17 Αυγ

Nanny - France

Πανελλήνια
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Scott Dunn is the UK’s leading luxury travel company arranging bespoke holidays to amazing locations all over the world. We operate luxury ski chalets, villas and children’s clubs in some of Europe\´s leading resorts in the Alps and Mediterranean. We require people with various skills to work abroad in the Alps during the winter season and the Mediterranean during the summer season. Nanny in France Short Description: Work in a ski resort looking after children on holiday. Scott Dunn is renowned for its excellent childcare, this is your chance to join our fantastic team of nannies across...

Σχετικες Αγγελιες

15 Φεβ
Πανελλήνια [MINDTRAP ]

Ζητείται Πωλητής/τρια Η διαφημιστική εταιρία Mindtrap αναζητά άμεσα εμφανίσιμους νέους και νέες για στελέχωση καταστημάτων τηλεπικοινωνιών για σκοπό γνωστής εταιρίας ενέργειας με σύμβαση εργασίας πενθήμερης, 5ωρης, διάρκειας 1-2 μηνών. Η θέση έχει ως αντικείμενο την πώληση εντός του καταστήματος

15 Φεβ
Πανελλήνια [LIDL]

Καθαριστής-τρια Καταστήματος (μερική απασχόληση) στο Ηράκλειο Κρήτης Στον χώρο του εμπορίου κάθε μέρα είναι μια νέα πρόκληση. Ιδιαίτερα στη Lidl είμαστε ευχαριστημένοι μόνο όταν και οι πελάτες μας είναι ευχαριστημένοι. Για τον λόγο αυτό αναζητάμε αξιόπιστους συνεργάτες, τους οποίους θα

15 Φεβ
Πανελλήνια [SAMAINA HOTELS ]

Το 4 αστέρων ξενοδοχείο Samaina Inn στη Σάμο ζητεί να προσλάβει Barman Mε προϋπηρεσία Nα κατέχει την αγγλική, καθώς και μία δεύτερη γλώσσα (κατά προτίμηση τα γερμανικά) Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.samainahotels.gr

15 Φεβ

Το 4 αστέρων ξενοδοχείο Samaina Inn στη Σάμο ζητεί να προσλάβει Receptionist Mε προϋπηρεσία Nα κατέχει την αγγλική, καθώς και μία δεύτερη γλώσσα (κατά προτίμηση τα γερμανικά) Παρέχεται διαμονή και διατροφή. [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε κλικ εδώ.] www.samainahotels.gr

15 Φεβ
Πανελλήνια [SANTANNA MYKONOS]

Ραγδαία αναπτυσσόμενος όμιλος εστίασης σε Αθήνα και Μύκονο αναζητά Graphic / Web Designer για τη στελέχωση του τμήματος marketing του ομίλου. Προϋποθέσεις / απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Γραφιστικής από ιδιωτική σχολή ή ΤΕΙ Άριστη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων InDesign, Photoshop, Illustrator Εμπειρία στον σχεδιασμό