14 Σεπ

Ζητείται προσωπικό για ανακαίνιση πολυκατοικίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λόγο εργολαβικής συμφωνίας ανακαινίσεων πολυώροφων πολυκατοικιών στη Γερμανία, ζητείται άμεσα οικοδομικό προσωπικό παντός τύπου για μακροχρόνια συνεργασία.
Η μισθοδοσία, η οποία ορίζεται βάση τον βασικό μισθό της περιοχής του εργοταξίου, θα ξεκινάει με καθαρές ετήσιες αποδοχές από 19.200,00 Ευρώ και θα ανεβαίνει ανάλογα την ατομική εμπειρία και γνώση.
Οι ώρες εργασία θα κυμαίνονται στις 40 με 48 /βδομάδα και με αμειβόμενες υπερωρίες. Οι συνθήκες εργασίες θα είναι βάση γερμανικών προδιαγραφών.
Από την εταιρία παρέχονται:
Δωρεάν διαμονή και δωρεάν μεταβίβαση από και προς το εργοτάξιο.
Δεν παρέχεται από την εταιρία:
Διατροφή
Επίδομα αδείας.
Για περισσότερες πληροφορίες ή για να μάθετε πως να συμπληρώσετε την αίτηση πρόσληψης παρακαλώ επικοινωνήστε στο solidservice18@gmail.com

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Σεπ
Αγία Παρασκευή [Κατάστημα εστιασης]

Ζητείται προσωπικό για τις θέσεις ταμείων, κουζίνας και διανομείς. Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Προσφέρεται βασικός μισθός με όλες τις νόμιμες

21 Σεπ
Αθήνα [Meintanis-Strong Motors]

Η εισαγωγική *ΜΕΙΝΤΑΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ *στο περιστέρι, ζητεί *άμεσα* 6 άτομα στο τμήμα πωλήσεων για πλήρη απασχόληση.*Η Προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη.* *Η

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Θανάσης]

Ζητείται έμπειρος ηλεκτροσυγκολλητής , στα Λαγυνά Θεσσαλονίκης ,για πλήρη απασχόληση . Αποστολή βιογραφικών στο masterofmetal@hotmail.gr

20 Σεπ
Ηράκλειο [Zeus Hotels ΑΕ]

Όλες οι ειδικότητες ξενοδοχείου. Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση. Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Εποχιακή απασχόληση, ευχάριστο περιβάλλον, μέσο μεταφοράς προς την εργασία, δυνατότητα στέγασης .

20 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης, στο πλαίσιο στελέχωσης της σχολής διοίκησης επιχειρήσεων ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα: Financial Economics and Accounting για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα (κωδικός θέσης: BUSFA) Απαραίτητα προσόντα: Μεταπτυχιακές / διδακτορικές σπουδές ή/και