13 Σεπ

Διανομέας ανταλλακτικών

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Μεταφορά αντ/κων προς συνεργεία
Απαραίτητα Προσόντα: Ιδιόκτητο μηχανάκι (οχι αυτόματο)
Επιθυμητά Προσόντα: Σοβαρότητα, υπευθυνότητα
Η εταιρία προσφέρει: Μισθό συν κάλυψη εξόδων για τις μετακινήσεις στην εργασία.

Αθανασιαδης ΝΙΚΌΛΑΟς

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ ΘΕΣΓΑΛΑ]

Ο ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΜΟΣ «ΘΕΣγάλα», αναζητά για την περιοχή της Θεσσαλονίκης Διανομείς με δικό τους μηχανάκι. Παρέχεται βασικός μισθός και ασφάλιση. Προσόντα: άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες, καλή γνώση του οδικού δικτύου της Θεσσαλονίκης, ευγένεια, συνέπεια, υπευθυνότητα. Tηλέφωνο επικοινωνίας: 6955583818

14 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΕΣΤΙΑ ΑΡΤΟΠΟΙΕΙΑ]

Η Εστία Αρτοποιία, μια πρωτοπόρoς εταιρία στον κλάδο της αρτοποιίας και της ζαχαροπλαστικής με οργανωμένο δίκτυο 16 σημείων πώλησης στη Θεσσαλονίκη, στο πλαίσιο της ανάπτυξής της επιθυμεί να προσλάβει Διανομέα για την περιοχή του κέντρου. Προσόντα: Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

12 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Δημητράκη Μαρία]

διανομέας φυλλαδίων Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: οχημα Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

24 Αυγ

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TOR HOTEL GROUP - MACEDONIAN HOTELS - EAGLES PALACE & VILLAS]

Τor Ηotel Group, with a significant history in hospitality for more than 90 years is seeking to recruit a talented and passionate professional at the position of a Sales Manager Location: Thessaloniki, Greece Position Summary: The Sales Manager will have to handle all sales activities and oversees the day to day management of the sales team by keeping the company competitive and innovative. Key Responsibilities: Identify emerging markets and market shifts;...

... be fully aware of new products and competition status Achieve growth, set sales targets and activity key performance