19 Αυγ

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος γραφείου.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση του AMADEUS, FORTHCRS. Άριστη γνώση της αγγλικής.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:πλήρες ωράριο.

Τζένη Λιάγκα

Σχετικες Αγγελιες

19 Σεπ
Αθήνα [Τουριστικό Γραφείο]

Γραφείο εισερχόμενου τουρισμού στο Σύνταγμα ζητά υπάλληλο για τις κρατήσεις με άριστη γνώση ισπανικών και πορτογαλικών και 5ετή προϋπηρεσία στον κλάδο.

14 Σεπ
Αθήνα [TRAVEL JET]

Ζητείται Υπάλληλος από Τουριστικό Γραφείο στην Αθήνα. Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης

13 Σεπ
Αθήνα [CEL TOURS]

Τουριστικό γραφείο ζητεί υπάλληλο με πείρα στο incoming , operation γκρουπ σε Ελλάδα και χώρες της Ευρώπης, πολύ καλή γνώση κρατήσεων ξενοδοχείων, Αγγλικών, Η

31 Αυγ
Αθήνα [Cel Tours]

Τουριστικό γραφείο στο κέντρο της Αθήνας ζητεί υπάλληλο πλήρης απασχόλησης για το τμήμα incoming, operation group σε χώρες της Ευρώπης, κρατήσεις ξενοδοχείων, Η/Υ, κοστολόγηση, οργάνωση πακέτων, γνώση Σέρβικης γλώσσας θα εκτιμηθεί. Αποστολή βιογραφικών στο email: itd@cel.gr

27 Αυγ
Αθήνα [Εταιρεί]

Τουριστικό Γραφείο στο κέντρο της Αθήνας αναζητά Υπάλληλο Γραφείου/ Back Office, με αρμοδιότητα την οικονομική διαχείριση του γραφείου και τη τήρηση ταμείου. Αποστολή βιογραφικών ηλεκτρονικά Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση Η/Υ Καλή γνώση MS Office Απαραίτητη η άριστη γνώση Αγγλικής Γλώσσας (γραπτά και προφορικά) Επιθυμητή προϋπηρεσία σε τμήμα Back Office Επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη προϋπόθεση Hλικία 30-49 ετών και κατοχή κάρτας ανεργίας ισχύος...

... από 3 έως 12 μήνες

Η Εταιρεία προσφέρει:

Άμεση πρόσληψη
Πλήρης απασχόληση
Σταθερό μισθός
Ασφαλιστική κάλυψη
Επιδόματα
Άδειες