19 Αυγ

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος γραφείου.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση του AMADEUS, FORTHCRS. Άριστη γνώση της αγγλικής.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:πλήρες ωράριο.

Τζένη Λιάγκα

Σχετικες Αγγελιες

17 Ιαν
Δήμος Θήρας [NST TRAVEL AND TOURISM]

Η NST Travel αναζητά μόνιμο και εποχιακό προσωπικό για τη στελέχωση του τμήματος κρατήσεων και κίνηση λεωφορείων Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Πολύ καλή γνώση υπολογιστών Καλή γνώση αγγλικών Ομαδικότητα και εργατικότητα Επικοινωνιακές

15 Φεβ
Δήμος Καρπάθου [PANORAMA TRAVELS]

Γραφείο εισερχόμενου τουρισμού στην Κάρπαθο ζητεί Υπάλληλο Με τα εξής προσόντα: Εμπειρία σε τμήμα λογιστηρίου ή κρατήσεων τουριστικού γραφείου Άριστη γνώση Η/Υ (Word processing, Εxcel, χρήση internet) Γνώση τουριστικού προγράμμματος 3S θα εκτιμηθεί Άριστη γνώση της αγγλικής (μίνιμουμ Lower) Άδειας οδήγησης

12 Φεβ
Αθήνα [ΚΕΚ ΕΥΡΩΕΡΓΑΣΙΑΚΗ ΑΕ]

Περιγραφή: Εκπαιδευτικός οργανισμός ζητά υπάλληλο για να στελεχώσει το Τμήμα Υλοποίησης Blended Learning Προγραμμάτων (συμβατικής, σύγχρονης και ασύγχρονης τηλεκατάρτισης) Απαραίτητα Προσόντα: -Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης (ΑΕΙ ή ΑΤΕΙ) -Άριστη γνώση και χρήση Η/Υ -Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας -Εμπειρία τουλάχιστον 12 μηνών σε αντίστοιχη θέση με συναφές αντικείμενο Επιθυμητά Προσόντα: -Μεταπτυχιακός τίτλος -Επιπλέον εμπειρία 12 μηνών στη...

... στήριξη Προγραμμάτων Εκπαίδευσης Ενηλίκων

Παροχές:
- Ικανοποιητικές αποδοχές αναλόγως των προσόντων
- Εργασία σε σύγχρονο εκπαιδευτικό περιβάλλον

Αποστολή βιογραφικών σημειωμάτων με μορφή europass (ευρωπαϊκό βιογραφικό σημείωμα) στο info@euroergasiaki.gr

Tags:

11 Φεβ
Αθήνα [GREEKA Hellas]

H Codibee, με 18 χρόνων εμπειρία στον κλάδο του τουρισμού και εξειδίκευση στο website design, το marketing και ειδικότερα σε internet travel solutions, με 25 άτομα προσωπικό στην Ελλάδα και 15 άτομα στο εξωτερικό και κύκλο εργασιών 5 εκατομμύρια ευρώ, ενδιαφέρεται να προσλάβει για τα γραφεία της στο Σύνταγμα Υπάλληλο Γραφείου

10 Φεβ
Αθήνα [Μεταφορικη εταιρεία]

υπαλληλος γραφειου με γνωσεις λογιστικης και εμπειρια στον Ασπρόπυργο Αρμοδιότητες: Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητά Προσόντα: Η εταιρία προσφέρει:βασικό μισθο με δυνατοτητα εξελιξης