13 Σεπ

Μπαργούμαν για παμπ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εμφανίσιμη μπαργούμαν με εμπειρία μέχρι 30 ετών. Ωράριο εργασίας από της 21:00 μέχρι της 04:00. Καλό μεροκάματο και επιπλέον ποσοστά.
6977661435

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΤΕΡΚΕΝΛΗΣ ]

Η εταιρία Τερκενλής Α.Ε., με 70 χρόνια επιτυχημένης παρουσία στον χώρο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής κα έχοντας εδραιωθεί ως το πλέον αγαπητό brand στη συνείδηση του καταναλωτή, αναζητά άτομο για τη θέση του: Προϊσταμένου Τεχνικού Τμήματος Μερικές από τις αρμοδιότητες του περιλαμβάνουν:

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [HUMAN VALUE]

Για λογαριασμό πελάτη μας, πολυεθνικής εμπορικής επιχείρησης προϊόντων βιομηχανικής χρήσης, επιθυμούμε να καλύψουμε την παρακάτω θέση: ​   International Sales Executive Με έδρα τη Θεσσαλονίκη | Κωδικός Θέσης: ISE-1118   ​ ​ Γενικά για τη θέση​ ​ Ο πελάτης μας είναι εταιρεία που εμπορεύεται α' ύλες για βιομηχανές,

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Ο όμιλος TOR HOTEL GROUP, με παρουσία άνω των 90 ετών στον χώρο της φιλοξενίας, αναζητεί να προσλάβει ταλαντούχο επαγγελματία για μόνιμη απασχόληση. Συγκεκριμένα για τα ξενοδοχεία City Hotel Excelsior, αναζητούμε Α' Μάγειρα (Ζεστή Κουζίνα) Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο μαγειρικής σχολής

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στα Διαβατά Θεσσαλονίκης, ζητά προσωπικό ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση α) Barista και β) Ταμείο. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2410 534020. Τηλ.: 2410 255260

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [MSPS AE]

MSPS SA, an integrated Marketing and Sales services company, with major multinational clients, seeks for a: Merchandiser for Super Market stores (Thessaloniki). The ideal applicant should have: University Degree (AEI/TEI) Very good MS Office knowledge Excellent knowledge of English language Strong communication skills At least 1 years of previous experience in merchandising or/and sales departments in Super Markets We offer: Very good salary Company car Continuing...

... education Evolution perspectives All applicants are kindly requested to send their CV by 16/12/2018 indicating