24 Σεπ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΘΕΣΕΩΝ ΚΑΘΗΓΗΤΙΚΟΥ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΥ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται καθηγητές/καθηγήτριες ειδικοτήτων, Μαθηματικός, Πληροφορικής, Οικονομολόγος, Λογιστής, Ηλεκτρολόγος, Μηχανολόγος, Φυσικός, Βιολόγος για διδασκαλία πανεπιστημιακών μαθημάτων, έρευνα και ανάλυση δεδομένων. Απαραίτητη κατοχή μεταπτυχιακού ή διδακτορικού τίτλου σπουδών. Πανεπιστημιακό Φροντιστήριο Synelixis. Υποβολή βιογραφικών στο info@synelixis.net.

Research.Synelixis

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

12 Δεκ
Αθήνα [proson.gr]

Ο ΑΔΜΗΕ ανακοινώνει την πρόσληψη, με σύμβαση εργασίας ιδιωτικού δικαίου ορισμένου χρόνου, συνολικά σαράντα επτά (47) ατόμων, (23 ατόμων με 8ωρη ημερήσια

06 Δεκ
Αθήνα [Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού Χρηματοοικονομικού Ομίλου]

Από Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού Χρηματοοικονομικού Ομίλου ζητείται διοικητικό στέλεχος που θα επανδρώσει την παρακάτω θέση εργασίας: Υπεύθυνος Τμήματος Προσωπικού Δεξιότητες: Εργασιακή εμπειρία σε τομείς ευθύνης διοίκησης και ανάπτυξης Αποτελεσματικότητα στη διοίκηση και

06 Δεκ

Από Διεύθυνση Ανθρώπινου Δυναμικού Χρηματοοικονομικού Ομίλου ζητείται διοικητικό στέλεχος που θα επανδρώσει την παρακάτω θέση εργασίας: Υπεύθυνος Τμήματος

06 Δεκ
Αθήνα [Intense Sales & Marketing]

Η In-tense Sales & Marketing, λόγω φόρτου εργασίας, ζητά *έως 20/12*, 5 νέους / νέες για την εκπροσώπηση των πελατών της σε επίπεδο *event* για την εορταστική

05 Δεκ
Αθήνα [Μεγάλη Εταιρεία Τραπεζικού Ομίλου]

Άνοιγμα 3 νέων Θέσεων μέχρι τέλος του Έτους -Όμιλος Εθνικής Μεγάλη Εταιρεία Τραπεζικού Ομίλου και ο μεγαλύτερος Χρηματοοικονομικός Όμιλος, δημιουργεί νέες θέσεις και επιλέγει άμεσα 3 Στελέχη, με φιλοδοξία και άριστες επικοινωνιακές ικανότητες. Απαιτούμενα προσόντα Υποψηφίων: Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Επικοινωνιακές, Οργανωτικές & Ηγετικές δεξιότητες Διάθεση για δια βίου Μάθηση-Εκπαίδευση Στρατηγική Σκέψη Ευελιξία- Διάθεση για Συνεργασία-Ομαδικότητα Επιθυμία...

... για Προσφορά και Δίκαιη Ανταμοιβή
Ακεραιότητα, Εργατικότητα, Φιλοδοξία

Παρέχονται:

Συνεχής Εκπαίδευση - Υποστήριξη
Yψηλές αμοιβές αναλόγως προσόντων
Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας
Επαγγελματική εξέλιξη
Bonus
Oμαδική ασφάλιση

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται όπως υποβάλλουν άμεσα το Βιογραφικό τους Σημείωμα στην Hλεκτρονική Διεύθυνση: kariera.ethnikiasfalistiki@gmail.com