23 Οκτ

Διανομέας ανταλλακτικών

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Μεταφορά αντ/κων προς συνεργεία
Απαραίτητα Προσόντα: Ιδιόκτητο μηχανάκι (οχι αυτόματο)
Επιθυμητά Προσόντα: Σοβαρότητα, υπευθυνότητα
Η εταιρία προσφέρει: Μισθό συν κάλυψη εξόδων για τις μετακινήσεις στην εργασία.

Αθανασιαδης ΝΙΚΌΛΑΟς

Σχετικες Αγγελιες

11 Νοε
Θεσσαλονίκη [Μιχάλης]

Ζητείται Διανομέας από κατάστημα εστίασης στη Θέρμη (Θεσσαλονίκη) Παρακαλούνται οι ενδιαφερόμενοι να επικοινωνήσουν στο τηλέφωνο: 2310461120

10 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ & ΣΙΑ Ο.Ε]

ΔΙΑΝΟΜΗ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΩΝ Αρμοδιότητες: ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΕΝΤΟΣ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΚΑΤΑΣΤΗΜΑΤΟΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΜΗΧΑΝΗΣ - 3 ΜΗΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΑΝΕΡΓΙΑΣ ΕΝΕΡΓΟ- ΑΠΟ 22 ΕΩΣ 34 ΕΤΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ ΚΑΙ ΟΡΕΞΗ Η εταιρία προσφέρει:ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΟ ΠΑΚΕΤΟ ΑΠΟΔΟΧΩΝ + ΕΝΣΗΜΑ ΚΑΙ ΕΠΙΔΟΜΑΤΑ -ΜΗΧΑΝΗ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ ΤΗΛ -6976869851 ΣΤΕΛΛΑ

17 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΙΑΤΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ]

Ιατρική Εταιρία με έδρα στη Θεσσαλονίκη, που δραστηριοποιείται στον χώρο των διαγνωστικών υπηρεσιών, αναζητά δυναμικά άτομα για τη στελέχωση των παρακάτω θέσεων: Πωλητής /τρια (έδρα:Θεσσαλονίκη) Περιγραφή θέσης: Ανάπτυξη νέου πελατολογίου (πελατολόγιο στις ειδικότητες: Παιδίατροι,

17 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [WIND HELLAS]

Account Manager Crete, Greece · BUSINESS SEGMENT · AC 002 Description: In WIND we are committed to becoming an outstanding independent telecommunications company in the European market, delivering unique value for money services to our customers. Our ambitious commitment mobilizes us to keep evolving, to seek out new challenges and to change, without fear, in a creative and empowering environment! All these elements create a high performance culture, characterized...

... by the passion, talent and competencies of our employees. We see each new colleague as a unique team member and a major

Tags:

17 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [West SA]

Η WEST A.E., εταιρία παροχής υπηρεσιών Sales Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με πολυεθνικές και ελληνικές εταιρίες που πιστοποιούν την ποιότητα των υπηρεσιών της, αναζητά για την πόλη της Θεσσαλονίκης: Μerchandisers Περιγραφή θέσης: Φροντίζει για τον αποτελεσματικό