29 Οκτ

ΨΥΚΤΙΚΟΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΨΥΚΤΙΚΟΣ
Αρμοδιότητες: ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ & ΕΞΑΕΡΙΣΜΟΥ
Απαραίτητα Προσόντα: ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΕΓΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΡΓΑ ΚΛΙΜΑΤΙΣΜΟΥ, ΔΙΠΛΩΜΑ ΟΔΗΓΗΣΗΣ (ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ)
Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ, Η/Υ
Η εταιρία προσφέρει: ΙΚΑΝΟΠΟΙΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΟΧΕΣ ΚΑΙ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗ ΣΕ ΜΙΚΡΟΜΕΣΑΙΑ Η/Μ ΕΡΓΑ

Telephone
Γ.ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ & ΣΙΑ ΟΕ

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Δήμος Ζακύνθου [MANPOWER]

Τεχνικός Συντήρησης / Ψυκτικός – Ζάκυνθος Έχεις εμπειρία ως τεχνικός σε βιομηχανία ή ως ψυκτικός; Η ManpowerGroup για λογαριασμό γνωστής και αναπτυσσόμενης εταιρίας αναζητά τεχνικό συντήρησης ή ψυκτικό στην περιοχή της Ζακύνθου. Αρμοδιότητες: Οι κύριες αρμοδιότητες είναι: Η εγκατάσταση

15 Φεβ
Δήμος Κω [ATLANTICA HOTELS & RESORTS ]

Η Atlantica Hotels Resorts, μια από τις πιο γρήγορα ανελισσόμενες εταιρίες στην Ελλάδα και την Κύπρο, αναζητά τις παρακάτω θέσεις για τα ξενοδοχεία της εταιρίας στην Κω, για τη σεζόν 2019. Συντηρητής / Ψυκτικός Απαιτούμενα προσόντα: Πτυχίο αντίστοιχης ειδικότητας Προϋπηρεσία, τουλάχιστον 1-2 χρόνων, σε ανάλογη

08 Φεβ
Δήμος Κομοτηνής [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel / FILOSxenia Hospitality Services ζητεί για την τουριστική περίοδο 2019 στα ξενοδοχειακά συγκροτήματα Ismaros 4 αστέρων και Roxani 3 αστέρων στη Μαρώνεια Κομοτηνής να καλύψει την ακόλουθη θέση: Συντηρητής, Υδραυλικός, Ψυκτικός Καθήκοντα θέσης: Αναλαμβάνει καθημερινά αρμοδιότητες από τον υπεύθυνο

28 Ιαν
Δήμος Ζακύνθου [CARETTA HOLIDAY VILLAGE ]

Ο όμιλος ξενοδοχείων Caretta Holiday Village που βρίσκεται στη Ζάκυνθο ζητεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Συντηρητής / Ψυκτικός Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο ψυκτικού Γνώσεις ψυκτικών θαλάμων, ατομικών air condition και αντλιών θερμότητας Γνώστης κανονισμών ασφάλειας προσωπικού και πελατών (επιθυμητή η

18 Φεβ
Δήμος Θεσσαλονίκης [ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ]

ΕΛΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΑΠΟ ΕΣΕΝΑ ΞΕΚΙΝΑΜΕ   [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] Η ΚΩΤΣΟΒΟΛΟΣ, η Νο 1 αλυσίδα καταστημάτων λιανικής πώλησης ηλεκτρικών και ηλεκτρονικών ειδών, με παρουσία σε όλη την Ελλάδα καιμέλος του διεθνούς ομίλου Dixons, ζητά για το κέντρο διανομής στο Καλοχώρι Θεσσαλονίκης