08 Νοε

ΠΩΛΗΤΕΣ-ΠΩΛΗΤΡΙΕΣ ΥΓΡΩΝ ΚΑΥΣΙΜΩΝ

Ιωάννινα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ανεφοδιασμός οχημάτων σε βενζινάδικα, πώληση προϊόντων αυτοκινήτων
Αρμοδιότητες:Εξυπηρέτηση των οχημάτων στις αντλίες καυσίμων, διαχείριση ταμείου και καθαριότητα του καταστήματος
Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος-η τουλάχιστον Λυκείου,από 20 ετών, χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις,να ξέρει να δώσει ρέστα, να υπάρχει δυνατότητα μετακίνησης και υπευθυνότητα
Επιθυμητά Προσόντα: Χαμόγελο, ευγένεια, διάθεση για φιλική εξυπηρέτηση, δυνατότητα πωλήσεων ειδών αυτοκινήτου
Η εταιρία προσφέρει:Πλήρης ασφάλιση, σταθερός μισθός και bonus πωλήσεων

Αριστέα Τσαρπέλα

Σχετικες Αγγελιες

04 Ιαν
Αθήνα [My market]

Για τα καταστήματα μας στα Βόρεια Προάστια της Αττικής , επιθυμούμε να προσλάβουμε: Πωλητές /τριες για πρατήριο υγρών καυσίμων Απαραίτητα προσόντα:

18 Ιαν
Δήμος Αμπελοκήπων-Μενεμένης [ACTION LINE]

Πωλητές / Πωλήτριες Ένδυσης - Θεσσαλονίκη Σου αρέσει η μόδα; Έχεις την ικανότητα να διαχειρίζεσαι διαφορετικούς πελάτες, προσφέροντας με ενθουσιασμό τις ενδυματολογικές σου προτάσεις σύμφωνα με τις ανάγκες τους; Αν ναι, τότε είσαι το άτομο που αναζητούμε για εργασία στον χώρο της ανδρικής

17 Ιαν
Πανελλήνια [PLAISIO COMPUTERS]

Πωλητές / Πωλήτριες Τεχνολογίας @ Πλαίσιο Computers για το Ηράκλειο Κρήτης Με ηγετική θέση στον χώρο της πληροφορικής, των τηλεπικοινωνιών και των ειδών γραφείου στην Ελλάδα, ξέρουμε καλά τη μυστική συνταγή της επιτυχίας: έχουμε πάθος για εξειδικευμένα προϊόντα και αφοσιωνόμαστε απόλυτα στους

16 Ιαν
Δήμος Ρόδου [KSM HUMAN RESOURCES ΕΛΛΑΣ ΑΕΠΑ]

Manager Πρατηρίου Υγρών Καυσίμων - Ρόδος H KSM HR, για λογαριασμό πελάτη της, αναζητά επιχειρηματίες με ενδιαφέρον να επενδύσουν στη συνεχώς αναπτυσσόμενη αγορά των πρατηρίων υγρών καυσίμων. Ο πελάτης: Μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο των πετρελαιοειδών με δίκτυο πρατηρίων σε όλη την Ελλάδα.

16 Ιαν

Πωλητές / Πωλήτριες Τεχνολογίας @ Πλαίσιο Computers για τη Θεσσαλονίκη Με ηγετική θέση στον χώρο της πληροφορικής, των τηλεπικοινωνιών και των ειδών γραφείου στην Ελλάδα, ξέρουμε καλά τη μυστική συνταγή της επιτυχίας: έχουμε πάθος για εξειδικευμένα προϊόντα και αφοσιωνόμαστε απόλυτα στους πελάτες