08 Νοε

ΠΩΛΗΤΕΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Ιωάννινα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανεφοδιασμός οχημάτων σε βενζινάδικα, πώληση προϊόντων αυτοκινήτων
Αρμοδιότητες:Εξυπηρέτηση των οχημάτων στις αντλίες καυσίμων, διαχείριση ταμείου και καθαριότητα του καταστήματος
Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος-η τουλάχιστον Λυκείου,από 20 ετών, χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις,να ξέρει να δώσει ρέστα, να υπάρχει δυνατότητα μετακίνησης και υπευθυνότητα
Επιθυμητά Προσόντα: Χαμόγελο, ευγένεια, διάθεση για φιλική εξυπηρέτηση, δυνατότητα πωλήσεων ειδών αυτοκινήτου
Η εταιρία προσφέρει:Πλήρης ασφάλιση, σταθερός μισθός και bonus πωλήσεων

Αριστέα Τσαρπέλα

Σχετικες Αγγελιες

16 Νοε
Πανελλήνια [ACTION LINE]

Σου αρέσει η μόδα; Έχεις την ικανότητα να διαχειρίζεσαι διαφορετικούς πελάτες, προσφέροντας με ενθουσιασμό τις ενδυματολογικές σου προτάσεις σύμφωνα με τις ανάγκες τους; Αν «ΝΑΙ», τότε είσαι το άτομο που αναζητούμε για εργασία στο χώρο της νεανικής ένδυσης. Η ΑCTIONLINE, εταιρία παροχής υπηρεσιών

15 Νοε
Αθήνα [Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης]

Τα Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Επιθυμούν να προσλάβουν: 2 Πωλητές / Πωλήτριες (Βόρεια Προάστια)

15 Νοε
Αθήνα [MED ΑΒΕΕ]

Η εταιρεία μαγιό-εσωρούχων Med αναζητά συνεργάτες για τα καταστήματα της στην Αττική Απαραίτητα προσόντα -εμπειρία -καλή γνώση Αγγλικών -διάθεση για

15 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [Διαφημιστική εταιρία]

Άμεση διαθεσιμότητα Ζητούνται άμεσα Πωλητές / Πωλήτριες για τη στελέχωση του τμήματος πωλήσεων σε διαφημιστική εταιρία στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Κριτήρια επιλογής υποψηφίων: Απόφοιτοι λυκείου /ΑΕΙ/ΤΕΙ/ΙΕΚ, ιδανικά τελειόφοιτοι οικονομικών σχολών (Οικονομικών Επιστημών, Τουριστικών

15 Νοε

Τα Ζαχαροπλαστεία Κωνσταντινίδης σε προσκαλούν να γίνεις μέλος της πιο γλυκιάς ομάδας! Επιθυμούν να προσλάβουν: 2 Πωλητές / Πωλήτριες (Βόρεια Προάστια) Περιγραφή θέσης: Άριστη εξυπηρέτηση στους πελάτες της εταιρίας Εφαρμογή όλων των προδιαγραφών ποιότητας και ασφάλειας τροφίμων