14 Σεπ

Barmen / Barwomen

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

EO London restaurant has become, over the last years, synonymous with top-quality pan-Asian food, served in stylish but casual environment. Following the winning combination of innovative, fresh, simple yet complex food, EO London Team is introducing the opening of EO Athens, on the rooftop of Athens Marriott Hotel. EO Athens is now looking for motivated staff members, who are passionate about food and uncompromising quality service and desire to succeed in an excellent restaurant environment. EO Athens is currently seeking for: Barmen / Barwomen General requirements:...

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 5*]

Ξενοδοχείο 5* στη Λεμεσό Κύπρου αναζητά άτομα για λάντζα. Η εταιρία προσφέρει: διαμονή, διατροφή και μηνιαίο μισθό 850ευρώ καθαρά με 4 ρεπό.

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [HUBERT SCHMID Recycling und Umweltschuz GmbH]

Ο όμιλος εταιρειών UBERT SCHMID δραστηριοποιείται παραδοσιακά στον τομέα της κατασκευής, της ανακύκλωσης, του περιβάλλοντος, της ενέργειας και αναζητά προσωπικό για μόνιμη ή εποχική εργασία στην Γερμανία. ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ ΚΑΙ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΗΜΑΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος, Προϋπηρεσία τουλάχιστον 3 έτη Επιθυμητά Προσόντα: Γλώσσα προαιρετικά, Γερμανικά, Αγγλικά θα εκτιμηθούν Η εταιρία προσφέρει: ΑΜΟΙβΗ 14-15€/ώρα

24 Ιουν
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο]

Ζητείται Μάγειρας Γ ή πρακτική άσκηση για 5* ξενοδοχείο στη Σαντορίνη. Απαραίτητα Προσόντα: Καλή αντίληψη, συνέπεια στην εκτέλεση συνταγών Επιθυμητά Προσόντα: Εργατικότητα, πειθαρχία, προϋπηρεσία σε a la carte εστιατόριο θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν Η εταιρία προσφέρει: Ικανοποιητικό μισθό, άριστες συνθήκες εργασίας

24 Ιουν
Πανελλήνια [Κωνσταντίνος Μιχάλαγας]

Ζητούνται άτομα από εμπορική επιχείρηση τροφίμων, ως πωλητές, για μερική ή πλήρη απασχόληση, Τηλ. 6977584367 αποστολη βιογραφικου: askost@hotmail.com http://www.bizwork.gr/

21 Ιουν
Πανελλήνια [ΆΝΝΑ ΓΙΩΒΟΥ]

βοηθός σερβιτόρου Αρμοδιότητες: μαζέματα Απαραίτητα Προσόντα: ευχέρεια στο δίσκο, καλή γνώση αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: άλλες γλώσσες, εμπειρία Η εταιρία προσφέρει:μισθό, ένσημα, διαμονή με συγκατοίκηση Ωράριο 14.00 με 24.00 Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6936640150