13 Σεπ

ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος για τη θέση του υπεύθυνου για την εύρυθμη λειτουργία πρατηρίου υγρών καυσίμων (αίθουσα και αντλίες) στη δυτική Θεσσαλονίκη

Απαιτούμενα προσόντα:

Τριτοβάθμια Εκπαίδευση
Βασικές γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών
Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών καυσίμων (κατά προτίμηση shell)
Εμπειρία σε πωλήσεις ή διαχείριση καταστημάτων
Γνώση Αγγλικών
Άλλα χαρακτηριστικά:

Θετική προσέγγιση
Αξιοπιστία & συνέπεια
Καθορισμός προτεραιοτήτων & αποτελεσματική παρακολούθηση στόχων
Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης χρόνου
Επικοινωνία
Προσφέρονται:
Μισθός και ασφάλιση αναλόγως των προσόντων
Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης
Δυναμικό, σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον εργασίας
Αποστολή βιογραφικού απαραίτητα με φωτογραφία στο email :gasstation10@gmail.com
Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται απόλυτα εμπιστευτικές.

Σχετικες Αγγελιες

04 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Δερμεντζόπουλος Μ. & ΣΙΑ ΕΕ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΡΑΤΗΡΙΟΥ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

21 Σεπ
Αθήνα [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Trenkwalder Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στην περιοχή Χαϊδαρίου. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα αυτοκινήτου / μηχανής Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών

20 Σεπ
Αιγάλεω [TRENKWALDER HELLAS SA]

Η εταιρία Τrenkwalder Ηellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών

20 Σεπ

Η εταιρία Trenkwalder Jobcenters Hellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στην περιοχή των Βριλισσίων. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα αυτοκινήτου Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών

20 Σεπ

Η εταιρία Τrenkwalder Ηellas, για λογαριασμό μεγάλου πελάτη της που δραστηριοποιείται στον χώρο των πετρελαιοειδών, αναζητά Υπάλληλο Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων στην περιοχή του Αιγάλεω. Απαιτούμενα προσόντα: Δευτεροβάθμια εκπαίδευση Δίπλωμα αυτοκινήτου / μηχανής Προϋπηρεσία σε πρατήριο υγρών