16 Αυγ

Έκτακτος Βοηθός Σερβιτόρου

Ανατολικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Sofitel Athens Airport προκηρύσσει την παρακάτω θέση εργασίας και προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους/ες να υποβάλουν την υποψηφιότητά τους: Έκτακτος Βοηθός Σερβιτόρου (Ref: ΒΝQAW) Όλοι οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν σχετική προϋπηρεσία, καθώς και επαρκή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητή η...

Σχετικες Αγγελιες

14 Σεπ
Ανατολικής Αττικής [SOFITEL Athens Airport]

Το ξενοδοχείο Sofitel Athens Airport προκηρύσσει την παρακάτω θέση εργασίας και προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους/ες να υποβάλουν την υποψηφιότητά τους: Έκτακτος Βοηθός Σερβιτόρου (Ref: ΒΝQAW) Όλοι οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν σχετική προϋπηρεσία, καθώς και επαρκή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητή η

14 Σεπ

Το ξενοδοχείο Sofitel Athens Airport προκηρύσσει την παρακάτω θέση εργασίας και προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους/ες να υποβάλουν την υποψηφιότητά τους: Βοηθός Σερβιτόρου (Ref: AW) Όλοι οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν σχετική προϋπηρεσία, καθώς και επαρκή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητή η γνώση της

19 Σεπ
Ανατολικής Αττικής [Βιομηχανία κατεψυγμένων προϊόντων ζύμης]

Βιομηχανία κατεψυγμένων προϊόντων ζύμης στο Κορωπί ζητεί Βοηθό Ζαχαροπλάστη Κωδικός θέσεων: ΖΑΧ. 04_2018 Απαραίτητα προσόντα: Απόφοιτος αντίστοιχης σχολής Τουλάχιστον 2 έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση Γνώση διαδικασιών υγιεινής και ασφάλειας Δυναμική προσωπικότητα και ομαδικότητα στην

19 Σεπ
Δήμος Χερσονήσου [Creta Maris Beach Resort]

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB: Βοηθό Σερβιτόρου / Room Service Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ξενοδοχείο 5* Πολύ καλή γνώση αγγλικών Επιθυμητό προσόν: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προσφέρουμε: Εποχιακή

19 Σεπ

Το Creta Maris Beach Resort, ξενοδοχείο 5* των Maris Hotels στη Χερσόνησο Κρήτης, ζητά για το τμήμα FB: Βοηθό Σερβιτόρου σε Α la Carte Εστιατόριο Απαραίτητα προσόντα: Αποδεδειγμένη εμπειρία τουλάχιστον 1 έτους σε ξενοδοχείο 5* Πολύ καλή γνώση αγγλικών Επιθυμητό προσόν: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων