13 Σεπ

Πωλητής/τρια στο χώρο του φαρμακείου

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Πωλήσεις σε Φαρμακεία
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
Επιθυμητά Προσόντα: Τουλάχιστον Απολυτήριο Λυκείου, Αγγλικά, κάτοχος αυτοκινήτου, κάρτα ανεργίας, άνω των 50 ετών.
Η εταιρία προσφέρει:Πρόσληψη με βασικό μισθό, ασφάλεια + ποσοστά πωλήσεων.

MediNes

Σχετικες Αγγελιες

15 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, γνωστής εταιρίας που

15 Νοε

13 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [INGROUP]

Η INGROUP, ο αμιγώς ελληνικός όμιλος με 18 χρόνια παρουσία στο χώρο παροχής υπηρεσιών Human Resources, Outsourcing και Trade Marketing, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της: Πωλητής /τρια Εμπορικού Καταστήματος - Θεσσαλονίκη (Πυλαία) Part -time (HR 001399) Ρόλος: Ο/Η Πωλητής/τρια θα είναι υπεύθυνος για το κομμάτι των πωλήσεων και της

13 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ FOODS Ε.Π.Ε.]

Ζητείται πωλητής-τρια από εταιρία διανομής τροφίμων με έδρα τη Θεσσαλονίκη. Παρέχεται αυτοκίνητο, κινητό και tablet. Αποστολή βιογραφικών στο info@apostolidisfoods.gr

10 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [DATA MEDIA]

Η Data Media – Καϊσίδης Ντέμης ΣΙΑ Ε.Ε. δραστηριοποιείται στην ελληνική αγορά από το 2001, εξειδικεύεται στο χονδρικό εμπόριο, κατέχει κορυφαία θέση ανάμεσα στις εταιρίες του κλάδου και έχει πιστοποιηθεί με ISO 9001 και ISO 27001 για το σύνολο των εργασιών της.   Η εταιρία ενδιαφέρεται να προσλάβει για λογαριασμό