13 Σεπ

Πωλητής/τρια στο χώρο του φαρμακείου

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Πωλήσεις σε Φαρμακεία
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
Επιθυμητά Προσόντα: Τουλάχιστον Απολυτήριο Λυκείου, Αγγλικά, κάτοχος αυτοκινήτου, κάρτα ανεργίας, άνω των 50 ετών.
Η εταιρία προσφέρει:Πρόσληψη με βασικό μισθό, ασφάλεια + ποσοστά πωλήσεων.

MediNes

Σχετικες Αγγελιες

06 Σεπ
Αθήνα [OF DREAMS & KNOWLEDGE]

Ζητείται Πωλητής/τρια για την πώληση και προώθηση προϊόντων νέας αναπτυσσόμενης Ελληνικής εταιρείας στο χώρο του φαρμακείου στην ευρύτερη περιοχή της Αττικής.

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [KYANA]

Πωλητής Ειδών Κομμωτηρίου Η ΚΥΑΝΑ, η οποία δραστηριοποιείται στον κλάδο των επαγγελματικών προϊόντων κομμωτηρίου, επιθυμεί να προσλάβει πωλητή. Ο κατάλληλος υποψήφιος θα πρέπει να εφαρμόσει τη συνολική στρατηγική πωλήσεων και διανομής στην περιοχή ευθύνης του, αναζητώντας νέα σημεία

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Μεγάλη εταιρία που δραστηριοποιείται στον κλάδο της κυτιοποιίας αναζητά για την περιοχή της Θεσσαλονίκης Πωλητή Κωδ.: 28101/17 Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη νέων συνεργασιών και διαπραγμάτευση συμφωνιών Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της πλήρους ικανοποίησής τους

20 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ADECCO HR]

Η Adecco HR είναι η μεγαλύτερη εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού παγκοσμίως και πιστοποιημένη στην Ελλάδα, σύμφωνα με το διεθνές πρότυπο ISO 9001:2015, στους τομείς εύρεσης και επιλογής προσωπικού και προσωρινής απασχόλησης. H Adecco, για λογαριασμό πελάτη της, κορυφαίας βιομηχανικής

19 Σεπ
Αθήνα [West ΑΕ]

Η WEST A.E., εταιρεία παροχής υπηρεσιών Sales & Marketing με δραστηριότητα από το 1994 και πανελλαδική εμβέλεια συνεργαζόμενη με Πολυεθνικές και Ελληνικές