14 Σεπ

Ζητείται Καθαριστής/Καθαρίστρια Καταστήματος

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον...

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιαν
Αθήνα [Άραχθος υπηρεσίες καθαρισμού]

ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ καθαρισμού ζητάει καθαρίστρια για 8ωρη εργασία, περιοχή Γαλάτσι και γύρω. Αμοιβή 600€. Τηλ. επικοινωνίας 6948303413-απόγευμα,2117055836-ώρες 6.30 έως 9.30 Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

15 Φεβ
Πανελλήνια [LIDL]

Καθαριστής-τρια Καταστήματος (μερική απασχόληση) στο Ηράκλειο Κρήτης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

14 Φεβ
Δήμος Ναυπλιέων [LIDL]

Καθαριστής-τρια Καταστήματος (μερική απασχόληση) στο Ναύπλιο Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα προετοιμάσουμε

14 Φεβ
Δήμος Κορινθίων [LIDL]

Καθαριστής-τρια Καταστήματος (μερική απασχόληση) στην Κόρινθο Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

14 Φεβ
Αθήνα [APOLLONION BAKERY]

Η εταιρία Απολλώνιον Α.Β.Ε.Ε., πρωτοπόρος στον κλάδο της, διαθέτει ένα άρτια οργανωμένο δίκτυο 29 αρτοζαχαροπλαστείων στην περιοχή της Αθήνας. Επιθυμεί να προσλάβει Διευθυντή Καταστήματος Μαζικής Εστίασης Κωδικός: S/YK Προφίλ υποψηφίου: Απαραίτητη η προϋπηρεσία σε θέση ευθύνης στον χώρο της