13 Σεπ

ΕΣΩΚΛΕΙΣΤΗ ΟΙΚΙΑΚΗ ΒΟΗΘΟΣ- ΠΑΝΟΡΑΜΑ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται εσώκλειστη για εργασία σε σπίτι στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης.

Η εργασία περιλαμβάνει κυρίως καθαρισμό του σπιτιού και μαγείρεμα για 1 άτομο.

Παρέχεται πολύ καλός μισθός.

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνήστε μαζί μας μέσω email ή στείλτε μας το βιογραφικό σας στο cv[at]jobtrust.gr ή στο 2310 326 946 (ώρες επικοινωνίας 10:00-14:00, κα Μαρία).

Telephone
Job Trust

Σχετικες Αγγελιες

05 Σεπ
Δήμος Πυλαίας-Χορτιάτη [Οικία]

Ζητείται Οικιακή Βοηθός για οικία (περίπου 250 τ.μ. – χωρίς παιδιά) στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Απαραίτητες προϋποθέσεις: Ηλικία άνω των 40 ετών Άπταιστα ελληνικά (γραφή, ανάγνωση, ομιλία) Έμπειρη μαγείρισσα Προηγούμενη εμπειρία ως οικιακή βοηθός - καθαριότητα και οργάνωση μεγάλων κατοικιών

20 Σεπ
Θεσσαλονίκη [\"Prestige-Sandanski\" ]

Κυρία έως 60 ετών ζητείται για 20 μέρες για 24-ωρη φροντίδα ηλικιωμένης γυναικας σε καλή κατάσταση. Κ-α Γαλήνη, γραφείο "Prestije-Sandanski", 6948 500 378, 6996920717, 2314 005 727 (ώρες επικ. 9.00-13.00 και 18.00-20.00)

21 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [TELERAISE]

Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, ενδιαφέρεται για τη στελέχωση της θέσης Supervisor / Team Leader για νεοσύστατο τμήμα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες θέσης: Διαχείριση και παρακίνηση ομάδας τηλεφωνικών πωλήσεων Οργάνωση, συντονισμός και παρακολούθηση του πλάνου πωλήσεων του

21 Σεπ

Η εταιρία Teleraise, επίσημος συνεργάτης της Elpedison, ενδιαφέρεται για τη στελέχωση της θέσης Back Οffice σε νεοσύστατο τμήμα στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες θέσης: Καταχώριση αιτήσεων Αποστολή συμβολαίων Eπικοινωνία με εταιρία courier Επικοινωνία με πελάτες Γραμματειακή υποστήριξη Απαιτούμενα

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Πουρλιδας Χάρης]

σιδεροκατασκευες Αρμοδιότητες: βοηθός τεχνίτη Απαραίτητα Προσόντα: συνέπεια Επιθυμητά Προσόντα: Ελληνική γλώσσα Η εταιρία προσφέρει:πλήρη απασχόληση