13 Σεπ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος για τη θέση του υπεύθυνου για την εύρυθμη λειτουργία πρατηρίου υγρών καυσίμων (αίθουσα και αντλίες) στη δυτική Θεσσαλονίκη

Απαιτούμενα προσόντα:

Τριτοβάθμια Εκπαίδευση
Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών
Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών καυσίμων (κατά προτίμηση shell)
Εμπειρία σε πωλήσεις ή διαχείριση καταστημάτων
Γνώση Αγγλικών
Άλλα χαρακτηριστικά:

Θετική προσέγγιση
Αξιοπιστία & συνέπεια
Καθορισμός προτεραιοτήτων & αποτελεσματική παρακολούθηση στόχων
Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
Επικοινωνία
Προσφέρονται:
Μισθός και ασφάλιση αναλόγως των προσόντων
Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
Δυναμικό, σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
Αποστολή βιογραφικού απαραίτητα με φωτογραφία στο email :gasstation10@gmail.com
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Σχετικες Αγγελιες

31 Οκτ
Αθήνα [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

H KSM HR, για λογαριασμό πελάτης της αναζητά, Υπεύθυνο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων Ο πελάτης: Νέο εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στα Νότια Προάστια.

31 Οκτ

H KSM HR, για λογαριασμό πελάτης της αναζητά, Υπεύθυνο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων Ο πελάτης:  Νέο εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στα Νότια Προάστια.  Περιγραφή θέσης: Παρακολούθηση καθημερινών εργασιών του πρατηρίου  Έλεγχος διαδικασιών  Παρακολούθηση ταμείου Εκπαίδευση προσωπικού

29 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Δερμεντζόπουλος Μ. & ΣΙΑ ΕΕ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ Αρμοδιότητες: Πωλητής καυσίμων Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει: Απογευματινό ωράριο εργασίας.

09 Νοε
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Tαμίας Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων - Άλιμος Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Hellas, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά ταμία για εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή του Αλίμου. Περιγραφή θέσης: Εξυπηρέτηση πελατών στην αίθουσα του πρατηρίου Έκδοση παραστατικών και τιμολογίων Έλεγχος αίθουσας και

07 Νοε
Κηφισιά [TRENKWALDER HELLAS SA]

Yπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Νέα Ερυθραία Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Hellas για λογαριασμό πελάτη της αναζητά υπάλληλο