13 Σεπ

Καθηγητής-τρια Φυσικός

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται καθηγητής-τρια Φυσικός με φροντιστηριακή εμπειρία από φροντιστήριο μέσης εκπαίδευσης.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα:
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:

effie

Σχετικες Αγγελιες

29 Αυγ
Θεσσαλονίκη [ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΜΕΣΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ]

Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

09 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ]

ΚΑΘΗΓΗΤΗΣ / ΤΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΩΝ Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:

05 Σεπ
Δήμος Θεσσαλονίκης [MEDITERRANEAN COLLEGE]

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Πληροφορικής ζητεί να προσλάβει Καθηγητή Μερικής Απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στo επιστημονικό πεδίο των Networks Security Κωδικός θέσης: NWS για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα πληροφορικού ή ηλεκτρολόγου

05 Σεπ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Πληροφορικής ζητεί να προσλάβει Καθηγητή Μερικής Απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στo επιστημονικό πεδίο των Business Αnalytics with SAS Κωδικός θέσης: BSA για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα πληροφορικού ή ηλεκτρολόγου

05 Σεπ

Το Mediterranean College στο πλαίσιο στελέχωσης της Σχολής Πληροφορικής ζητεί να προσλάβει Καθηγητή Μερικής Απασχόλησης για διδασκαλία μαθημάτων στo επιστημονικό πεδίο των Processing Big Data και Statistical Techniques Κωδικός θέσης: PBD για διδασκαλία στην αγγλική γλώσσα. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα πληροφορικού ή