13 Σεπ

Πωλητής/τρια στο χώρο του φαρμακείου

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Πωλήσεις σε Φαρμακεία
Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 έτη σε αντίστοιχη θέση
Επιθυμητά Προσόντα: Τουλάχιστον Απολυτήριο Λυκείου, Αγγλικά, κάτοχος αυτοκινήτου, κάρτα ανεργίας, άνω των 50 ετών.
Η εταιρία προσφέρει:Πρόσληψη με βασικό μισθό, ασφάλεια + ποσοστά πωλήσεων.

MediNes

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Πολυεθνική εταιρία με έδρα τη Θεσσαλονίκη αναζητά Πωλητή Εξωτερικού για τις αγορές της Βόρειας Ευρώπης Κωδικός: 29054/18 Αρμοδιότητες: Ανάπτυξη και διατήρηση ισχυρών και μακροχρόνιων συνεργασιών με τους πελάτες Ανάπτυξη σχέσεων εμπιστοσύνης με τους πελάτες και διασφάλιση της πλήρους

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [DRX E.E.]

Πωλητής/Πωλήτρια Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ Απαραίτητα Προσόντα: Απαραιτητες γνωσεις αγγλικων και Internet. Επιθυμητά Προσόντα:Απαραιτητες γνωσεις αγγλικων και Internet. Η εταιρία προσφέρει:

08 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EUROCATERING ΑΕ]

Η Eurocatering Α.Ε., ελληνική βιομηχανία τροφίμων, αναζητά Πωλητή X-van για την περιοχή της Θεσσαλονίκης. Κωδικός θέσης: SALES X-VAN/0119 Αρμοδιότητες: Πώληση προϊόντων της εταιρίας μέσω φορτηγού x-van Δημιουργία νέου πελατολογίου x-van και ανάπτυξη υφιστάμενου Εισπράξεις επί των πωλήσεων Επίτευξη στόχων Προφίλ:

Tags:

06 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [OXFORD COMPANY ΑΒΕΕ]

Για τα καταστήματα λιανικής πώλησης GEOX στη Θεσσαλονίκη ζητείται Πωλητής/τρια πλήρους απασχόλησης. Απαραίτητα προσόντα/ικανότητες: Άνεση στην επικοινωνία Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ευχάριστη προσωπικότητα στον χώρο των πωλήσεων Γνώση αγγλικών Γνώση υπολογιστή (Η/Υ) Εκπληρωμένες

06 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [FIGURA ]

Ο όμιλος Figura-Eonia στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξης και στελέχωσης, για τα καταστήματα στη Θεσσαλονίκη, αναζητά να προσλάβει: Leader / Πωλητής κωδ. LeadT01 Ο Leader - Πωλητής σχεδιάζει, οργανώνει και υλοποιεί πλάνο ανάπτυξης του πελατολογίου, αξιοποιώντας τις προωθητικές ενέργειες που πραγματοποιεί η