16 Αυγ

Έκτακτος Βοηθός Σερβιτόρου

Ανατολικής Αττικής
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Το ξενοδοχείο Sofitel Athens Airport προκηρύσσει την παρακάτω θέση εργασίας και προσκαλεί τους ενδιαφερόμενους/ες να υποβάλουν την υποψηφιότητά τους: Έκτακτος Βοηθός Σερβιτόρου (Ref: ΒΝQAW) Όλοι οι υποψήφιοι θα πρέπει να έχουν σχετική προϋπηρεσία, καθώς και επαρκή γνώση της αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητή η...

Σχετικες Αγγελιες

12 Φεβ
Ανατολικής Αττικής [GRAND RESORT LAGONISSI]

Το ξενοδοχείο Grand Resort Lagonissi επιθυμεί να προσλάβει: Βοηθό Σερβιτόρου Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο σχολής τουριστικών επαγγελμάτων Προϋπηρεσία 2-3 έτη σε ξενοδοχεία Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας Επαγγελματική συμπεριφορά Επικοινωνία – ομαδικότητα [Για να στείλετε το βιογραφικό σας, κάντε

15 Φεβ
Δήμος Αγίου Νικολάου [CASTELLO HOTELS]

Το πολυτελές Castello Boutique Resort Spa στο Σίσσι Λασιθίου Κρήτης, μέλος της αλυσίδας Small Luxury Hotels of the World, επιθυμεί να προσλάβει για τη σεζόν 2019: Βοηθό Σερβιτόρου Κεντρικού Εστιατορίου Απαραίτητα προσόντα: Ξενοδοχειακή εμπειρία 2 ετών σε ανάλογη θέση πολυτελών, boutique ξενοδοχείων Προϋπηρεσία σε ξενοδοχεία SLH θα

15 Φεβ
Δήμος Κερκυραίων [MON REPOS PALACE ]

Η ξενοδοχειακή μονάδα Mon Repos Palace «Art Hotel» της αλυσίδας Mayor Hotels Resorts επιθυμεί να προσλάβει επαγγελματίες για τη σεζόν 2019 στη θέση: Βοηθός Σερβιτόρου Απαιτούμενα προσόντα και ικανότητες: Πτυχίο τουριστικής σχολής (επιθυμητό) Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε αντίστοιχη θέση σε ξενοδοχείο Καλή γνώση

15 Φεβ
Δήμος Θήρας [Caldera Collection Hotels]

O όμιλος Caldera Collection (www.calderacollection.gr), που εδρεύει στη Σαντορίνη, αναζητά Βοηθό Σερβιτόρου – Σαντορίνη Απαραίτητα προσόντα: Προηγούμενη εμπειρία σε ανάλογη θέση Γνώση ξένων γλωσσών Ευχάριστος χαρακτήρας Πνεύμα ομαδικότητας Προσφέρονται: Διαμονή και διατροφή Φιλικό περιβάλλον εργασίας [Για να

15 Φεβ
Ανατολικής Αττικής [DEXIM]

Βοηθός Εμπορικής Διεύθυνσης Απαραίτητα προσόντα: Πολύ καλή γνώση Φωτογραφίας και Επεξεργασίας (Photoshop ή Illustrator). Πολύ καλή γνώση και εμπειρία στη διαχείριση profile και σελίδων σε Social Media (Facebook, Instagram, Twitter, YouTube). Γνώση στην online διαφημιστική προβολή και στο σχεδιασμό digital marketing campaigns (Google AdWords, Facebook Ads). Γνώση