13 Σεπ

Μπαργούμαν για παμπ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εμφανίσιμη μπαργούμαν με εμπειρία μέχρι 30 ετών. Ωράριο εργασίας από της 21:00 μέχρι της 04:00. Καλό μεροκάματο και επιπλέον ποσοστά.
6977661435

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στη Θεσσαλονίκη (Πυλαία / Ευκαρπία). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Easyenergy]

Ζητείται, από τεχνική εταιρεία στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός για πλήρη και μόνιμη απασχόληση. Αντικείμενο φωτοβολταϊκά, ενεργειακά, πρατήρια καυσίμων. Θα προτιμηθεί διπλωματούχος ΑΕΙ, απαραίτητο δίπλωμα αυτοκινήτου. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Grecruitment]

Ο πελάτης μας είναι μια κορυφαία εταιρία συμβούλων μηχανικών με εμπειρία 50 ετών και ειδίκευση στη μελέτη και στη διαχείριση έργων, με ετήσιο τζίρο 420 εκ. Ευρώ και 3200 εργαζόμενους σε 40 γραφεία παγκοσμίως. Η εταιρία μεταφέρει ένα τμήμα σχεδιασμού στη Θεσσαλονίκη και αναζητά 10 μηχανικούς βιομηχανικού και κτιριακού σχεδιασμού BIM / CAD. Τα καθήκοντα του υποψηφίου: • Δημιουργία σχεδίων στον τομέα του τεχνικού εξοπλισμού κτιρίων (MEP/HVAC) • Έλεγχος...

... τροποποίηση, προσαρμογή σχεδίων
• Σχεδιασμός και υπολογισμός εξαρτημάτων τεχνικού εξοπλισμού κτιρίων
• Εφαρμογή μεθόδων BIM χρησιμοποιώντας πρότυπα, οδηγούς και εργαλεία για διαχείριση έργων
Προφίλ υποψηφίου:
• Απόφοιτος Μηχανικός ΑΕΙ/ΑΤΕΙ με γνώσεις βιομηχανικού σχεδιασμού (CAD/BIM)
• Τουλάχιστον 1 χρόνο εμπειρίας σχεδιασμού CAD για θέσεις junior ή
• Τουλάχιστον +5 χρόνια εμπειρίας σχεδιασμού CAD για θέσεις senior
• Καλή γνώση MicroStation, TriCAD ή/και Autodesk Revit MEP
• Γνώση Γερμανικής γλώσσας επιπέδου Β2 επιθυμητή σε συνδυασμό με άριστη γνώση Αγγλικών
Ο πελάτης προσφέρει:
• Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης στην Ελλάδα και στο εξωτερικό
• Μακροχρόνια συνεργασία με εξατομικευμένο πλάνο εκπαίδευσης
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν το βιογραφικό τους και τα σχετικά έγγραφα (πτυχίο μεταφρασμένο στα γερμανικά ή αγγλικά, πτυχία γλωσσομάθειας, motivation letter, portfolio) σε ηλεκτρονική μορφή στο παρακάτω email.

Tags:

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόρο - α από  πιτσαρία.Περιοχή: Χαλκιδική, ΣάρτηΑπαραίτητα προσόντα:Από 20 έως 35 ετώνΑπαραίτητη προϋπηρεσία πάνω σε αντίστοιχο πόστοΠαροχές:ΜισθόςΑσφάλιση7ήμερη εργασίαΣεζόν από Ιούνιο έως ΑύγουστοΠλήρης ΑπασχόλησηΔιαμονή/Διατροφή Γραφείο Ευρέσεως εργασίας Διεύθυνση: 25ης Μαρτίου 13 & Τσιμισκή, Έδεσσα, Πέλλα Τηλ: (+30) 2381 100600 Δευτέρα - Παρασκευή 08:00π.μ. - 16:00μ.μ.

26 Ιουν

Η ManDynamic αναζητά Αποθηκάριους για Βιομηχανία Κατεψυγμένων Προϊόντων Περιοχή: Νεοχωρούδα, Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Αποθηκάριοι Διεκπεραίωση παραγγελίας Picking σε κατάψυξη (παρέχεται εξοπλισμός ένδυσης-υπόδησης) Τακτοποίηση προϊόντων Απαραίτητα προσόντα: Από 25 έως 40 ετών Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση Ηλεκτρονικού Υπολογιστή Καλή φυσική κατάσταση Επιθυμητά προσόντα: Γνώση χειρισμού κλάρκ με ή χωρίς άδεια θα θεωρηθεί προσόν Παροχές: Μισθός Ασφαλίση