08 Νοε

ΠΩΛΗΤΕΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Ιωάννινα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανεφοδιασμός οχημάτων σε βενζινάδικα, πώληση προϊόντων αυτοκινήτων
Αρμοδιότητες:Εξυπηρέτηση των οχημάτων στις αντλίες καυσίμων, διαχείριση ταμείου και καθαριότητα του καταστήματος
Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος-η τουλάχιστον Λυκείου,από 20 ετών, χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις,να ξέρει να δώσει ρέστα, να υπάρχει δυνατότητα μετακίνησης και υπευθυνότητα
Επιθυμητά Προσόντα: Χαμόγελο, ευγένεια, διάθεση για φιλική εξυπηρέτηση, δυνατότητα πωλήσεων ειδών αυτοκινήτου
Η εταιρία προσφέρει:Πλήρης ασφάλιση, σταθερός μισθός και bonus πωλήσεων

Αριστέα Τσαρπέλα

Σχετικες Αγγελιες

08 Ιουλ
Πειραιάς [Τσιγκέλης Αντώνης]

Πωλήτρια στις αντλίες και στα είδη market του πρατηρίου Αρμοδιότητες: Πώληση υγρών καυσίμων και ειδών market (λάδια κ.λ.π.) Απαραίτητα Προσόντα: Ευγένεια, συνέπεια, ομαδικότητα, επικοινωνία Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία Η εταιρία προσφέρει: Αρκετά ικανοποιητικό μισθό - άνω του βασικού- , πλήρη απασχόληση, σεβασμό στον εργαζόμενο , οικείο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

15 Ιουλ
Τρίκαλα [Meccanica Group A.E.]

Περιγραφή Θέσης Εργασίας: Η Meccanica Group A.E. στο πλαίσιο έργου που έχει αναλάβει αναζητά: Έμπειρους Πωλητές/τριες που θα εργαστούν εντός καταστημάτων ΔΕΚΟ για την προώθηση προϊόντων ενέργειας. Περιοχή: Τρίκαλα. Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία στην προώθηση και την πώληση προϊόντων και υπηρεσιών Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας επιπέδου Lower Καλή γνώση Η/Υ επιπέδου ECDL ή ισοδύναμου

09 Ιουλ
Αθήνα [DIAMANT A.E.]

Εμπορική εταιρεία, που δραστηριοποιείται στην εμπορία οικιακών συσκευών, ζητά να προσλάβει Πωλητές ή Πωλήτριες λιανικής πώλησης, 18 - 40 ετών, για τα υποκατάστημά της στο Κολωνάκι & τον Πειραιά. Θέσεις εργασίας πλήρους απασχόλησης (40ώρες, 6ήμερο). Απαραίτητα Προσόντα: Ηλικία 18 έως 40 ετών Η προϋπηρεσία δεν είναι απαραίτητη, αλλά θα θεωρηθεί πρόσθετο προσόν Καλές επικοινωνιακές δεξιότητες Θετική διάθεση προσανατολισμένη στην εξυπηρέτηση του πελάτη Παροχές: Θέσεις...

... εργασίας πλήρους απασχόλησης (40ώρες, 6ήμερο)

Παρακαλώ όπως αποστείλετε βιογραφικό στο : com.tv2018@gmail.com

Tags:

01 Ιουλ
Θεσσαλονίκη [AVIN]

ΠΩΛΗΤΗΣ/ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΫΠΗΡΕΣΙΑ ΣΕ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΗ ΘΕΣΗ

29 Ιουν
Πανελλήνια [Antica Group]

Τα καταστήματα Antica αναζητούν άτομα για εργασία ως πωλητές/τριες. Γνώση Αγγλικών και Ρωσικών ή Σερβικών για καταστήματα κοσμημάτων, ρολογιών και δώρων στο Porto Carras Grand Resort, στον Νέο Μαρμαρά και Νέα Μουδανιά Χαλκιδικής. Παρέχεται διαμονή και πολύ ικανοποιητικές απολαβές. Παρακαλώ στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.