24 Σεπ

Υπέύθυνος Ενημερώσεων

Θεσσαλονίκη Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπεύθυνος Ενημερώσεων
Αρμοδιότητες: Ενημερώσεις Επιστημονικού χαρακτήρα, τμηματική εργασία σε γραμματεία,
Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης
Ετοιμότητα
Επικοινωνιακές ικανότητες
Διαχείριση χρόνου
Ικανότητα λειτουργίας υπό πίεση
Γενική χρήση ηλεκτρονικών υπολογιστών και κινητής τηλεφωνίας
Προσεγμένη εμφάνιση
και Αγγλική Γλώσσα
Επιθυμητά Προσόντα: Ευέλικτο καθημερινό πρόγραμμα
Η εταιρία προσφέρει: Προοπτικές εξέλιξης και Γνώσεις πάνω στη σύγχρονη Βιοτεχνολογία

ΜΠΑΙΟΤΖΕΝΕΑ ΦΑΡΜΑΣΟΥΤΙΚΑΛΣ
www.biogenea.gr

Σχετικες Αγγελιες

13 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [PEOPLE AT WORK]

Η peopleatwork-hellas είναι ο αποτελεσματικός συνεργάτης των εταιριών σε θέματα στελέχωσης και ανάπτυξης του ανθρώπινου δυναμικού τους, το γραφείο-boutique που μπορεί να εστιάζει και να καλύπτει με συνέπεια και επαγγελματισμό τις ανάγκες των εταιριών και των υποψηφίων. Η εταιρία μας αναζητά κατάλληλο

12 Δεκ
Θεσσαλονίκη [ΕΤΑΙΡΕΙΑ MARKETING]

Μεγάλη εταιρεία αναζητά νέους από 23-35 ετών για τη στελέχωση του τμήματος Πωλήσεων. Απαραίτητα προσόντα είναι οι οργανωτικές δεξιότητες, ο καλός προγραμματισμός, η ικανότητα συνεργασίας, η όρεξη για μάθηση και η επαγγελματική εμφάνιση. Η προϋπηρεσία στον κλάδο των πωλήσεων θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα Η εταιρεία μας παρέχει ένα καλό πακέτο αποδοχών, bonus επίτευξης στόχων και δυνατότητες εξέλιξης. Απαραίτητο το δίπλωμα οδήγησης αυτοκινήτου. Για...

... όλες τις αιτήσεις και τα στοιχεία που θα υποβληθούν θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Αποστολή βιογραφικών στην παρακάτω διεύθυνση: salesadvisor321@gmail.com

Tags:

11 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [EL-FASHION]

Η εταιρία el-fashion που δραστηριοποιείται στον χώρο της γυναικείας ένδυσης, λιανικής και χονδρικής πώλησης ζητεί: Υπεύθυνο Διαχείρισης e-shop και Αποθήκης Περιγραφή θέσης: Εισαγωγή και επεξεργασία προϊόντων/ περιγραφών Διαχείριση παραγγελιών, επεξεργασία/ έλεγχος Έλεγχος και παρακολούθηση του

10 Δεκ
Δήμος Θεσσαλονίκης [RANDSTAD]

Αν έχετε εμπειρία ως Υπεύθυνος Τμήματος Αγορών και σας ενδιαφέρει μια νέα πρόκληση σε μια μεγάλη δυναμική εμπορική εταιρία στον κλάδο του οικιακού εξοπλισμού, τότε μη χάσετε την ευκαιρία να κάνετε ηλεκτρονικά την αίτησή σας. Ζητάμε εμπειρία στο κομμάτι των αγορών από τρίτες χώρες, εμπειρία στη

30 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [COSMOS ΣΥΜΒΟΥΛΕΥΤΙΚΗ]

Η Κόσμος Συμβουλευτική Α.Ε., μία από τις ηγετικές εταιρίες στον κλάδο των συμβούλων επιχειρήσεων της Ελλάδας με έδρα τη Θέρμη Θεσσαλονίκης, ζητεί Υπεύθυνο Λογιστηρίου / Office Manager Κωδικός: 28715/18 Αρμοδιότητες: Τήρηση βιβλίων Γ' κατηγορίας Τιμολογήσεις Διαχείριση Business Center Προσόντα: Πτυχίο ΑΕΙ /ΤΕΙ