14 Σεπ

Ζητείται προσωπικό για ανακαίνιση πολυκατοικίας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Λόγο εργολαβικής συμφωνίας ανακαινίσεων πολυώροφων πολυκατοικιών στη Γερμανία, ζητείται άμεσα οικοδομικό προσωπικό παντός τύπου για μακροχρόνια συνεργασία.
Οι συνθήκες εργασίες θα είναι βάση γερμανικών προδιαγραφών.
Από την εταιρία παρέχονται δωρεάν διαμονή και μεταβίβαση από/προς το εργοτάξιο.
Δεν παρέχεται διατροφή/επίδομα αδείας.
Για περισσότερες πληροφορίες ή για την αίτηση πρόσληψης παρακαλώ επικοινωνήστε στο solidservice18@gmail.com

Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ FOODS Ε.Π.Ε.]

Ζητείται πωλητής-τρια από εταιρία διανομής τροφίμων με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Παρέχεται αυτοκίνητο, κινητό και tablet. Αποστολή βιογραφικών στο info@apostolidisfoods.gr

12 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College Θεσσαλονίκης, στο πλαίσιο στελέχωσης της σχολής διοίκησης επιχειρήσεων ζητά να προσλάβει διδακτικό προσωπικό στον τομέα: Financial Economics and Accounting για διδασκαλία στην ελληνική και στην αγγλική γλώσσα (κωδικός θέσης: BUSFA) Απαραίτητα προσόντα: Μεταπτυχιακές / διδακτορικές σπουδές ή/και

11 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ]

Το ζαχαροπλαστείο Ζάχαρη, ζητά βοηθό για πλήρη απασχόληση. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ η εμπειρία ενός τουλάχιστον έτους σε εργαστήριο ζαχαροπλαστικής.

11 Νοε
Πειραιάς [OCEANIC SECURITY Α.Ε.]

O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες με ΑΔΕΙΑ SECURITY για να εργαστoύν στην ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ και ΜΑΡΙΝΑ ΑΛΙΜΟΥ για φύλαξη σκάφους.. Το ωράριο απασχόλησης είναι: -Πλήρες και κυλλιόμενο. Απαραίτητες Προυποθέσεις: - Άδεια Security απο την αστυνομία.(σε ισχύ) -Ναυτικό φυλλάδιο.(σε ισχύ) -Πιστοποίηση STCW (σωστικών - πυροσβεστικών).(σε ισχύ) -Πιστοποιητικό υγείας.(σε ισχύ) Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ στο τηλ.6987851764/2610454327...

... και στείλτε μας το βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα SECURITY- ΦΥΛΛΑΔΙΟ

Tags:

11 Νοε
Θεσσαλονίκη [Μιχάλης]

Ζητείται Διανομέας από κατάστημα εστίασης στη Θέρμη (Θεσσαλονίκη) Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο: 2310461120