19 Αυγ

Υπάλληλος Τουριστικού Γραφείου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος γραφείου.
Αρμοδιότητες:
Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση του AMADEUS, FORTHCRS. Άριστη γνώση της αγγλικής.
Επιθυμητά Προσόντα:
Η εταιρία προσφέρει:πλήρες ωράριο.

Τζένη Λιάγκα

Σχετικες Αγγελιες

02 Νοε
Αθήνα [Cel Tours]

Τουριστικό γραφείο στο κέντρο της Αθήνας ζητεί υπάλληλο πλήρης απασχόλησης για το τμήμα incoming, operation group σε χώρες της Ευρώπης, κρατήσεις ξενοδοχείων, Η/Υ, κοστολόγηση, οργάνωση πακέτων, γνώση Σέρβικης γλώσσας θα εκτιμηθεί. Αποστολή βιογραφικών στο email: itd@cel.gr

29 Οκτ
Πλατεία Συντάγματος [MERLIN TRAVEL]

Ζητείται υπάλληλος τουριστικού γραφείου με απαραίτητη αριστη γνωση ρωσικης και αγγλικης γλωσσας στο κέντρο της Αθήνας

24 Οκτ
Αθήνα [ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Τουριστικό Γραφείο με έδρα στην Αργυρούπολη , ζητά να προσλάβει υποψήφιο/α για τη θέση του Υπαλλήλου Τουριστικού Γραφείου - Κρατήσεις - Οργάνωση Tour.

16 Νοε
Αθήνα [Logika 4PL | Beyond Logistics]

Η εταιρεία μας αναζητά ένα δυναμικό και δραστήριο υποψήφιο για να ενταχθεί στην ομάδα μας για τη θέση του Υπαλλήλου Γραφείου Κίνησης, ώστε να παρέχει

16 Νοε
Δήμος Θεσσαλονίκης [FILOS HOLIDAYS & TRAVEL]

Η Filos Holidays Travel ζητά να καλύψει την ακόλουθη θέση στα γραφεία της στη Θεσσαλονίκη: Υπάλληλο Τουριστικού Γραφείου Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία 3 ετών σε τουριστικό πρακτορείο (κρατήσεις εισιτηρίων, ξενοδοχείων, για Groups και FIT’ S) Άριστη γνώση συστήματος κρατήσεων και GDS (Worldspan / Amadeus /