13 Σεπ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος για τη θέση του υπεύθυνου για την εύρυθμη λειτουργία πρατηρίου υγρών καυσίμων (αίθουσα και αντλίες) στη δυτική Θεσσαλονίκη

Απαιτούμενα προσόντα:

Τριτοβάθμια Εκπαίδευση
Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών
Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών καυσίμων (κατά προτίμηση shell)
Εμπειρία σε πωλήσεις ή διαχείριση καταστημάτων
Γνώση Αγγλικών
Άλλα χαρακτηριστικά:

Θετική προσέγγιση
Αξιοπιστία & συνέπεια
Καθορισμός προτεραιοτήτων & αποτελεσματική παρακολούθηση στόχων
Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
Επικοινωνία
Προσφέρονται:
Μισθός και ασφάλιση αναλόγως των προσόντων
Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
Δυναμικό, σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
Αποστολή βιογραφικού απαραίτητα με φωτογραφία στο email :gasstation10@gmail.com
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Σχετικες Αγγελιες

25 Ιαν
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών σε Ταμείο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Μαρούσι Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Ηellas για λογαριασμό πελάτη της αναζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών, απογευματινής βάρδιας στο ταμείο, για εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή του Αμαρουσίου. Περιγραφή θέσης:

25 Ιαν
Ανατολικής Αττικής [TRENKWALDER HELLAS SA]

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Κερατέα Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Ηellas για λογαριασμό πελάτη της αναζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών για εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή της Κερατέας. Περιγραφή θέσης: Εφοδιασμός οχημάτων Έλεγχος υγρών και ελαστικών

25 Ιαν

Υπάλληλος Εξυπηρέτησης Πελατών Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων – Μετς Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Ηellas για λογαριασμό πελάτη της αναζητά υπάλληλο εξυπηρέτησης πελατών για εταιρικό πρατήριο υγρών καυσίμων στην περιοχή του Μετς. Περιγραφή θέσης: Εφοδιασμός οχημάτων Έλεγχος υγρών και ελαστικών

24 Ιαν
Αθήνα [OPTIMAL HR GROUP]

Η Optimal HR Group, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά για μόνιμη απασχόληση Υπάλληλο Εξυπηρέτησης Πελατών Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στην περιοχή της Γλυφάδας. Περιγραφή θέσης: Εφοδιασμός οχημάτων Έλεγχος υγρών και ελαστικών αυτοκινήτου Αλλαγή υαλοκαθαριστήρων Συμμετοχή στην εύρυθμη λειτουργία

18 Ιαν
Θεσσαλονίκη [ΖΑΓΚΑΣ ΒΑΊΌΣ]

ΑΤΟΜΑ ΓΙΑ ΠΡΑΤΗΡΙΟ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΛΥΝΤΗΡΙΟ,ΑΝΤΛΙΕΣ Απαραίτητα Προσόντα:ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ,ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΟ ΜΕΣΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΝΟΜΙΜΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ