14 Μαρ

Ζητούνται Φύλακες με άδεια Security σε ισχύ και Ναυτικό Φυλλάδιο

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

O όμιλος εταιριών OCEANIC GROUP OF COMPANIES αναζητά Φύλακες με ΑΔΕΙΑ SECURITY για να εργαστoύν στην ΜΑΡΙΝΑ ΖΕΑΣ για φύλαξη σκάφους..
Το ωράριο απασχόλησης είναι:
-Πλήρες και κυλλιόμενο.
Απαραίτητες Προυποθέσεις:

- Άδεια Security απο την αστυνομία.(σε ισχύ)

-Ναυτικό φυλλάδιο.(σε ισχύ)

-Πιστοποίηση STCW (σωστικών - πυροσβεστικών).(σε ισχύ)

-Πιστοποιητικό υγείας.(σε ισχύ)

Επικοινωνήστε ΑΜΕΣΑ ΓΙΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ στο τηλ.6987851764/2610454327 και στείλτε μας το βιογραφικό στο email andreas.oceanhr@gmail.com με θέμα SECURITY- ΦΥΛΛΑΔΙΟ

Telephone
Ανδρέας Θωμάς

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Πειραιάς [Ιδιωτικό Πολυιατρείο]

Από ιδιωτικό πολυιατρείο στον Πειραιά, ζητείται νοσοκόμα/νοσηλεύτρια με καλή γνώση Η/Υ καθώς στα καθήκοντα της θα περιλαμβάνεται η γραμματειακή υποστήριξη και η επιμέλεια του χώρου. Προσφέρεται άριστο περιβάλλον εργασίας και δυνατότητα μακροχρόνιας συνεργασίας. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

19 Σεπ
Πειραιάς [Δήμητρα Βαρωνου]

ΠΡΑΚΤΟΡΕΙΟ promotion - μοντέλων ζητεί μοντέλα και εμφανίσιμες κοπέλες 1,70 και πάνω, ηλικίας 18-30 ετών για Εκθέσεις - Promotion - Συνέδρια και Εvents (υποδοχή, παρουσιάσεις προϊόντων, hosting κ.λπ.). Τηλέφωνο επικοινωνίας : 2104121594

16 Σεπ
Πειραιάς [nikos dokos]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΤΕΧΝΙΤΗΣ ξυλουργός, ΝΕΟΣ Αρμοδιότητες: ΤΕΧΝΙΤΗΣ ξυλουργός Απαραίτητα Προσόντα: Με προϋπηρεσία από βιοτεχνία επίπλων σε έπιπλα, κουζίνες, πόρτες, ντουλάπες και ειδικές κατασκευές Τηλ: 2104250607

08 Σεπ
Πειραιάς [αλεξιου νικος]

Οικιακή Βοηθός, Ελληνίδα με συστάσεις, για μικρή οικία στον Πειραιά, βασικές εργασίες σπιτιού. Ωράριο: Δευτέρα έως Σάββατο 11:00 – 17.00, Κυριακή ρεπό, αμοιβή 320€.

03 Σεπ
Πειραιάς [Coffee]

Ζητείται άτομο με γνώσεις παρασκευής καφέ και Ροφημάτων για εργασία στην περιοχή της Νίκαιας.