13 Σεπ

Καθηγητής-τρια Φυσικός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται καθηγητής-τρια Φυσικός με φροντιστηριακή εμπειρία από φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

effie

Σχετικες Αγγελιες

30 Οκτ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Πληροφορικής ζητεί να προσλάβει Καθηγητή Μερικής Απασχόλησης στo επιστημονικό πεδίο των Business Αnalytics with SAS για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Κωδικός θέσης: BSA Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα πληροφορικού ή ηλεκτρολόγου μηχανικού και μηχανικού

29 Οκτ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Πληροφορικής ζητεί να προσλάβει Καθηγητή Μερικής Απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στo επιστημονικό πεδίο των Processing Big Data και Statistical Techniques Κωδικός θέσης: PBD για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα πληροφορικού ή

29 Οκτ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Πληροφορικής ζητεί να προσλάβει Καθηγητή Μερικής Απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στo επιστημονικό πεδίο των Networks Security Κωδικός θέσης: NWS για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα πληροφορικού ή ηλεκτρολόγου

29 Οκτ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Πληροφορικής ζητεί να προσλάβει Καθηγητή Μερικής Απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στo επιστημονικό πεδίο του Programming Κωδικός θέσης: PRM για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα πληροφορικού ή ηλεκτρολόγου μηχανικού

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΜΙΚΕΛ ΚΑΦΕ Α.Ε.]

Η εταιρία καταστημάτων καφεστίασης Mikel, προκειμένου να στελεχώσει το κατάστημά της στα Διαβατά Θεσσαλονίκης, ζητά προσωπικό ηλικίας 20-35 ετών για τη θέση α) Barista και β) Ταμείο. Αποστολή βιογραφικών με συνημμένη φωτογραφία. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Fax: 2410 534020. Τηλ.: 2410 255260