14 Σεπ

Ζητείται Καθαριστής/Καθαρίστρια Καταστήματος

Αθήνα
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl, είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον...

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Αθήνα [Dexim Α.Ε.]

Ζητείται Πωλήτρια για το κατάστημα στη Νέα Ιωνία. Απαραίτητα προσόντα / ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη προσωπικότητα

17 Σεπ
Αθήνα [Κατάστημα Ειδών Διατροφής και Καφέ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ νέος-νέα για την εξυπηρέτηση πελατών σε κατάστημα με προϊόντα υγιεινής διατροφής και καφέ. Ηλικία έως 35 ετών. Βιογραφικά στο e-mail: yournuts@yahoo

14 Σεπ
Αθήνα [Κωτσόβολος]

Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα και μέλος του διεθνούς ομίλου

13 Σεπ
Αθήνα [Φούρνος Βενέτη]

Ο Φούρνος ΒΕΝΕΤΗ, Περιστέρι – Μενίδι – Μαρούσι – Χαλάνδρι πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του καφέ, αναζητά υποψήφιους

12 Σεπ
Αθήνα [EUROTRAINING]

To Κέντρο Επαγγελματικής Κατάρτισης EUROTraining Α.Ε. δραστηριοποιείται σε Αθήνα, Θεσσαλονίκη και Βόλο. Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε στην ιστοσελίδα: www.eurotraining.gr Για τον καθαρισμό της κεντρικής δομής της Αθήνας (Πλατεία Κάνιγγος) ζητείται Καθαρίστρια ή Καθαριστής Αρμοδιότητες θέσης