην Fontana απαιτεί καθημερινή...

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ε. ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ ΑΕ]

Η εταιρία Ε. ΤΣΑΝΤΑΛΗΣ Α.Ε. αναζητά στελέχη για το τμήμα πωλήσεων των εξαγωγών της: για τις γερμανόφωνες αγορές στην Ευρώπη και για τις υπόλοιπες αγορές Στέλεχος Πωλήσεων Τμήματος Εξωτερικού Εμπορίου Περιγραφή θέσης: Παρακολούθηση και ανάπτυξη πωλήσεων σε γερμανόφωνες ευρωπαϊκές αγορές και

21 Σεπ
Αθήνα [Meintanis-Strong Motors]

Η εισαγωγική *ΜΕΙΝΤΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ *στο περιστέρι, ζητεί *άμεσα* 6 άτομα στο τμήμα πωλήσεων για πλήρη απασχόληση.*Η Προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη.* *Η

20 Σεπ
Ανατολικής Αττικής [ARITI]

Aνώνυμη εταιρία φαρμακευτικών και ιατρικών προϊόντων με έδρα τις Αχαρνές Αττικής ζητεί να προσλάβει άμεσα: Γραμματέα για το Τμήμα Πωλήσεων Κωδ.: ΓΠ Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ 3–5 έτη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Άριστη γνώση της ελληνικής – αγγλικής εμπορικής αλληλογραφίας Πολύ καλή

19 Σεπ
Μοσχάτο [VALIS ΑΒΕΕ]

Εαν είσαι νέος ή νέα εως 30 ετών & ΔΙΑΘΕΤΕΙΣ : * Ομαδικό πνεύμα * Αγάπη για αυτό που κάνεις * Παίρνεις πρωτοβουλίες * Αυτοπεποίθηση * Διάθεση για επικοινωνία

18 Σεπ
Αθήνα [REDWARE ΕΕ]

Εταιρία στην Καλλιθέα ζητεί: Φοιτητές/τριες για Τμήμα Τηλεφωνικών Πωλήσεων Νova Ευέλικτο ωράριο, βασικός μισθός, συνεχής εκπαίδευση, μπόνους, εξέλιξη, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]