13 Σεπ

ΕΣΩΚΛΕΙΣΤΗ ΟΙΚΙΑΚΗ ΒΟΗΘΟΣ- ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εσώκλειστη για εργασία σε σπίτι στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης.

Η εργασία περιλαμβάνει κυρίως καθαρισμό του σπιτιού και μαγείρεμα για 1 άτομο.

Παρέχεται πολύ καλός μισθός.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email ή στείλτε μας το βιογραφικό σας στο cv[at]jobtrust.gr ή στο 2310 326 946 (ώρες επικοινωνίας 10:00-14:00, κα Μαρία).

Telephone
Job Trust

Σχετικες Αγγελιες

02 Νοε
Δήμος Πυλαίας-Χορτιάτη [Οικία]

Ζητείται Οικιακή Βοηθός για οικία (περίπου 250 τ.μ. – χωρίς παιδιά) στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Ηλικία άνω των 40 ετών Άπταιστα ελληνικά (γραφή, ανάγνωση, ομιλία) Έμπειρη μαγείρισσα Προηγούμενη εμπειρία ως οικιακή βοηθός / εμπειρία στην καθαριότητα και την οργάνωση

09 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [SANTA BEACH HOTEL]

Ζητείται Βοηθός Αποθηκάριου με πρoϋπηρεσία για ετήσια απασχόληση για ξενοδοχειακή μονάδα στην Αγία Τριάδα Θεσσαλονίκης. Μισθός αναλόγως προσόντων. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.]

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στα Διαβατά Θεσσαλονίκης, ζητά προσωπικό ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση α) Barista και β) Ταμείο. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2410 534020. Τηλ.: 2410 255260

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, ενδιαφέρεται για τη στελέχωση της θέσης Supervisor / Team Leader για νεοσύστατο τμήμα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες θέσης: Διαχείριση και παρακίνηση ομάδας τηλεφωνικών πωλήσεων Οργάνωση, συντονισμός και παρακολούθηση του πλάνου πωλήσεων του

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΙΩΑΝΝΟΥ]

Η εταιρία Ιωάννου Ζαχαροπλαστική ζητά Άντρα Ανειδίκευτο Εργάτη Ζαχαροπλαστικής Βοηθό Ζαχαροπλάστη Απαραίτητα προσόντα: Ομαδικό πνεύμα εργασίας Ικανότητα ανταπόκρισης υπό συνθήκες πίεσης Προϋπηρεσία και καλή γνώση στη ζαχαροπλαστική είναι επιθυμητή για τη θέση του βοηθού Δίπλωμα