13 Σεπ

Μπαργούμαν για παμπ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εμφανίσιμη μπαργούμαν με εμπειρία μέχρι 30 ετών. Ωράριο εργασίας από της 21:00 μέχρι της 04:00. Καλό μεροκάματο και επιπλέον ποσοστά.
6977661435

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

03 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Παπαδόπουλος Δημήτριος ]

Ζητούνται κοπέλες να εργαστούν σε παμπ, προσφέρεται μεροκάματο από 40 ευρώ τη μέρα, ευχάριστο περιβάλλον,ευέλικτο αλλά και σταθερό ωράριο, τηλέφωνο επικοινωνίας 6945287197

02 Φεβ

κοπέλες εμφανίσιμες μέχρι 35 ετών ζητούνται για εργασία σε παμπ,προσφέρεται σταθερό μεροκάματο και επιπλέον ποσοστό στα ποτά,ευέλικτο και σταθερό ωράριο. 6945287197

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Ανώνυμη εταιρία παραγωγής σύνθετων δομικών υλικών]

Ανώνυμη εταιρία παραγωγής σύνθετων δομικών υλικών με έδρα τη Θεσσαλονίκη επιθυμεί να προσλάβει Μηχανικό Πωλήσεων Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος ΑΕΙ ή ΤΕΙ Άριστη γνώση ελληνικών και αγγλικών Άριστη γνώση χειρισμού Η/Υ: Προγράμματα MS Office και ERP Προϋπηρεσία στις πωλήσεις βιομηχανικών ειδών

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [Εταιρία εστίασης με μεζεδοπωλεία]

Εταιρία εστίασης με εστιατόρια στη Θεσσαλονίκη ζητεί Μάγειρα για ζεστή / κρύα κουζίνα στο κατάστημά της στο κέντρο. Προσόντα: Εργασιακή εμπειρία τουλάχιστον 5 ετών στο συγκεκριμένο πόστο Ηλικία έως 45 ετών Πτυχίο ανάλογης σχολής Γνώση διαδικασιών HACCP Δεξιότητες / ικανότητες: Προσαρμογής και

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΓΝΩΜΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΑΕ]

Frontend Web Developer - Thessaloniki Gnomon Informatics S.A. is looking for talented frontend web developer with enthusiasm and driven to create. Job description (position and role) are going to be fine-tuned according to candidate profile. The candidate will be part of our software development team for the design and implementation of UI in company’s projects and the development of company’s products. Required skills: Degree in Computer Science or equivalent...

... (Electrical Engineers most welcomed) Experience with Internet / Development technologies (HTML, Apache Tomcat/