13 Σεπ

ΕΣΩΚΛΕΙΣΤΗ ΟΙΚΙΑΚΗ ΒΟΗΘΟΣ- ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εσώκλειστη για εργασία σε σπίτι στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης.

Η εργασία περιλαμβάνει κυρίως καθαρισμό του σπιτιού και μαγείρεμα για 1 άτομο.

Παρέχεται πολύ καλός μισθός.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email ή στείλτε μας το βιογραφικό σας στο cv[at]jobtrust.gr ή στο 2310 326 946 (ώρες επικοινωνίας 10:00-14:00, κα Μαρία).

Telephone
Job Trust

Σχετικες Αγγελιες

20 Ιουν
Ρόδος [Ιδιώτης]

Από σπίτι στη πόλη της Ρόδου, Ζητείται Κοπέλα, χωρίς υποχρεώσεις, για εσωτερική οικιακή βοηθός (δουλειές του σπιτιού). Μέχρι 50 χρονών. Να μένει μέσα στο σπίτι. Παρέχεται μισθός, διαμονή, φαγητό, 1 ρεπό την εβδομάδα.

19 Ιουν
Θεσσαλονίκη [SUPER SECURITY]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΦΥΛΑΞΗ ΣΤΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑ/ΝΙΚΗΣ, ΑΠΟ ΤΙΣ 00.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 6.00 ΜΕ ΑΠΟΔΟΧΕΣ 25 ΕΥΡ Η εταιρία προσφέρει:25 ΕΥΡΩ

16 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Πουρλιδας Χάρης]

Βοηθός τεχνίτη για σιδεροκατασκευές Αρμοδιότητες: Βοηθητικές εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνική γλώσσα Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση

14 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Ανέστης]

Τεχνίτης - βοηθός τεχνίτη για μαγαζί με έπιπλα κουζίνας στην περιοχή της Γαλήνης - Ωραιόκαστρο. Ώρες επικοινωνίας μετά της 17: 00

07 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Λογιστικό γραφείο]

Ζητείται βοηθός λογιστή από λογιστικό γραφείο με προϋπηρεσία σε διπλογραφικά βιβλία κ μισθοδοσία με εμπειρία σε λογιστικό γραφείο. Πλήρης απασχόληση. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.