13 Σεπ

Καθηγητής-τρια Φυσικός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται καθηγητής-τρια Φυσικός με φροντιστηριακή εμπειρία από φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

effie

Σχετικες Αγγελιες

18 Ιουν
Αθήνα [FRONTISTIRIA PLYTA]

Ζητείται καθηγητής Φυσικός που να γνωρίζει και Μαθηματικά -Χημεία, και Μαθηματικός, για εργασία σε Φροντιστήριο-Κέντρο Μελέτης (Νέα Σμύρνη) για Δημοτικό, Γυμνάσιο και Λύκειο Γενικής Παιδείας.

25 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Φροντιστήριο Καρδία]

καθηγητής πληροφορικής αεππ

04 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ΤΣΙΚΡΙΚΗΣ ΕΠΕ]

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ/ΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΩΝ ΓΙΑ ΕΠΙΠΕΔΑ Β2-Γ2 Αρμοδιότητες: Διδασκαλία της αγγλικής γλώσσας τμημάτων Β2-Γ2, δια ζώσης και εξ αποστάσεως Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στην εκπαίδευση Άριστη γνώση του αντικειμένου σε Επίπεδα (B2, C1, C2) Άριστη χρήση Η/Υ (word, ppt, κτλ) Μεράκι για διδακτικές καινοτομίες Συνέπεια - Αξιοπιστία - Δημιουργικότητα Επιθυμητά Προσόντα: Ευχέρεια έκφρασης και επικοινωνίας Προϋπηρεσία στην εξ' αποστάσεως εκπαίδευση. Συστατικές...

... επιστολές

Η εταιρία προσφέρει: Συνεχή εξέλιξη στην εξ' αποστάσεως εκπαίδευση
Ευκαιρίες προσωπικής και επαγγελματικής ανάπτυξης.

Tags:

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [ALFA HELLAS SECURITY]

Η Alfa Hellas Security ενδιαφέρεται να προσλάβει προσωπικό ασφαλείας για εργασία στη Θεσσαλονίκη (Πυλαία / Ευκαρπία). Απαραίτητη προϋπόθεση συνιστά η κατοχή Άδειας Εργασίας ΙΕΠΥΑ Ν. 2518/97 σε ισχύ. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

26 Ιουν
Θεσσαλονίκη [Easyenergy]

Ζητείται, από τεχνική εταιρεία στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, Ηλεκτρολόγος Μηχανικός για πλήρη και μόνιμη απασχόληση. Αντικείμενο φωτοβολταϊκά, ενεργειακά, πρατήρια καυσίμων. Θα προτιμηθεί διπλωματούχος ΑΕΙ, απαραίτητο δίπλωμα αυτοκινήτου. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.